agraled.pl

Opinie (152) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (242)

Ważny od: 27 lip 2022
agraled.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 maj 2023
Witam. Zamontowałem lampy do John Deere 6430. W porównaniu do oryginału to przepaść. Ja miałem już zamontowane żarówki led, które świeciły całkiem dobrze zwłaszcza mijania. Na światłach drogowych konstruktor zaplanował żarówkę H3 co w mojej ocenie jest lekko mówiąc pomyłką. Na nowych lampach mijania są minimalnie gorsze w porównaniu do H7 led a drogowe są dużo lepsze.

2 maj 2024
W opisie lamp nie było informacji, że przez brak opornika kierunkowskaz zacznie się zachowywać jakby żarówka była spalona.

Opinie nt. sklepu agraled.pl

7 lut 2024
Bardzo dobra jakość. Szybka realizacja
8 lut 2024
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za miły komentarz odnośnie naszych produktów! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszego oświetlenia LED. :) Gdyby pojawiły się pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
6 lut 2024
Szybko, super jakość
8 lut 2024
14 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu agraled.pl
Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych produktów :) Jeśli pojawią się pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
11 lut 2024
3 lut 2024
6 lut 2024
28 sty 2024
23 maj 2023

1 cze 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupionych produktów! :) Gdyby pojawiły się pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
18 wrz 2023
Jestem bardzo zadowolony zaangażowania i obsługi pracowników a dokładnie pracownicy bardzo duży wybór Szeroka oferta przede wszystkim świetny produkt Na tą chwilę bo jest nowy dużo jasnego i mocnego światła
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupionych produktów, jak i z obsługi klienta! Jeśli pojawią się jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
28 paź 2023
Halogeny konkretne i solidne. Szybki montaż P&P. Wleciały do Jaśka 5620 na tył, na razie dwa na próbę ale będzie komplet 4x tył i 4x przód.
2 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za miły komentarz odnośnie naszych produktów! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego oświetlenia LED. :) Gdyby pojawiły się pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
20 lip 2023
Wysokiej jakości produkty oraz bardzo dobry kontakt. Szczerze polecam!
9 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za miły komentarz odnośnie naszych produktów oraz obsługi klienta!. :) Gdyby pojawiły się pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
PP
2 paź 2023
Jestem bardzo zadowolony z produktu. Super cena i jakość. Polecam
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię oraz polecenie! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych produktów. :) W przypadku pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
28 wrz 2023
Paczka w nienaruszonym stanie, wszystko zapakowane jak należy.
16 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za miły komentarz! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego oświetlenia LED oraz w jaki sposób pakowane są zamówione produkty. :) Gdyby pojawiły się pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
Dobry kontakt, jedynie czas trochę dłuższy termin dostawy.
12 gru 2023
lampy super .latarka mogla by dluzej swiecic
16 sty 2024
31 sie 2023

Jakość wykonania pierwsza klasa i pewność że będzie działać SUPER .POLECAM 👍👍👍

Jakość wykonania pierwsza klasa .
17 paź 2023
Dobry kontakt. Super obsługa
2 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z obsługi klienta! Jeśli pojawią się jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
5 lis 2023
Szybko i sprawnie. Polecam
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię! Cieszymy się, że wszystko odbyło się szybko i sprawnie! Jeśli pojawią się jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl
8 sie 2023
Jak najbardziej polecam!
8 sie 2023
Wszystko OK. Polecam.
9 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy bardzo za polecenie oraz zaufanie! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych produktów! :) Jeśli pojawią się jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami! Pozdrawiamy, Agraled.pl