PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1499) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3400)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

3 kwi 2023
Będę szczery. PoYerbani.pl mają super wsparcie klienta. Wymienili mi butelkę na nową, bo pierwsza nie działała i wystawiłem opinię z jedną gwiazdką. Po otrzymaniu nowej zmieniam na tylko 3, bo jednak produktowi daleko jest do ideału. Zakręci się za mocno to woda tryska niczym gejzer, syf robi się dookoła, kubek przelewowy albo nie nabiera wody, albo jest jej tak dużo, że herbata się nie mieści.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Matero wykonane z palo Santo bardzo przypadło mi do gustu, oddaje świetny smak i klimat Ameryki Południowej. Szybka wysyłka i dodatkowe prezenciki w postaci próbek idealnie opisują dbanie o jakość relacji z klientem, lubię was chłopaki (albo dziewczyny) mimo wpadki sprzed 3 lat gdzie moje zamówienie mocno się nie zgadzało bo widzę że podchodzicie do tematu z pasją
Polecam ten sklep z czystą przyjemnością!!!To było moje pierwsze zamówinie i na tym się na pewno nie skończy🙂Szybka wysyłka i brak jakichkolwiek problemów sprawia, że klient może cieszyć się swoją yerbą już dwa dni później 🙂Na stronie są również szczegółowo opisane wszystkie rodzaje yerby, więc nie ma problemu z wybraniem tej pod swój gust smakowy!!!Sklep na 6 🙂

Coś nowego

Zbierałam się długo do spróbowania yerby, ale już po samym teście stwierdzam, że to był strzał w 10, wycisza, a zarówno pobudza do działania. Wysyłka i obsługa genialna, zamówiłam w sobotę wieczorem, a w poniedziałek już zestaw dotarł do mnie oraz dostałam w gratisie herbatkę do spróbowania. Jestem pod wrażeniem
Jest Profesjonalnie, sam zajmuje się branżą e com, ogólnie nie ma czego się przyczepić. Poprawiłbym tylko wartości gratisów do zamówień powyżej x kwoty. Mam na myśli np możliwość wybrania bombilli za 26 zł lub próbki yerbki za kilka zł. Żeby te pułapy były podobne
Błyskawiczna dostawa. Jedyne co troche mnie zaskoczyło to spakowanie paczki. Pomimo zakupu między innymi dwóch zestawów to wszystko leżało osobno. Szkoda, że zestawy nie są połączone np w jakieś torbie czy woreczku. To taka mała wskazówka.

Wysoka jakość a nawet coś więcej

Paczka przyszła błyskawicznie, zawierając w sobie dodatkową próbkę yerby, za co przeogromnie dziękuję. Cena zamówienia bardzo korzystna, sama degustacja jeszcze przede mną, ale tempo i jakość obsługi bez wątpienia są najwyższej jakości.
Ekspresowa dostawa, złożyłam zamówienie w niedzielę, a paczkę dostałam w poniedziałek. Produkty zgodne z opisem, plus darmowa dostawa i gratisy, które były miłym dodatkiem. Teraz jedynie pozostało przetestować smaki yerby :) Polecam
7 lut 2024

Krótko i na temat

Żeby nie tworzyć wyrafinowanych ochów i achów. Nie ma do czego się przyczepić. Wiedziałem jaką yerbe zamawiam, wiedziałem jakie matareo. Było tanio, było zgodnie z zamówieniem a dostawa była szybka. Śmiało polecam !
Duży wybór yerba mate, towar opisany zrozumiałe i czytelnie😀(dodam, że zaczynam dopiero przygodę z yerba mate 😅),przesyłka przyszła dość szybko.Wybór akcesoriów też zadowalający. Firma godna polecenia
Szybka przesyłka, Palo Santo pięknie pachniało, nawet przez kopertę. Ale jak poleżało w domu to zapach się ulotnił. W ogóle nie chce się palić i trzeba zapalać co chwilę. Szałwia super.

Doskonała yerba i rekordowy czas wysyłki

Yerba jak zawsze doskonała. Na pochwałę zasługuje czas wysyłki zamówienia. Zdradźcie proszę jaką yerbę popijacie w trakcie realizacji ;) Zawsze jest szybko ale ostatnio bijecie rekordy.
15 lut 2024
Produkty bardzo wysokiej jakości. Jako "świeżak" skorzystałam z porad i kupiłam yerby, które okazały się smaczne, delikatne i pozwalają mi zapomnieć o kawie:-) Szybka obsługa. Polecam!
PODOBA MI SIĘ SZYBKOŚĆ PRZESYŁKI. NADAWCY NA ETYKIECIE PACZKI NIE UTOŻSAMIAM Z ZAMÓWIENIEM PRZEZ CO TRUDNO ZIDENTYFIKOWAĆ PACZKĘ. POWINNA BYĆ JAKAŚ INFORMACJA ŻE TO Z "POYERBANI.PL"
Polecam moje pierwsze zakupy były robione właśnie u was, wszystko było bardzo szybko i sprawnie jestem bardzo zadowolony z obsługi i myślę że zostanę z wami na długi długi czas!
Niestety miałam kłopot z odebraniem przesyłki ponieważ wysłano paczkę ze starym numerem telefonu, pomimo ,że w zamówieniu podawałam nowy numer.
8 lut 2024

Zakupy są przyjemnością

Zakupy przebiegają bardzo sprawnie, na każdym etapie dostaje wiadomości co się dzieje z moja paczką i zawsze dostaje jakiś miły gratis ;)
14 lut 2024
Samo zapakowanie przesyłki mogłoby być nieco bardziej estetyczne ale co do produktów na razie nie mam zastrzeżeń, wszystko ok :)
Realizacja zamówienia w ekspresowym tempie. Już wypróbowane kilka różnych smaków. Passionate fruit na razie liderem smaku.
13 lut 2024
Super Duży wybór, udało się skompletować świetny zestaw na prezent. Szybka wysyłka, dobrze zapakowane i jeszcze gratisy.
5 lut 2024

nie szczelne pudełko

Yerba w porządku nie mam zastrzeżeń lecz pudełko w, którym była yerba nie była szczelna i wysypała się część zawartości.