vellahome.pl

Opinie (12) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (215)

Ważny od: 30 cze 2015
vellahome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu vellahome.pl

6 maj 2024
4 maj 2024
Bardzo sprawna obsluga;kontakt i towar.Polecam

Dziękuję :-)

Jakość oferty, jakość obsługi i jakość kontaktu! Brawo!
17 mar 2024
Wiarygodność, rzetelność.
Świetna i cierpliwa obsługa. Pełen profesjonalizm. Zachęcam do korzystania z usług tego sklepu, a z pewnością będziecie zadowoleni :) Ja na pewno jeszcze do Was wrócę
Super obrus Polecam wszystkim
Z vellaHOME jestem praktycznie od samego początku i zawsze z wielką przyjemnością wracam, bo wiem, że nigdy mnie nie zawiodą. Bardzo miła obsługa, rabaty stałego klienta, szybka i pięknie zapakowana przesyłka, a towar przecudny, praktycznie nigdzie indziej nie do zdobycia. Nie ukrywam, że portugalskie dywaniki skradły moje serce już na starcie i za każdym razem to one dyktują zmianę wystroju moich wnętrz. Jeszcze raz dziękuję, że jesteście :)
7 gru 2023

Bardzo polecam zakupy w tym sklepie!

Dywan jest piękny, a sklep doceniam za indywidualne i wyjątkowe podejście do klienta!
23 wrz 2023

Uwielbiam sklep Vellahome, naprawdę :)

Uwielbiam sklep Vellahome, kupuję w nim od lat i zawsze jest wszystko na medal ! Obsługa, towar najwyższej jakości i naprawdę nietuzinkowy, gratisy do każdego zamówienia ... Dziękuję, że jesteście !!!
3 cze 2023
wszystko OK