PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria- Logo - Opinie

PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

Opinie (1751) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4070)

Ważny od: 7 lut 2022
PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 maj 2023
Od ponad półtora roku jestem klientem sklepu poyerbani.pl i co chwilę jestem zaskakiwany nowym asortymentem. Od mojego pierwszego zakupu, (był to zestaw startowy) tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z nowymi doznaniami smakowymi a zarazem pobudzającymi. Co jakiś czas jest wstawiana nowa oferta, a także nowe promocję (nawet nowej yerby, a czasem ulubionej). Piłem tradycyjne yerby, ale wole mieszanki, np. El Fuego z guaranna i guayusa (łajusa), ale uprzedzam ostrożnie podchodzić do tego tytułu (KOPIE). Nie tylko yerba, ale też możemy spotkać kawę, zieloną herbatę (czekam na "Matche" i japońska zieloną herbatę), a nawet czekolady z yerba. Oczywiście, występuję program za punkty, można uzbierać na różne akcesoria do yerby. Są także bonusy dla klientów, którzy zamierzają kupić więcej produktów (ale też zawsze se krówki z yerba ;). Klienci mogą skorzystać z gratisu, zależnego od ceny danego koszyka (narazie mi znane 3 progi: 50, 100, 150). Miałem jedną nieprzyjemną sytuację przy gratisie za 100zł, mianowicie nie dostałem gratisu, ale przy następnych zakupach dostałem miła rekompensatę (wystarczy napisać co jest nie tak z przesyłką). Polecam i zachęcam nowych klientów, mam nadzieję, że zostanę testerem nowych yerb dzięki poyerbani.pl ;)

24 lut 2024
Paczka z zamówieniem przyszła uszkodzona. W trakcie odbioru ale i dnia następnego nie mogłam się dodzwonić, nikt nie odbierał telefonu pomimo, że nie było sygnału zajętości. Na złożoną pisemnie reklamację otrzymałam odpowiedź po 2 dniach, że sprawa zostanie wyjaśniona z przewoźnikiem i od tamtej pory, a minęło już prawie dwa tygodnie nie ma żadnego kontaktu.

Opinie nt. sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria

28 kwi 2024
Bardzo polecam obsługę tego sklepu i podejście do klienta!🙂 Zgłosiłam reklamację, która okazała się być nie do końca zasadna i zanim zdążyłam ją wycofać, pieniądze były już wysłane spowrotem na moje konto, a termos został u mnie🙂 Co do termosu bardzo dobrze trzyma temperaturę i jest szczelny. Z herbatą narazie walczę, bo na początku ma paskudny smak (odpowiednia temperatura i zmniejszenie ilości nie pomagają), ale po tych kilku nieprzyjemnych łykach jest już bardzo smaczna🙂
29 kwi 2024
Witam, bardzo cieszę się, że jest Pani zadowolona z obsługi :) W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
4 maj 2024
Duży wybór Yerba Mate, strona www bardzo dobrze zorganizowana, zakupy robi się przyjemnie i szybko. Wysyłka też bardzo szybka, jednego dnia zamówiłam, a drugiego dani yerba była już u mnie. Wszystko wzorowo. Polecam serdecznie!
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, cieszę się, że jest Pani zadowolona z obsługi naszego sklepu oraz działania naszej strony :) W razie pytań dotyczących naszych produktów lub zamówienia, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Bardzo podoba mi się opcja próbek. Szybka dostawa na plus. Przydałaby się ikonka czatu na dowolnej podstronie gdzie mogę wpisać swoje pytanie bez szukania zakładki kontakt. Ogólnie na duży plus. Pozdr
24 kwi 2024
szybkość realizacji zamówienia. Natomiast kupiłam zestaw sprzedawany jako prezentowy i poprosiłam o dołączeni liściku. Niestety prośba nie została zrealizowana, duży niesmak pozostał.
25 kwi 2024
Witam, bardzo mi przykro, że do zamówienia nie został dołączony liścik. Przy większym obłożeniu zamówieniami magazyn nie zawsze zwraca uwagę na notatki. W związku z tym zachęcam do kontaktu telefonicznego od razu po złożeniu zamówienia, wtedy odpowiednio zaopiekujemy się zamówieniem :) Pozdrawiamy!
Pachnąca aromatyczna herbatka. W bardzo wydajnym opakowaniu nie za wygórowane pieniądze. Akcesoria do parzenia na razie bez zarzutu, zobaczymy na ile będzie trwałe.
No lepiej już chyba nie da się zamówienie złożone popołudniem na następny dzień już paczka do odebrania ;) towar zgodny z opisami ;) dobrze spakowany :)
29 kwi 2024
Witam, cieszę się, że są Państwo zadowoleni z czasu dostawy oraz sposobu zabezpieczenia paczki :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Lubię kupować tu Yerbę. Opisy są wyczerpujące, do tego przydatne opinie klientów. Realizacja zamówień natychmiastowa Gorąco polecam :-)
27 kwi 2024

