Tapdruk.pl - Fototapety i tapety na wymiar- Logo - Opinie

Tapdruk.pl - Fototapety i tapety na wymiar

Opinie (11) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11)

Ważny od: 23 cze 2023
Tapdruk.pl - Fototapety i tapety na wymiar spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Tapdruk.pl - Fototapety i tapety na wymiar

18 sty 2024
20 wrz 2023
Miałem obawy czy tapeta będzie kolorystycznie zbliżona do wzoru ze strony> Z dużym niepokojem otwierałem przesyłkę z tapetą ale jak rozwinąłem rolki to już wiedziałem, że moje obawy były niepotrzebne. Piękna tapeta i na materiale dobrej jakości.
30 maj 2023
Dobry produkt w przystępnej cenie, łatwa w instalacji, mile zaskoczyła mnie jakość wykonania i obsługa klienta.

Super!!

wzor w rzeczywistosci jeszcze ladniejszy niz na zdjeciu, bardzo szybki czas realizacji zdecydowanie POLECAM!!!
30 maj 2023
Bardzo wysoka jakość zamówionych tapet, szybka realizacja i oryginalne wzory. Szczerze polecam!!
30 maj 2023
bardzo szybka realizacja, wzór zgodny z zamówieniem, pan który kładł tapetę, chwalił jakość

Polecam!

Żona zamówiła tapetę do sypialni. Jakość druku i materiału rewelacyjna. Polecam
30 maj 2023
Spełniła wszystkie moje oczekiwania plus super obsługa Klienta.
AM
Anika M.