PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1751) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4070)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

24 lut 2024
Paczka z zamówieniem przyszła uszkodzona. W trakcie odbioru ale i dnia następnego nie mogłam się dodzwonić, nikt nie odbierał telefonu pomimo, że nie było sygnału zajętości. Na złożoną pisemnie reklamację otrzymałam odpowiedź po 2 dniach, że sprawa zostanie wyjaśniona z przewoźnikiem i od tamtej pory, a minęło już prawie dwa tygodnie nie ma żadnego kontaktu.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Polecam, solidny sklep.
Tres Bonne Expérience Je Conseille
Bardzo podoba mi się opcja próbek. Szybka dostawa na plus. Przydałaby się ikonka czatu na dowolnej podstronie gdzie mogę wpisać swoje pytanie bez szukania zakładki kontakt. Ogólnie na duży plus. Pozdr
Jak zawsze profesjonalnie 💚
Opakowania od yerby były brudne a w kartonie była wysypana yerba + na jednym opakowaniu od dołu był ślad jakby się coś wylało
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że opakowanie było uszkodzone. Staramy się zabezpieczać przesyłki jak najlepiej, tak, żeby nie uszkodziły się w transporcie. Jeśli sprawa wymaga dodatkowego wyjaśnienia zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Produkty wysokiej jakości
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni z jakości naszych produktów :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, dziękuję za zamówienie. Cieszę się, że są Państwo z niego zadowoleni :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!