brendi.pl- Logo - Opinie

brendi.pl

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2587)

Najlepszy z najlepszych .Mam absolutną pewność podczas zakupów w tym sklepie. Szybka dostawa , łatwy zwrot i szybki zwrot pieniędzy .Tak powinien funkcjonować każdy sklep. Brawo dla brendi.pl

29 lis 2023
Płaszcz ładny i byłabym zadowolona , gdyby nie był tak mocno pognieciony, ma tak duże załamania, że zastanawiam się czy go Państwu nie zwrócić ! Na razie wisi na wieszaku , mam nadzieję że się rozprostuje , ale co do tego mam obawę. Smutno mi , wszak jestem rozczarowana Irena
IM
IRENA M.
NOWY SĄCZ

Opinie nt. sklepu brendi.pl

9 mar 2024
Kurtka bardzo fajna, warta swojej ceny. Zamówiłam dla siebie - noszę XL , zamowiłam XL, ostatecznie kurtkę bedzie nosić córka- na codzień nosi S 🙂
szybko i sprawnie
Kurtka bardzo ładna, ale niestety muszę odesłać ponieważ ma zaniżony rozmiar.
8 lis 2023
Błyskawiczna wysyłka. Produkt jakościowo ok, dobrze uszyty, Fajna parka.Na żywo widać, że nie jest to super jakoś ale to poliester więc nie ma się co spodziewać. Polecam sklep
23 lis 2023
Szybka realizacja zamówienia. Rozmiary podane w tabeli są w rzeczywistości mniejsze od typowych- mierzone po zewnętrznej stronie ocieplanego płaszcza , bez podania grubości ocieplenia. Jakość wykonania i tkanin jest ok. Reszta okaże się podczas noszenia.
21 lis 2023
Obsługa rewelacja, przesyłka zwroty, wypłata pieniędzy, wszystko ok. Jakość produktów jak dla mnie trochę za słaba. Ale zakupy bezpieczne.
25 lis 2023
Kurtka bardzo fajna, wygodna, ale niestety rozmiarówka mocno zaniżona.
13 paź 2023
Bezrękawnik super, cieplutki i długi tak jak chciałam.
11 paź 2023
Bardzo szybka wysyłka.