PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.plOpinie

ważny od: 12.10.2020
Sklep PlasticExpress.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie PlasticExpress.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 12.10.2020

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

szybkość i jakość wykonanej usługi, zamówionych przez konfigurator pokryw z poliwęglanu 10 mm z 29 otworami różnej wielkości. Polecam tą niezwykle profesjonalną firmę. Jestem ich klientem od ponad 20 lat i co roku zaskakują mnie nowymi rozwiązaniami i wachlarzem nowych usług i rozwiązań technicznych. Pozdrawiam Tadeusz Beutel (firma Bio Serwis sp. z o.o.)

Nie polecam firmy Przesyłka nie przyszła na czas ,mimo reklamacji zostałam oskarżona o jej odbiór. Kiedy prosiłam o zwrot pieniędzy i rezygnację z zamówienia nadano mi je ponownie . Wyrzucanie pieniędzy....

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

Polecam, projekt pod indywidualne zamówienie zrealizowany perfekcyjnie. Paczka zapakowana tak żeby w transporcie nic się nie wydarzyło. Bardzo polecam i z pewnością wrócę.
fachowość i rzeczowość doradztwa ,szybkość realizacji , przystępna cena , Korzystam z Waszych usług od ok. 20 lat i zawsze byłem zadowolony . m starzonek
Towar dokładnie taki jakiego oczekiwałem. Precyzyjne cięcie i dobra osłona folią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Na pewno skorzystam w przyszłości.
Wczoraj
Fachowa rozmowa telefoniczna. Estetycznie i solidnie przygotowana przesyłka. Mimo sporych gabarytów, produkt dotarł w stanie idealnym.
Szybka realizacja, wykonanie bez zastrzeżeń, produkt bezpiecznie zapakowany, obustronne folie ochronne.
Szybka i szczegółowa informacja dotycząca realizacji zamówienia oraz szybka dostawa. Tak trzymać.
Bardzo sprawna realizacja zamówienia i wysyłka. Produkt wysokiej jakości. Jednym słowem polecam!
Bardzo dobra komunikacja i wsparcie klienta, świetna jakość, szybkie wykonanie i wysyłka
Szybko, za rozsądne pieniądze, i przede wszystkim towar świetnej jakości. Polecam.
Zamówiłem przez Internet, wykonanie i termin odbioru bardzo szybki. Polecam.
Wczoraj
Bardzo fachowe podejście do klienta. Terminowość w realiazcji zamówienia.
Wszystko ok, szybka realizacja i elastyczne podejście do klienta ;)
Szybkie tempo realizacji. Zaskakująco sprawnie działający e-shop.
Jak zwykle szybko I precyzyjnie.Polecam kazdemu.Pozdrawiam.
szybko, sprawnie, dokładnie, bardzo dobra jakość, super!
Szybka wycena i realizacja zamówienia niestandardowego.
Jak zawsze szybka realizacja zamówienia.
na plus: jakość, szybkość wykonania.
Szybko, sprawnie, zgodnie z opisem.
Szybkość, łatwość zamówienia