mcsport.pl- Logo - Opinie

mcsport.pl

Opinie (101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (115)

Ważny od: 9 lut 2023
mcsport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Indywidualne podejście, rower dotarł w stanie idealnym w weekend, widać że zależy na klientach. Sklep został polecony znajomym :)

5 wrz 2023
zamawiałem chwyty rowerowe "Chwyty Ergon gs 1 evo moondust gray l new 2023" ... zależało mi na tym, aby kolorystyka była taka jak na zdjęciu z oferty (czarno-szare), choć nazwa sugerowała coś innego. Potwierdzenie zgodności ze zdjęciem otrzymałem droga mailową oraz telefonicznie. Oczywiście otrzymałem produkt w kolorze wyłącznie szarym, czyli w kolorystyce niezgodnej ze zdjęciem

Opinie nt. sklepu mcsport.pl

Sklep anulował moje zamówienie (rower). Towar wg strony miał być dostępny w ciągu 3 dni roboczych. Wniosek - oferują towar, którego nie są w stanie ściągnąć, a niskie ceny mają tylko przyciągnąć uwagę klienta. Zerowy kontakt - telefonu nikt nie odbiera, na maile nikt nie odpisuje.
17 mar 2024
5 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu mcsport.pl
8 wrz 2023
Witam Serdecznie. Na wstępie pragnę przeprosić za niedogodności, rozumiem Pana rozczarowanie, ale niestety pomyłki się zdarzają, zawsze chętnie wymienimy towar na spełniający Pana oczekiwania. Jeszcze raz przepraszam za utrudnienia i proszę o przesłanie propozycji rozwiązania tego tematu , która Pana usatysfakcjonuje w 100%. Z góry dziękuje, z Poważaniem, Michał Ciesielski
21 lis 2023
Nie polecam. Towar oferowany bez zdjęcia. Po przyslaniu okazuje się, że to stary model opony. Opona odesłana. Po otrzymaniu zwrotu sklep nie zwrócił pieniędzy. Minęły 2 tygodnie. Odradzam.
22 sie 2023

Wystawiają towar jako dostępny a nie jest

Wystawiają towar jako dostępny, który jest dostępny np. ..za 115 dni co też jest nieprawdą bo u producenta nie ma i nie będzie danej rzeczy..nie polecam
Odpowiedź ze sklepu mcsport.pl
8 wrz 2023
Witam Serdecznie, Przepraszamy za niedogodności, ale stany magazynowe zarówno nasze jak i producenta są dynamiczne i ulegają ciągłym zmianom. Nawet godzinę po Pana zapytaniu mogą być nieaktualne, a nasze integratory działają w cyklach potrzebują czasu na zaktualizowanie danych. Sytuacja którą Pan opisuje zdarza się niezwykle rzadko, jestem pewien że jak tylko się o niej zorientowaliśmy był kontakt z naszej strony, tak aby zaktualizować informacje które Panu przedstawiliśmy. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia.
7 cze 2023
6 cze 2023