Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (571) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (571)

28 wrz 2023
Wysoka jakość oferowanych towarów, szybko nadana przesyłka. Jeśli mam coś podpowiedzieć, to miło by było w ramach upominku dostać miniaturkę jakiegoś produktu do spróbowania, tak jak to robią np. w aptekach.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

24 maj 2024
Bardzo dobry kontakt z firmą, widać dbałość i szacunek dla klienta, schludnie zapakowana i dobrze zabezpieczona przesyłka z uroczym przesłaniem dla kuriera (pierwszy raz się spotkałam z taką formą przekazu-szacun).Na pewno to nie ostatnie moje zamówienie jak również będę z całego serca polecać zakupy w Promieniach Słońca. Pozdrawiam
31 maj 2024
Wizerunek! Bardzo mi się podobało: "Drogi kurierze..." To jest bardzo słodkie. I także "Smacznego Promyczku!". Opakowania na bakalie - świetnie! Super! Dziękuję
28 maj 2024

Kolejne udane zakupy

Błyskawiczna wysyłka, towar w 100% zgodny z opisem i dobrze zabezpieczony do transportu. Kolejne bezproblemowe zakupy i na pewno jeszcze wrócę. Polecam! :-)
Wszystko co trzeba w jak najlepszym porządku zawartość opakowanie termin ważności dotyczyło orzechy brazylijskie włoskie i pestki dyni
Wszystko szybko i sprawnie. Korzystam drugi raz z oferty sklepu i napewno nie ostatni. Pozdrawiam cały zespół 😀
Super sklep Chętnie do niego wracam. Przystępne ceny. Bardzo miła obsługa. Błyskawiczna dostawa. Polecam
KN
Krzysztof N.
Dąbrowa Górnicza

Szybka realizacja

Czytelna strona, duży wybór, łatwe składanie zamówienia. Szybka realizacja, dobrze spakowana przesyłka.
28 maj 2024
Bardzo ładnie zapakowane produkty. Wszystko zgodne z opisem. Towar zamówiony jest idealny na podróż.
24 maj 2024
Już od dawna kupuję i jestem zadowolona, produkty b.dobre, nie przesuszone. Nic bym nie zmieniała
Jakość orzechów doskonała , ponieważ są chrupiące. Obsługa ekspresowa. Bardzo szybki kontakt.
31 maj 2024

Pyszności

Szybka wysyłka, praktyczne i estetyczne opakowanie z zamknięciem zip, wyśmienita zawartość.
27 maj 2024
bardzo polecam. To już mój kolejny zakup i będę wracać. Świetna jakość. Przystępna cen.
29 maj 2024
Dobre ceny, jak na razie terminy z ok.rok ważności 3-dniowy termin wysyłki, jest ok 😏
Bardzo smaczne maslo pistacjowe, smaczne migdaly! Ceny konkurencyjne. Polecam sklep
5 cze 2024
Expresowa wysyłka, produkty świeże i pyszne. Obawiam się, że na długo nie starczą🤭
AG
Adam G.
Lublin
Pełen profesjonalizm od reklamy poprzez sposób zamawiania do realizacji zamówień
3 cze 2024

Godny polecenia.

Produkty wysokiej jakości, szybka wysyłka, solidne opakowanie. Gorąco polecam.
24 maj 2024

Produkty zgodne z opisem, dobre ceny, ładne, naturalne opakowania. Polecam :)
23 maj 2024

Super kontakt z klientem, miła obsługa. Produkty najlepszej jakości ❤️

ocena

pyszne produkty,krótki czas dostawy,bardzo ładne opakowanie