nuubag.pl

Opinie (696) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1455)

Ważny od: 29 wrz 2022
nuubag.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

To już druga torebka w mojej kolekcji tym razem pikowany welur. Wykonanie nienaganne, nie ma się do czego przyczepić i ten zapach :) materiał bardzo przyjemny w dotyku i piękny kolor butelkowej zieleni. Jedyne na co mogę zwrócić uwagę to to, iż kupując torebkę 2 lata temu pasek do niej był znacznie grubszy, masywniejszy niż jest teraz. Niestety zdjęcie nie oddaje tego prawdziwego koloru jaki jest na żywo.

Wbrew zapewnieniom z opisu, torba zapakowana (przez p. Asię) wyjątkowo niedbale - w zdecydowanie za dużym kartonie (nie firmowym) zabezpieczonym tylko plastrem taśmy klejącej, latała sobie torba niezabezpieczona niczym (obok niej fruwał sobie postrzępiony malutki kawałek czarnej bibuły z dziurami). To sprawiło, że torba latając po drodze tarła o karton i zbierała z niego drobinki i zaczepiała o wewnętrzne krawędzie. Ma to znaczenie o tyle, że to miał być prezent. Bardzo niedobre wrażenie - nie polecam.

Opinie nt. sklepu nuubag.pl

31 mar 2024
Fajna torebka, dobrze wykonana, brakuje tylko małej zewnętrznej kieszonki.
16 mar 2024

Uwielbiam te cudowności

Przekonala mnie jakosc . Piedwszą torebke kupilam.dwa lub 3 lata temu juz nie pamietam ale mam ja do dzis Jedyne co uleglo zniszczeniu to zapiecie paska. Jednakze podejrzewam siebie bo to co ona dżwigala to szok. Dlatego kupilam druga tylko tym razem wdlurową. Uwielbiam welur więc pasuje mi pod kazdym wzgledem.

Przepiękna!!!

Odebrałam moją piękną torebkę. Wyjęcie jej z pudełka było tak ekscytujące🤗. Pierwsze co poczułam to zapach, wspaniały dla nosa🙂🌸. No i otwarcie, a tam piękna welurowa, butelkowa zieleń 😍. Jest przepiękna, starannie wykonana!!! Jestem zachwycona, aż żal nosić, żeby nic się nie stało. Dziękuję za zamówienie❤️
Torebka przepiękna, starannie wykonana z dobrych gatunkowo materiałów. Postawiłam na granatowy welur jestem nią oczarowana 😍❤️ mimo że wygląda na małą jest bardzo pojemna . Do tego pięknie zapakowana duży plus za krotki czas oczekiwania . Każdemu kto się zastanawia czy kupić, zdecydowanie polecam . 😉
Wyśmienita jakość wykonania ! Na pewno wrócę po więcej produktów. Otwierając paczkę czułam się jak królowa, ten zapach, estetyczny pakunek i detale dopełniające uczucie zachwytu. Co bym dodała ? Etui do przechowywania torebki kiedy używam innego modelu :)
Przesyłka ekspresowa . Torebka jest dobrze uszyta , podoba mi się bardzo środek torebki a konkretnie materiał. Torebka jest leciutka ,wygodna, ladnie pachnie. Napewno jeszce dokupie z czasem shoperke w kolorze zieleni jak i listonoszke.

Spoko sklep

Szybka wysyłka, torebka sprawia świetne pierwsze wrażenie, mam nadzieję, że będzie tak trwała, jak mówią inne opinie, staranne hipsterskie zapakowanie, miły liścik i rabat na kolejne zakupy działają bardzo na plus

szerokość, głębokość torebki

Mam wrażenie, że kupiona kiedyś torebka jest szersza (głębsza) niż ta co obecnie przyszła. Fajna zmiana materiału w środku torebki na plus z wygladu, tylko nie wiem jak sprawdzi się w użytkowaniu.
Torebka rewelacyjna. Na moją prośbę została uszyta dodatkowa kieszeń na suwak. Ładnie zapakowana. Torebka pojemna, spełnia moje oczekiwania. Myślę, że to nie ostatni zakup w tej firmie.