sklep.hydron.com.pl

Opinie (237) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (476)

Ważny od: 14 cze 2022
sklep.hydron.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 wrz 2023
Profesjonalna obsługa klienta i przystępne ceny. Czego więcej trzeba? Inne sklepy powinny brać przykład.

W ZAMÓWIENIE NIE DO KOŃCA ZGADZAŁO SIE. W ZAMÓWIENIU MIAŁY BYĆ ZAWORY Z GWINTEM WEWNETRZNYM NADOMIAST DO MNIE DOTARŁY Z CZĘŚCIOWYM ZEWNĄTRZNYM

Opinie nt. sklepu sklep.hydron.com.pl

28 sty 2024

Świetnie

Ekspresowa wysyłka, na drugi dzień towar mam w ręku, polecam.
Szybkie zamówienie i dostępność towarów.
terminowo, towar zgodny i dobrze opisany
8 sty 2024
16 sty 2024
3 sty 2024
29 wrz 2023
31 lip 2023
Bardzo dobrze wyposażony sklep. Niestety, zdarzają się pomyłki i wysyłają nie ten towar co trzeba. Nie jest to zazwyczaj problemem, jeśli masz projekt nie jest na już teraz i nie można czekać na części.
17 lis 2023

Opinia

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecam. Rozmowa z konsultantem bez zastrzeżeń. Konkretnie i na temat.
Szybkość realizacji zamówienia. Na drugi dzień już towar u mnie. Nie muszę magazynować części .
13 sie 2023
Polecam firmę, bardzo dobry kontakt, rzeczowe odpowiedzi na pytania które pomogły w zakupie.
10 cze 2023
Ludzie którzy tam pracują mają wiedzę i potrafią doradzić do tego zawsze szybka wysyłka .
10 wrz 2023
Szybkość realizacji. Nawet nie minęło 24 godziny, a zamówiony towar w domu. Tak trzymać.
23 lip 2023
Super szybka, profesjonalna obsługa. Obsługa warta polecenia, do czego gorąco zachęcam.