mejkmi.pl

Opinie (77) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (77)

Dostateczny

Nieważny

Firma mejkmi.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie mejkmi.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Opinie nt. sklepu mejkmi.pl

Pomysł dobry, jakość niekoniecznie

Jakość bokserek nie jest najlepsza, prześwitują okropnie i mają bardzo sztuczny i cienki materiał. Jedynie na plus nadruk na nich, wykonany jest bardzo dobrze i wszystko wyraźnie widać. Sam pomysł na prezent bardzo fajny i oryginalny, ale jakość materiału pozostawia wiele do życzenia :(

Polecam🙂

Paczka wysłana szybciutko, koszulka zrobiona bardzo dobrze, miły materiał i wykonana super 🙂
18 lut 2024
Paczka jeszcze nie dotarła. Brak informacji gdzie paczka aktualnie się znajduje.
18 lut 2024
Bardzo szybko czas realizacji oraz produkt zgody ze zdjęciem!
25 lut 2024
Koszulka cudowna, grafika bardzo dobrej jakości
17 lut 2024
Szybki czas wysyłki ,dobra jakość
polecam!!
24 lut 2024
Poprawić newsletter. Nic jeszcze nie otrzymałam. Czemu dostaje ankiete dotyczącą zamówienia przed jego otrzymaniem? Timing zdecydowanie do dopracowania. Btw macie napisane na stronie, że staramy się realizować zamówienie w 24h, potem jest info, ze od 3-7 dni, a na samym dole, że dopuszczacie 15. To ile w koncu?
Zamówienie złożone w poniedziałek 12.02 jest piątek 16.02 nadal nie ma informacji o tym że zamówienie jest zrealizowane czy gotowe do wysyłki. Minęło 5 dni roboczych a z zamówieniem nic się nie dzieje. Sprzedawca wysyła automatycznie odpowiedzi na zapytanie konsumenta. Nie podchodzi do niego indywidualnie.

Brak kontaktu z klientem

Projekt został wysłany, ale nie zostałam poinformowana, że jedno zdjęcie kompletnie się nie nadaje. Otrzymałam koszulkę z czerowną plamą tak naprawdę, nie widać żadnych szczegółów. Zostałam bez prezentu i pieniądze zostały wyrzucone w błoto.
Nie polecam zamówienie do dzisiaj nie doszło a z góry zapłacone nie odpowiadają na maile zero kontaktu masakra poprostu -zero odzewu a kasę zgarnęli OSZUŚCI

Wyrzucone pieniądze

Koszulka miała być prezentem a nadaje się tylko do wyrzucenia. Zdjęcia są pomarańczowe tak bardzo, że nie da się na to patrzeć. Wyrzucone pieniądze.

Tragiczna jakość

Rozumiem, że jest to poliester, ale majtki po kilku godzinach od założenia zaczęły się kulkować i zaciągać. Dramat.

Brak przesyłki

Moje zamówienie do tej pory nie dotarło. Nikt nie odbiera telefonów. Ile można czekać na przesyłkę.
Nie otrzymałam zamówionego produktu
17 lut 2024
Zamówienie nie doszło do dzisiaj
Zamówienie nadal nie przyszlo