blitzhandel24.plOpinie

blitzhandel24.pl- Logo - Opinie
blitzhandel24.pl- Logo - Opinie

blitzhandel24.pl - Innovative Software Solutions for visible results.

O nas - Blitzhandel24 Opowiadamy się za oprogramowaniem na zamówienie i dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali dokładnie odpowiednie rozwiązania do wygodnej i jednocześnie udanej pracy. Jesteśmy wyjątkowo transparentni i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom biznesowym i prywatnym najnowsze produkty oprogramowania przez cały czas. Różnorodne artykuły wokół naszej oferty Wszystkie oferowane przez nas programy i aplikacje zapewniają wyjątkowe bezpieczeństwo i gwarantują maksymalną satysfakcję. Oferujemy znacznie więcej niż tylko zapewnienie odpowiednich programów. Obsługa i komfort są również dla nas bardzo ważne, co oznacza, że ​​dzięki łącznie ponad 1500 produktom naprawdę się wzbogacamy. Wraz z naszym profesjonalnie wyszkolonym personelem znajdujemy odpowiednie rozwiązania przez cały czas i oferujemy wzbogacające i bezpieczne środowisko w czasach wielu nowych artykułów i produktów. Dzięki naszej pracy do większego sukcesu Dbamy o uporządkowane utrzymanie całego sklepu i umożliwiamy skorzystanie z szerokiego wyboru i bezpieczeństwa prawnego. Jednocześnie mamy licencjonowaną pieczęć EHI i jesteśmy oficjalnym członkiem Trustedshop, aby połączyć naszą szeroką ofertę z maksymalnym bezpieczeństwem. Na tej podstawie z przyjemnością oferujemy nasze oferty w całej Europie i zapewniamy naszym klientom przejrzyste porady.
Blitzhandel24 GmbH

4.82/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu blitzhandel24.pl

Pełna satysfakcja
super, naprawdę polecam.
I bought McAfee Total Protection. The product (code) was given to me minutes after transaction. I called helpdesk to explain some technical issues and they were professional. All is ok, correctly registered on official McAfee website and working. Thank You...
Wszystko ok. Szybko i sprawnie, Polecam
super
Rewelacja !
rewelka !!! :)
Wszystko super zgodnie z opisem i oczekiwaniami,pozdrawiam Zenon Mach
wszystko ok
Wszystko zgodnie z opisem szybka dostawa
Dostarczenie oprogramowania na maila około 20 min od zakupu (w trakcie zakupu pisano 5 do 20 min więc ok). Brakuje chociaż angielskiej wersji językowej (o polskiej nawet już nie marzę), ten niemiecki jest męczący :( 3 dni po kilka godzin dziennie zajęło mi choć w minimalnym stopniu poznanie oprogramowania (pozwalającym stworzyć własny projekt).
Pięć gwiazdek w każdej kategorii. Szybko sprawnie i bez problemów.
Trochę poczekałam na klucz produktu.
super
Do bani. Kupiłem program Ashampoo PDF Reader Pro - okrutna lipa. Program w różnych chwilach zamyka się samoczynnie z powodu usterki. Pieniędzy nie chcą zwrócić, bo jak tłumaczą sprzedali klucz elektroniczny licencyjny. Przecież firma Ashampoo, może zablokować klucz i po sprawie.
Polecam zakupy
Super. Wszystko działa