blitzhandel24.pl- Logo - Opinie

blitzhandel24.pl

Opinie (203) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (688)

Ważny od: 29 cze 2020
blitzhandel24.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 cze 2023
Dostawca oprogramowania Bitdefender Total Security 2023 (3 stanowiska, 3 lata) szybko zareagował na moją prośbę o pomoc w aktywacji kluczy oraz instalacji programu. Podczas czatu konsultant pan Clemens PRINZ aktywował kody dostępu. Dalej powinienem działać sam; niestety, pojawiła się blokada, której nie umiałem usunąć (mam 73 lata, nie jestem programistą). Równolegle napisałem do serwisu BD. Miałem pewne trudności z komunikacją, ale nieoczekiwanie, w przeddzień upływu terminu ważności poprzedniego programu BD, zauważyłem, że instalacja została zakończona i to na wszystkich trzech stanowiskach. Bardzo dziękuję firmie Blitzhandel24 oraz Centrali BD za efektywną pomoc.
Krzysztof K.
Mysłowice

25 wrz 2023
Kupiłem kod. Ale umieścil go i napisane: kod jest niepoprawny

Opinie nt. sklepu blitzhandel24.pl

KB
28 sty 2024
Jak zwykle szybka dostawa programu i klucza licencyjnego
27 sty 2024
Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji.

Polecam zakupy w Blitzhandel24

Zamówienie zrealizowane błyskawicznie i bez uwag.
szybko przesłali klucz

Bitdefender… - problemy z instalacją

ŁR
23 lis 2023

Bardzo dobra obsługa.

Bardzo mi się spodobało jak szybko i sprawnie zostałem obsłużony. Miła i żetelna obsługa. Bardzo serdecznie dziękuję całemu zespołowi. Szczerze polecam zakupy u danego sprzedawcy.
29 sie 2023

Polecam.Jestem bardzo zadowolony.

Polecam.Zakup udany w konkurencyjnych pieniążkach.Wszystko legalne i działa na oficjalnych stronach producenta. Jestem bardzo zadowolony z zakupu Wondershare Filmora 12.
31 lip 2023

Polecam zakupy oprogramowania na Blitzhandel24

Po kolejnym zakupie mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim Blitzhandel24. Atutem Sklepu jest duży wybór proponowanego oprogramowania oraz atrakcyjne ceny.
6 cze 2023
wszystko odbyło się zgodnie z założeniem- po złożeniu zamówienia i opłaceniu go , otrzymałem klucz produktu
27 maj 2023
Transakcja przebiegła pomyślnie i sprawnie. Zamówiona licencja programu działała bez zarzutu. Polecam!
Dzień dobry. Kolejny raz korzystam z Państwa oferty i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam.
KB
17 gru 2023
Korzystałem wiele razy, zawsze wszystko ok .Płatność, od razu dostawa programu i klucza.