ipo-sklep.pl- Logo - Opinie

ipo-sklep.pl

Opinie (243) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (751)

13 paź 2023
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, od zamówienia po wysyłkę. Mimo drobnych problemów wynikających z zaniedbań dostawcy, udało się ponownie wysłać paczkę wybierając innego dostawce. Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie. Zakupiony produkt bardzo dobrej jakości i zgodny z opisem.

Nie polecam sklepu, sprzedający nie znają podstawowych zasad sprzedaży, zakupiłam bieżnię dla psa 15.05.2024, termin realizacji 28 dni roboczych zapewniano mnie, że dojdzie w 2 tygodnie. 28.05.2024 r. zmiana statusu na wysłane, połowa czerwca pytam gdzie jest bieżnia skoro została wysłana a zamówienie do mnie nie dotarło i dostałam odpowiedz, że oni nie wiedzą bo wysyłka bezpośrednio od producenta. Zgodnie z prawem to SPRZEDAWCA odpowiada za dostawę a nie producent. Po interwencji dostałam informację, że towar miał być wysłany w poniedziałek, ale, który poniedziałek bo już kolejny tydzień i brak towaru. Żenujące podejście do klienta i nie panowanie nad zamówieniami. Towar wartości ponad 10.000 a oni nie weryfikują stanu realizacji zamówienia, w systemie oznaczają jako zrealizowane bez jakiejkolwiek weryfikacji i przekazują nieprawdziwe informacje. Odradzam zakupy w tym sklepie.

Opinie nt. sklepu ipo-sklep.pl

22 maj 2024
Ekspresowa wysyłka, produkt zgodny z opisem , solidnie wykonany.
30 maj 2024
Fantastyczny sprzęt jak zawsze od IPO
29 maj 2024
21 maj 2024
21 maj 2024
16 maj 2024
14 kwi 2024
Przesyłkę otrzymałam szybko. Kaganiec super ale niestety dla mojego psa za duży. Dokonałam zwrotu i pieniądze błyskawicznie wróciły na konto. Dziękuję
7 maj 2024
Z całego serca polecam zakupy w tym sklepie. Zamówienia przychodzą bardzo szybko, obsługa rewelacyjna i towar zgodny z opisem. Polecam raz jeszcze
2 maj 2024
Bardzo dobry sklep. Wszystko, czego potrzeba do szkolenia psa. Szybka transakcja, szybka wysyłka, szybka dostawa. Zdecydowanie polecam.
9 maj 2024
Zawsze profesjonalizm. Polecam