bakaliowyswiat.pl

Opinie (101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (101)

Ważny od: 14 wrz 2023
bakaliowyswiat.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 gru 2023
Bardzo szybka realizacja. We wtorek przed niedzielną wigilią, okazało się, że w moim mieście nie ma suszonych owoców potrzebnych do kompotu z suszu, a wyłącznie mieszanki i to wędzone! Z duszą na ramieniu składałam zamówienie, czy aby wszystko przyjdzie na czas- było nawet lepiej! Paczka była u mnie we czwartek. Cudo!

Nie wiem czemu sklep wprowadza klientów w błąd i sprzedaje napój z CUKREM (na pierwszym miejscu w składnikach) a nie syrop. To nie jest syrop! W opisie produktu na stronie tego cukru już nie ma. Proszę poprawić opis. Ten napój z cukrem i syropem z rokitnika nie jest wart swojej ceny.

Opinie nt. sklepu bakaliowyswiat.pl

Termin ważności ponad 2 tygodnie jest…za krótki.

Termin ważności ponad 2 tygodnie jest za krótki przy zakupie 21 opakowań .Cała reszta zasługuje na najwyższą ocenę.
6 sty 2024