PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1709) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3976)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

24 lut 2024
Paczka z zamówieniem przyszła uszkodzona. W trakcie odbioru ale i dnia następnego nie mogłam się dodzwonić, nikt nie odbierał telefonu pomimo, że nie było sygnału zajętości. Na złożoną pisemnie reklamację otrzymałam odpowiedź po 2 dniach, że sprawa zostanie wyjaśniona z przewoźnikiem i od tamtej pory, a minęło już prawie dwa tygodnie nie ma żadnego kontaktu.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

W zamówieniu brakowało 1 rzeczy, nie ważne że było tanie, ale go nie dostałam. Jeden z przedmiotów zamówionych był tak kiepskiej jakości, że gdybym go zobaczyła i dotknęła w sklepie nigdy bym go nie kupiła. Napisałam do właścicieli dostałam odpowiedź, że sprawdzą na nagraniu co stało się z zamówionym produktem.....i na tym się skończyło.... NIE POLECAM!!!!!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem oraz dołożymy wszelkich starań aby zrekompensować ewentualne poniesione straty :) Niestety nie mamy od Pani wiadomości w tej sprawie. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Serdecznie :)
Wszystko ok ale minusy to identyczne opakowania próbek są takie same wszystkie tylko inne są nazwy chodź na waszej stronie są różne Druga sprawa strona zacina się przy zamawianiu
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo dziękuję za zamówienie. Nazwy produktów w formie próbek znajdują się zwykle na naklejce z tyłu opakowania. W razie dodatkowych pytań lub w celu wyjaśnienia nieścisłości zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
jakikolwiek kontakt w przypadku opóźnionej przesyłki
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam. Bardzo przepraszamy za opóźnienie w dostawie. W przypadku jakichkolwiek trudności związanych z dostawą lub opóźnieniem paczki zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy :)
Produkt nie zgodny z opisem
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że otrzymali Państwo produkt inny niż zamówiony. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, dziękuję za zamówienie. Jeśli jakiekolwiek kwestie wymagają wyjaśnienia zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiamy :)
Słaba ocena za pęknięty wyświetlacz. Reszta ok.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że wyświetlacz jest uszkodzony. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu znalezienia rozwiązania sytuacji. Pozdrawiam!
Podoba mi sie czas realizacji zamówienia
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo się cieszę, że czas realizacji zamówienia Państwu odpowiada. Jeśli jakiekolwiek kwestie wymagają doprecyzowania, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
1 kwi 2024
W zamówieniu brakowało wyciora...
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że w zamówieniu brakowało wyciora. W celu wyjaśnienia tej sytuacji zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem oraz dołożymy wszelkich starań aby zrekompensować ewentualne poniesione straty :) Pozdrawiamy Serdecznie :)
24 lut 2024

Brak kontaktu, kiepska obsługa

Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem oraz dołożymy wszelkich starań aby zrekompensować ewentualne poniesione straty :) Problem z infolinią był spowodowany awarią, która została już naprawiona. A zgodnie z mailem od Pani, to właściciel punktu odbioru czyli Żabka spisał protokół szkody i złożył reklamację o której powinien Panią poinformować :)Pozdrawiamy Serdecznie :)

Infolinia nie istnieje, po dwóch godzinach dzwonienia odpuściłem, oczywiście dzwoniłem w godzinach pracy. Co do zawartości paczki nic złego nie mogę powiedzieć.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Drogi Kliencie, zapraszamy do Kontaktu mailowego z Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sprawy :) Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie nieścisłości związane z zamówieniem :) Problemy z infolinią były chwilowe, a awaria została usunięta. Pozdrawiamy Serdecznie :)
6 lut 2024
pomylka pomylką ale obsluga klienta dramat :D za malo jerby
17 lut 2024
Słaba jakość towaru , brak odpowiedzi na reklamacje
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo mi przykro, że nie są Państwo zadowoleni z jakości produktów. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam!
Witam dla zadowolenia klienta wysyłajcie w terminie.
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo przepraszam, że zamówienie nie zostało dostarczone w terminie. Jeśli jakiekolwiek kwestie dotyczące zamówienia wymagają wyjaśnienia, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
11 lut 2024
Znalazłam ten sam zestaw na allegro za 25 zł
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo dziękuję za zamówienie. W razie pytań zapraszam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
7 lut 2024
7 lut 2024