tectake.pl- Logo - Opinie

tectake.plOpinie

ważny od: 10 wrz 2018
data aktualizacji: 28 wrz 2022
Sklep tectake.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie tectake.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10 wrz 2018
data aktualizacji: 28 wrz 2022

Opinie nt. sklepu tectake.pl

6 maj 2022
Pomijam sprawy oferty i jakości artykułów - tutaj każdy może mieć swoje zdanie i swoje kryteria. Natomiast moja ocena samego sklepu internetowego jest bardzo pozytywna - nienaganna komunikacja, szybkość działania wręcz niebywała. Zamawiałem wiele rzeczy przez internet, ale żeby odebrać zamówienie w ciągu dwóch dni, to chyba rekord. W każdym razie - zasługujecie na opinię solidnego sklepu, na rekomendację i pochwałę. Zostaniecie moim "first choice".

20 cze 2022
Zakupiony produkt nie powinien otrzymać nawet jednej gwiazdki. Tak złej jakości nie spotkałam jeszcze nigdy. Do wkręcenia około 100 śrub, dołączony tylko jeden mały inbusik😂. Elementy nie posiadają oznakowań, wiec trzeba się wykazać kreatywnym myśleniem, by je połączyć, jak dojdziemy do etapu skręcania, potrzebne są trzy osoby, by siłą rąk docisnąć elementy, trzecia osoba skręca 😂😂😂 Na koniec baldachim , otwory na śruby nie są we właściwych miejscach, nie można dokręcić śrub, potrzebna wiertarka by powiększyć otwory lub nawiercić nowe. Szczerze nie polecam. Uważam, że dystrybutor powinien dołożyć więcej staranności przy zakupie towarów a nie być tylko punktem przeładunkowym. Co do kontaktu ze sklepem oraz dostarczeniem przesyłki nie mam zastrzeżeń

Opinie nt. sklepu tectake.pl

13 wrz 2022
Kontakt ze sklepem Ok ; Klatka przewozowa dla pieska licha;wymagała wzmocnienia dodatkowo duża ilością śrubek ponieważ owczarek holenderski 5 miesięczny (20kg) napewno by ja rozwalił :wiec asekuracyjnie została wzmocniona ; Uważam ze dużo do poprawy jakości klatki ;za cienkie płaskie aluminiowe pręciki ; spod drewniany w powietrzu a także za płytko osadzony w bokach itp Wizaualnie ładniutka ale jakość lichutka raczej nie na 30 kg psa : Zwrócona by była jej ale szybko potrzebowaliśmy na wyjazd …
2 wrz 2022
wygląd, wygoda. Ale skladanie jest niby proste, ale pracochłonne. Kluczyk trudno trafia w otwor, czasem złapie na ćwierć obrotu. dopasowania. Dokręcanie jest żmudne, dwie dziurki wymagały przeczyszczenia, Dwie osoby pracowały 2 godziny.
1 wrz 2022
Produkt zgodny z opisem i zdjęciem. Jestem bardzo zadowolona z zakupu!! :)
Szybka dostawa ,i możliwość obserwacji zamówionego produktu .
Bardzo udana i szybka transakcja! Materac rewelacyjny 😊
Schnelle Lieferung und das per Nachnahme.
4 wrz 2022
11 wrz 2022
10 wrz 2022
31 sie 2022
4 sie 2022
Klatka przyszłą z wygiętymi nogami ( na szczęście udało się je odgiąć na właściwie miejsce ) i z pękniętą kuwetą. Poza tym klatka bardzo dobra. Przesyłka bardzo szybka
18 sie 2022
Zestaw extra. Wygodny i elegancki, a kontakt ze sprzedawcą szybko i bardzo miły. Wręcz przymierzam się do zakupu drugiego takiego zestawu.
6 sie 2022
Bardzo szybka dostawa zgodnie z zamówieniem. Miła obsługa i teoretyczna pomoc z zamontowanie.
24 sie 2022
Wszystko tak jak w ofercie. nie mam uwag. bardzo ładny sprzęt.