Produkty są w porządku ale dostawa mnie zawiodła

Produkty są w porządku, jedna torba została jednak uszkodzona i trochę yerby się wysypało przez co daje 4 gwiazdki.
29 kwi 2024
Witam, bardzo mi przykro, że część zamówienia została uszkodzona w transporcie. Zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam!
30 kwi 2024

Jestem bardzo zadowolony

Zamówienie było u mnie na następny dzień wszystko zgodne z zamówieniem yerba pyszna pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni z jakości oferowanej przez nas yerby oraz czasu realizacji zamówienia :) Jeśli do zamówienia pojawiłyby się jakiekolwiek pytania, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
IG
Iwona G.
Sulików
Jak zawsze super yerba. Mam kilka ulubionych smaków do których zawsze wracam. Polecam

Szybka realizacja zamówienia i bogata oferta to na pewno coś, co zasługuje na uznanie.
29 kwi 2024
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z czasu realizacji zamówienia oraz naszej oferty :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
25 kwi 2024
Szybkie sfinalizowanie transakcji i profesjonalne.Zakupiony artykuł bez zastrzeżeń
29 kwi 2024
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z czasu realizacji zamówienia oraz jakości produktów :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Bardzo dobra polecam zamówiłam Przyjaciółce i to strzał w 10 polecam z całego 🥰💪🍀🦒
Pyszna jedną i piękny zestaw do jej picia. Jestem zachwycona i już uzależniona
Bogata oferta.Dodatkowo smaki do wypróbowania. W miarę szybka wysyłka. Polecam
29 kwi 2024
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas produktów :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
27 kwi 2024
mate w dobrej jakości, zamówienie szybko zrealizowane, w przesyłce prezent.
29 kwi 2024
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z jakości produktów oraz czasu realizacji zamówienia. Jeśli w przyszłości pojawiłyby się jakiekolwiek pytania, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
21 kwi 2024
Szybka przesyłka . Wszystko ok. Już poleciłam kolejnym osobom tę stronkę 😉
29 kwi 2024
Witam, bardzo cieszę się, że są Państwo zadowoleni z czasu realizacji zamówienia. Bardzo dziękuję za polecenie naszej strony :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
2 maj 2024
Szybka organizacja zamówienia i szybka wysyłka. Wszystko na plus
Odpowiedź ze sklepu PoYerbani.pl - Yerba Mate i Akcesoria
Witam, bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni z szybkości realizacji zamówienia :) Jeśli pojawiłyby się jakiekolwiek pytania, zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!
Polecam, prezent bardzo się spodobał,a smak herbat rewelacyjny.
Szybka dostawa, bardzo dobrej jakości produkt, korzystna cena.
29 kwi 2024
Witam, bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni z czasu dostawy zamówienia, jakości produktów oraz oferowanych przez nas cen :) W razie pytań zachęcam do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Pozdrawiam!