tectake.plOpinie

TecTake Polska Sp. z o.o.
ul. Bociana 22
31-231 Kraków
KRS 0000642319
Roland Kemmer

Opinie nt. sklepu tectake.pl

4.74/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu tectake.pl

Wczoraj
Krzesła są trudne do złożenia, ponieważ dostarczone części były pokrzywione. Paczka nie by) a uszkodzona, więc zapakowano powykrzywiane części. Na boku jednego krzesła są napisy wykonane flamastrem niemożliwe do usunięcia. To, że produkt ma w miarę korzystną cenę nie oznacza, żeby odpuszczać kontrolę jakości. Nie polecam.
Wszystko ok.
Zgodnie z opisem!
szybka dostawa
Dostawa ekspresowa. Towar (kojec) zgodny z opisem na stronie internetowej. Polecam i sklep i towar.
wszystko ok
polecam
polecam
Szybka wysyłka, zgodnosc z opisem wszystko na 5
Super produkt szybka dostawa
Wszystko ok.
Zgodnie z opisem
Świetna dostawa
Jakość wykonania stojaka na drewno kominkowe - najdelikatniej mówiąc - pozostawia wiele do życzenia. Zastrzeżenia dotyczą głównie jakości spoin oraz samego spawania. W szkole mechanicznej takie spoiny nazywa się nasmarkaniem.
Bardzo dobrej jakości produkt
Jakość transportera słaba. Produkt wymaga dodatkowych zabezpieczeń żeby spełniał wymogi. Nie nadaje się do użytkowania bez umiejętności i posiadania narzędzi do montażu.
Witam. Do otrzymanego towaru posiadam następujące uwagi : - płyty poliwęglanu są za duże do konstrukcji, po zamontowaniu oprócz właściwego spadu spad był też i na boki powstało tzw. wybrzuszenie, - brak uszczelnienia daszku ze ścianą, podczas deszczu woda lała się po ścianie, - w czasie deszczu woda dostała się do komór płyty, - w czasie deszczu na środkowym łączeniu woda się lała, - brak usz
jestem zadowolony
Okey