cocowick.pl- Logo - Opinie

cocowick.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (145)

Dostateczny

Nieważny

Firma cocowick.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie cocowick.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

1 lis 2023
Te świece cudnie pachną i ładnie się prezentują, są super pomysłem na prezent. Sama dostałam już ich kilka więc sama też postanowiłam kupić na prezent. Ale niestety w jednej z nich wosk jest tak zalany że obawiam się czy w trakcie palenia nie będzie wypływał. Jedyna moja uwaga to ta by zwrócić uwagę przy wypełnianiu skorupy woskiem, reszty bym nie zmieniała no chyba że jakieś nowe zapachy.

19 lis 2023
Z myślą o upominku i zgodnie z przekonaniem, że warto wspierać rękodzieło zdecydowałam się zamówić świecę Harmonia, którą znalazłam na stronie i fb Cocowick. Lubię oryginalne i ręcznie wykonane przedmioty, które z założenia są niepowtarzalne, ale to nie znaczy, że mają być w ogóle niepodobne do przedmiotów ze zdjęć a tak właśnie było w przypadku mojego zamówienia. Świeca wykonana niestarannie, uboga w dekor a do tego w niewłaściwym rodzaju kokosa (zależało mi na tym, by kokos nie był puszysty, dlatego wybrałam jednolitą fakturę, mimo to dostałam inne zamówienie). Opakowanie na prezent, które było dodatkowo płatne okazało się być usługą polegającą na zapakowaniu pudełka w czarny papier. Cieszę się jedynie, że mogłam być obecna przy rozpakowaniu prezentu przez obdarowaną osobę by poznać jakość produktu dalece odbiegającej od tego, czego można by się spodziewać po reklamie. Wydaje mi się, że moje zamówienie zrobione było albo w pośpiechu albo z pozostałych resztek składników, na co wskazuje wygląd świecy. Szkoda, że promujący ten mały biznes, którego domeną ma być indywidualne i staranne podejście do każdego klienta zapominają o tym przy samej realizacji. Nie polecam usług Cocowick, świeca zdecydowanie nie warta swojej ceny, a transakcja mocno ryzykowna wobec tego, że tego typu przedmioty zazwyczaj kupuje się z myślą o prezencie, a za jakość nie można niestety ręczyć.

Opinie nt. sklepu cocowick.pl

1 lis 2023
12 lis 2023
Świece przepiękne i na tym się kończy. Zamówienie bez żadnej informacji wysłane niekompletne. Pan z infolinii dosyć dobrze potrafi „wyjaśnić” sprawę - wielokrotnie smsowalam oraz dzwoniłam. Odniosłam wrażenie, że jestem troszkę okłamywana. Czekam na zwrot kwoty z pozostałej części zamówienia.
16 paź 2023

Cudowna świeca

Przecudowna świeca. Piękne wykonanie. Już po otwarciu pudełka czuć było cudowny zapach Świąt- cynamon,pomarańcza, kokos. Po prostu warto. Duży plus że naturalna:). Polecam
Odpowiedź ze sklepu cocowick.pl
31 paź 2023
Dbamy o to aby każdy detal był dopracowany, dziękujemy za miłe słowa :)
7 sie 2023
czas realizacji oraz czas wysyłki świeczki tydzień od zamówienia
22 lis 2023
Towar zgodny z opisem. Dziękuję za prezent 😀
13 cze 2023
Pięknie pachnące świece i woski.
28 paź 2023

On

Odpowiedź ze sklepu cocowick.pl
31 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię :)
15 wrz 2023
1 cze 2023

Świeczka niezgodna z zamówieniem

Zamówienie zostało źle skompletowane już na samym początku. Zamiast dwóch zamówionych świec, otrzymałam jedną. Jakość wykonania świecy - przeciętna. Główka pierniczka była ułamana. Dodatkowo produkt nie spełniał opisu którym sugerowałam się na stronie internetowej (kupowałam świece na prezent, w opisie zapewnione było ozdobne opakowanie, okazało się jednak że firma nie zaktualizowała informacji, w związku z czym otrzymałam produkt niezgodny z opisem). Firma dosłała brakującą świecę na następny dzień. W międzyczasie obiecano mi rekompensatę za brak ozdobnego opakowania, niestety pomimo zapewnień nie otrzymałam obiecanego zwrotu części zamówienia. Sama musiałam skleić pierwszą świecę oraz zainwestować ja szybko w opakowanie na prezent. Jeśli masz alternatywę zakupu - wybierz innego producenta.
19 cze 2023
Nie jestem w stanie ocenić zakupu ponieważ go nie otrzymałam. Zamówienie złożone i opłacone zostało 6 dni temu a na stronie widniała informacja że wysyłka 1-2 dni . Status od tygodnia ten sam - zamówione. Miał być prezent na urodziny dla siostry a urodziny już minęły do tego czasu. Fajnie by było informować klientów mailowo kiedy przesyłka dojdzie i czy wogóle. A jeżeli są opóźnienia nie rozumiem informacji na stronie że wysyłka nastąpi w ciagu 1-2 dni.
19 lis 2023
Zawiodłam się, źle się pali, słabo pachnie, nie polecam. Szkoda pieniędzy