PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1658) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3899)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

24 lut 2024
Paczka z zamówieniem przyszła uszkodzona. W trakcie odbioru ale i dnia następnego nie mogłam się dodzwonić, nikt nie odbierał telefonu pomimo, że nie było sygnału zajętości. Na złożoną pisemnie reklamację otrzymałam odpowiedź po 2 dniach, że sprawa zostanie wyjaśniona z przewoźnikiem i od tamtej pory, a minęło już prawie dwa tygodnie nie ma żadnego kontaktu.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Miałem dać 5 gwiazdek jednak za słabo zapakowany towar tylko 4 , torbo koperta była uszkodzona dziwi mnie trochę taki system pakowania ostatnio wydaje mi się że był karton , pozdrawiam
szybkość realizacji zamówienia. Natomiast kupiłam zestaw sprzedawany jako prezentowy i poprosiłam o dołączeni liściku. Niestety prośba nie została zrealizowana, duży niesmak pozostał.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że do zamówienia nie został dołączony liścik. Przy większym obłożeniu zamówieniami magazyn nie zawsze zwraca uwagę na notatki. W związku z tym zachęcam do kontaktu telefonicznego od razu po złożeniu zamówienia, wtedy odpowiednio zaopiekujemy się zamówieniem :) Pozdrawiamy!
Super jakość yerby... Apropo pudełka nie wiem jeszcze czy jest bardzo szczelne bo zauważyłam ,że przy białym zamknięciu(przez który następuje się mate)jest malutka szczelinka...
No lepiej już chyba nie da się zamówienie złożone popołudniem na następny dzień już paczka do odebrania ;) towar zgodny z opisami ;) dobrze spakowany :)
7 kwi 2024
O ile sama yerba świetna, o tyle naczynie z Soul Mate jest małe a bombilla ma spore szpary przez co dużo suszu wpada razem z naparem
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, przykro mi, że bombilla nie spełnia Pana wymagań. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia tej kwestii. Pozdrawiam!
jestem bardzo zadowolony, nie zdążyłem dopić zaparzonej yerby a paczka z nową dostawą suszu była w paczkomacie <3
Wysyłka w ten sam dzień, wszystko zgodne z zamówieniem i miła niespodzianka w formie darmowych herbatek :)

5/5

Szybka realizacja zamównienia, nawet w weekend, wszystko dobrze zapakowane, ogólna obsługa klienta 5/5
Narazie jestem zadowolony pod każdym względem. Może kiedyś później coś zauważę, wtedy powiem.
super działają na mnie te yerby, polecam plus szybka dostawa i miłe dodatki w paczcce<E

Szybka realizacja zamówienia i bogata oferta to na pewno coś, co zasługuje na uznanie.
Szybkie sfinalizowanie transakcji i profesjonalne.Zakupiony artykuł bez zastrzeżeń
Bogata oferta.Dodatkowo smaki do wypróbowania. W miarę szybka wysyłka. Polecam
Zamówienie dostarczone na czas. Piękne matero i bogaty zestaw herbat.Polecam.
Szybka obsługa i dobry towar. Wracam tu na kolejne zakupy i jeszcze powrócę.
Szybka przesyłka . Wszystko ok. Już poleciłam kolejnym osobom tę stronkę 😉

Zadowolony

Dziękuję za gratis do zamówienia chętnie skorzystam z usług częściej ! :)

Pozytyw

Wszystkie dostawy sprawnie i zgodnie z zamówieniem. Zdecydowanie polecam !
Super yerba! Doceniam dwie herbatki w gratisie Pozdrawiam i do zoba, 5!
ekspresowa obsługa, świetny wybór towarów na stronie, pyszne promocje :)