PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję- Logo - Opinie

PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Opinie (872) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1013)

Ważny od: 2 lis 2022
PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 paź 2023
Bardzo dobry kontakt, cudowna obsługa , bardzo szybko wysyłka . Wszystko takie piękne po otwarciu paczki łzy wzruszenia piękniejsze niż na zdjęciu 💖💖 Dla nas jedyna wadą że lampion jest jakby osobno luźny ale przymocowalismy drukiem do tej podstawy by wiatr i ktoś nie zabrał . Bardzo dziękujemy 🥰

14 kwi 2024
Prezentu super ale zainwestujcie w stronę internetową bo kupić coś graniczy z cudem. Trzy razy podchodziłam do zamówienia. Wchodząc w regulamin, wymazują się wszystkie dane już uzupełnione.

Opinie nt. sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

3 maj 2024

Towar zgodny z zamówieniem. ..

Wszystko ok, ale opakowanie w kopertę z recyklingu z cienka folia bombelkową - słabe. Koperta dotknęła czegoś mokrego i zrobiła się dziurka w transporcie. Na szczęście towar nie uległ zniszczeniu. Reszta od zamówienia po czas wysyłki oraz jakoś towaru- nienaganna.
6 maj 2024

Złoty Anioł Stróż - pamiątka na komunię.

Wykonanie prezentu - Złoty Anioł Stróż, pierwsza klasa. Po rozpakowaniu paczki od razu widać dbałość o każdy szczegół. Piękny, estetyczny, elegancki, czyli taki jak powinien być. Zgodność z opisem w 100%. Jestem bardzo zadowolona! Serdecznie polecam!
3 maj 2024

Statuetka dwa serca na komunię

Statuetka dwa serca na komunię, prezentuje się super.. Jedyny mankament to podstawka na której są ślady odbitych jakby palców i delikatne ryski co jest dość nie estetyczne. Szkoda, gdyby nie to byłabym bardzo zadowolo😒 .
Cudowna obsługa i cierpliwość do klienta. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Piękna oprawa zgodna z ustaleniami. Będę wszystkim polecać Państwa usługi i na pewno sama jeszcze nie raz skorzystam.
25 kwi 2024
To mój drugi zakup. Kupiłam w ubiegłym roku pamiątkę pierwszej komunii dla wnuczki, a w tym dla wnuczka. Polecam jakość wykonania, szybkość realizacji.
Szybką realizacja, zapakowane w folie serduszka podziękowania, niestety torba papierowa została uszkodzona podczas transportu.
28 kwi 2024
Wykonanie super w razie wątpliwości państwo posza żeby prezent był idealny co jest rewelacyjne i profesjonalnie polecam
Pamiątka I Komunii Świętej pięknie wykonana, zadbano o każdy detal. Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka. Polecam!
Miła obsługa, jak zadzwoniłem pani ładnie mi wytłumaczyła. Odpowiedziała mi na moje wszystkie pytanie.
23 kwi 2024
Przesyłka bardzo szybka , dokładnie zapakowana , prezent przecudnej urody ♥️♥️♥️ gorąco polecam ❤️❤️❤️
Szybka realizacja , produkt dobrze zabezpieczony podczas wysyłki. Jestem mega zadowolona. Polecam!!!
Bardzo szybka realizacja oraz wysyłka! Wykonanie cudne. POLECAM
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym ,szybka przesyłka ,zamówienie zgodne z opisem ,bardzo polecam
25 kwi 2024
Witam Produkt bardzo ładny, solidnie wykonany. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie 👍
Cudowna pamiątka, szyba realizacja zamówienia, starannie wykonane, jestem bardzo zadowolona
7 maj 2024
Czytelne i łatwe złożenie zamówienia. Możliwość płatności za pobraniem i szybka realizacja.
Bardzo piękne magnesy. Szybka i sprawna wysyłka. Wszystko w porządku. Polecam serdecznie
Bardzo serdecznie dziękujemy magnesy są pięknie oraz dziękujemy za gratis pozdrawiamy
Szybkość realizacji zamówienia i kontakt ze sprzedawcą zdecydowanie na wielki plus.
24 kwi 2024
Dziękuję za obrazy które od panstwa dostałam sa piękne dla rodziców chrzesnych.