blitzhandel24.plOpinie

blitzhandel24.pl- Logo - Opinie

blitzhandel24.pl - Innovative Software Solutions for visible results.

O nas - Blitzhandel24 Opowiadamy się za oprogramowaniem na zamówienie i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali dokładnie odpowiednie rozwiązania do wygodnej i jednocześnie udanej pracy. Jesteśmy wyjątkowo transparentni i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom biznesowym i prywatnym najnowsze produkty oprogramowania przez cały czas. Różnorodne artykuły wokół naszej oferty Wszystkie oferowane przez nas programy i aplikacje zapewniają wyjątkowe bezpieczeństwo i gwarantują maksymalną satysfakcję. Oferujemy znacznie więcej niż tylko zapewnienie odpowiednich programów. Obsługa i komfort są również dla nas bardzo ważne, co oznacza, że ​​dzięki łącznie ponad 1500 produktom naprawdę się wzbogacamy. Wraz z naszym profesjonalnie wyszkolonym personelem znajdujemy odpowiednie rozwiązania przez cały czas i oferujemy wzbogacające i bezpieczne środowisko w czasach wielu nowych artykułów i produktów. Dzięki naszej pracy do większego sukcesu Dbamy o uporządkowane utrzymanie całego sklepu i umożliwiamy skorzystanie z szerokiego wyboru i bezpieczeństwa prawnego. Jednocześnie mamy licencjonowaną pieczęć EHI i jesteśmy oficjalnym członkiem Trustedshop, aby połączyć naszą szeroką ofertę z maksymalnym bezpieczeństwem. Na tej podstawie z przyjemnością oferujemy nasze oferty w całej Europie i zapewniamy naszym klientom przejrzyste porady.
MSOfficehandel UG (haftungsbeschränkt)

4.88/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu blitzhandel24.pl

Wczoraj
Wszystko było idealne.
Wszystko OK! Działa bez problemów !
Pozytywna
Produkt wart polecenia!
Naprawde super sklep. Po kontakcie na czacie dostałem kody po 5 minutach. POLECAM
Szybko, łatwo i przyjemnie
Bardzo fajne zakupy (tanio). Szybka dostawa z gwarancją. Napewno będę polecał znajomym!
Błyskawiczna i proste realizacja zgodne z ofertą
all ok. Thanks
Transakcja przebiegła wzorowo.
Trochę długo czekałem na klucz
Wszystko OK
Jestem zadowolony, polecam...
Wszystko sprawie
Czekam na zwrot wpłaty za oprogramowanie. Oprogramowanie niekompatybilne w moim regionie.
 Odpowiedź ze sklepu blitzhandel24.pl
Chętnie pomożemy i cieszymy się, że zmieniłeś swoją ocenę.
jest ok
Muszę zmienić system na 3 komputerze bo mam problem z instalacją na Windowsie XP, wszystko poza tym OK.
Problem solved fast.
Perfect product, fast service, cheap. I recommend