pinsola.pl- Logo - Opinie

pinsola.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (596)

Ważny od: 11 sie 2021
pinsola.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam Państwa sklep znajomym. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Podoba mi się sprzedaż zestawów - kreacje z tych tkanin są super i w zestawie są niezbędne dodatki.

28 cze 2023
Dlatego pinieważ 2znaczki z 10 kupionych były wadliwie odlane,pytanie kto w pinsoli tak pakuje

Opinie nt. sklepu pinsola.pl

Większy asortyment
Materiały super.
Szybka realizacja
polecam
31 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu pinsola.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Nic nie cieszy nas bardziej niż fakt, że nasi klienci są zadowoleni z jakości naszych produktów. Pozdrawiamy!

MAGDA!POLECAM!

Szybka dostawa, produkty takie, jak na zdjęciach.
Jestem zadowolona z zakupu
Piękny produkt, polecam
DB
17 mar 2024
wszystko w porzadku.
Odpowiedź ze sklepu pinsola.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że współpraca z nami przebiegła szybko i sprawnie. Pozdrawiamy!
tkanina przepiekna
Super sklep
10 mar 2024
11 lut 2024
Szybka wysyłka, bardzo dobry jakościowo materiał, zgodny z opisem.