mech-mech.pl - z natury do wnętrz- Logo - Opinie

mech-mech.pl - z natury do wnętrz

Opinie (126) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (248)

Ważny od: 30 wrz 2022
mech-mech.pl - z natury do wnętrz spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 cze 2023
Paczke otrzymałam ekspresowo. Zamówiłam trzy paczki niebieskiego lagurusu i bialego ruskusu. Wszystkie wyglądały cudownie ❤️ choć jedno opakowanie ruskusu było delikatnie zniszczone i brązowe to po skontaktowaniu się z firmą i przesłaniu jej zdjęć natychmiast otrzymałam nowe opakowanie 😍 w rozmowie telefonicznej pracownik był bardzo sympatyczny i informował mnie o każdym etapie nadania nowej przesyłki. wspaniałe podejście do klienta!

I did not receive the completer order !!! anafalis was missing !!!

Opinie nt. sklepu mech-mech.pl - z natury do wnętrz

AN
Anna N.
Ratowice
16 sie 2023
wszystko super!
10 sie 2023

Wspaniałe produkty i szybka profesjonalna obsługa. Polecam.
8 sie 2023
7 sie 2023
2 sie 2023
1 sie 2023
Fantastyczna jakość, najlepsze ceny, ekspresowa wysyłka <3 czego chcieć więcej?
31 lip 2023
DT
Dorota T.
Bielsko-Biała
27 lip 2023
11 lip 2023
10 lip 2023
29 cze 2023
Liście paproci pięknie wyglądają. Zamówienie zrealizowane szybko a towar odpowiednio zabezpieczony.
26 cze 2023
17 cze 2023
Jestem mega zadowolona z obsługi. Klient czuje się zaopiekowany. Produkty są pięknie zapakowane. Pełna estetyka. Szybka wysyłka.
15 cze 2023
Solidnie zapakowane, ladnie przyciete galazki wystarczy wstawic do wazonu. Bardzo szybka dostawa. Napewno nie raz zamowie bo prezentuja sie ladnie i nie trzeba wody zmieniac itp
10 cze 2023
8 cze 2023