tectake.pl- Logo - Opinie

tectake.pl

Opinie (477) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3046)

Ważny od: 10 wrz 2018
tectake.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 lis 2023
przedmiot bez zarzutu, zgodny z opisem i nawet kolor się zgadza z tym co na obrazku byłoby 5 gwiazdek i właściwie się należą, ale... wybór kuriera - i mnie UPS nawet nie wysiada z samochodu jak pada deszcz tylko wiezie do punktu a ja akurat byłam w domu i czekałam gdybym nie zadzwoniła do firmy to nawet nie byłabym świadoma że przedmiot jest w punkcie taki przypadek okazał się nie jednostkowy - firmo zrób coś z opcją kurierów albo włączcie wybór opcji dla klienta samą firmę polecam

Jedna gwiazdka za sprawną realizację zamówienia. Poza tym niestety mamy problem. Zestaw ogrodowy przyjechał uszkodzony i niekompletny. Od sklepu dostałam propozycję dosłania brakujących i uszkodzonych elementów ALBO rabatu 4%. Zestaw kosztował 2tys. Dosłanie części wydaje mi się oczywiste, a rabat wprawdzie dobrą wolą sklepu, ale byłoby elegancko. Tym bardziej, ze złożenie zestawu zajmuje kilka godzin i liczyłam, ze pójdzie sprawnie

Opinie nt. sklepu tectake.pl

28 maj 2024
Dziękuję bardzo za dostarczenie brakujących elementów do moich foteli. Odbyło się to bardzo sprawnie.Napewno jeszcze skorzystam z zakupów w Państwa firmie. Pozdrawiam serdecznie 😁

słabe poduchy

Zdjęcie nie odwzoruje poduch, poduchy się rozsuwają i opadają przy użytkowaniu. Trzeba wymyślić coś by to nie opadało i teraz trzeba naszywać jakieś rzepy by to połączyć
Bardzo szyba dostawa. Jeszcze pawilon nie rozpakowany ale na stronie wygląda super. Myślę ,że w paczce też się wszystko zgadza. Napiszę później. Ina
Świetna, szybka, sprawna obsługa zamówienia i do tego towar zgodny z zamówieniem. Leżaczki mega wygodne. Jestem bardzo zadowolona z zakupu
Znakomity zestaw mebelków ogrodowych. Dostawa na czas. Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam
20 maj 2024
polecam sklep. Wszystko jak należy. towar dobrej jakości , szybka wysyłka.
26 maj 2024
Duże siedzisko - leżanka dla psa. Dokładnie wykonana, porządny materiał.
Wszytko ok Leżak wykonany estetycznie ,wygląda jak na zdjęciu.
Solidny dobrze Zapakowany , mam nadzieję że będzie służyć
Skręcanie zajmuje trochę czasu. Produkt jest w porządku.
super szybka dostawa i toway zgodnie z zamówieniem
Szybka dostawa, solidny wyrób jestem zadowolony.
23 godziny temu
Pawilon ok. Szpilki są stanowczo za krótkie

Dobry zakup

Szybka dostawa, produkt spełnił oczekiwania
22 maj 2024
Wygodne, solidne, ładnie się prezentują.
23 maj 2024
Bardzo ładny zestaw mebli ogrodowych
16 maj 2024

Krzesła naprawdę godne polecenia.
30 maj 2024
Dobra jakość , świetne leżaki