brendi.pl- Logo - Opinie

brendi.pl

Opinie (210) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2589)

Najlepszy z najlepszych .Mam absolutną pewność podczas zakupów w tym sklepie. Szybka dostawa , łatwy zwrot i szybki zwrot pieniędzy .Tak powinien funkcjonować każdy sklep. Brawo dla brendi.pl

29 lis 2023
Płaszcz ładny i byłabym zadowolona , gdyby nie był tak mocno pognieciony, ma tak duże załamania, że zastanawiam się czy go Państwu nie zwrócić ! Na razie wisi na wieszaku , mam nadzieję że się rozprostuje , ale co do tego mam obawę. Smutno mi , wszak jestem rozczarowana Irena
IM

Polecam. Wszystko ok.

Sklep - 100 % pewniak

23 paź 2023

polecam!

Trzeci udany zakup w tym sklepie. Dostawa błyskawiczna. Kurtka parka solidnie wykonana, kolor i rozmiar jak w ofercie. Można zamawiać bez obaw bo solidna firma.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu kurtki, kolor czarny jest lekko polyskujacy co nadaje ciekawego wyglądu. Ciekawym pomysłem jest również ściągacz w pasie dzięki czemu możemy dopasować do talii lub nosić ją swobodnie. Noszę rozmiar S i taki też zamówiłam. Polecam!
23 lis 2023
Kurtka dokładnie taka jak na obrazku. Wybrałam rozmiar M (jestem chuda, moje rozmiary to S i "małe" M). Bez wkładania grubszego swetra jest idealnie dopasowana ale dla mniej chudych polecam rozmiar większy. Dostawa błyskawiczna. Jestem bardzo zadowolona.
30 paź 2023
Bardzo ładny i ciepły płaszcz, ocieplany kożuszkiem (z wyjątkiem rękawów). Podczas zakupów proponuję wziąść rozmiar większy, ponieważ z uwagi na wszyty kożuszek płaszcz może być zbyt dopasowany. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
12 paź 2023
Błyskawiczna wysyłka, śliczna kurtka, identyczna jak na zdjęciu, rozmiar S noszę i taki pasował
20 paź 2023

Piękna!

Cudowna kurtka, długa i dopasowana oraz piękna, elegancka i bardzo ciepła. Polecam!

Polecam!

Szybka wysyłka. Bardzo dobrze zapakowana. Kurtka przepiękna, bardzo ciepła z odpinaną podszewką czyli nadaje się zarówno na zimę jak i jesień/wiosnę. Świetny kaptur 😍 duży, ciepły, głęboki. Nie zsuwa się sam z głowy. Bardzo dobrze podana rozmiarówka na stronie. Jak dla mnie trochę za długie rękawy, ale może to dlatego, że do wysokich nie należę. Mam 160 cm i 60 kg. Wzięłam rozmiar L.
Ekstraklasa wśród sprzedawców, ekspresowa wysyłka zakupionego towaru, sprzedawca godny polecenia i zaufania, promocje i niskie ceny, poprostu super, serdecznie dziękuję za wszystko, pozdrawiam serdecznie, jeszcze do Was wrócę, Marek z Czechowic-Dziedzic
Szybkość działania w zgodzie z informacją - rewelacja. Zamówiliśmy drugą kurtkę, aby dopasować rozmiar. Po zwrocie do dostawcy jednej z kurtek, zapłata za nią została niezwłocznie zwrócona na konto. Super.
Kurtka jest bardzo ciepła, chyba jeszcze nie miałam tak rewelacyjnej zimowej kurtki. Zdecydowanie polecam wszystkim! Rozmiar S standardowy, pasuje idealnie na 165cm wzrostu i wagę 55kg.
14 lis 2023
Kontakt z.firma super.wymiana towaru bardzo sprawna.pracownik skontaktował się osobiście że mną w sprawie wymiany zakupionej kurtki.wymiana trwała w sumie 5 dni.bardzo szybko.
To mój drugi zakup, wcześniej kurtka zimowa ,teraz przejściowa. Szybka dostawa kurtki śliczne i porządna jakość. Polecam♥️
13 sty 2024

Płaszcz jest piękny

Przesyłka przyszła szybko. Płaszcz jest piękny ale niestety za duży na mnie. Za to na córkę idealny więc zostawiamy
BM
18 sty 2024
Bardzo szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, Kurtka jest bardzo ładna ciepła. Super się prezentuje.
DB
Dorota B.
Łódź
12 lis 2023
Szybko i sprawnie, szkoda tylko, że mnóstwo nitek było nieobciętych i to na prawej stronie kurtki
Kurtka piękna jednak futerko zabiera parę centymetrów i musiałam odesłać bo za mała niestety
10 lut 2024
Polecam! Kurtka świetna, a dostawa błyskawiczna.
31 paź 2023
Godne polecenia