fotoeksplozja.plOpinie

Odbierz -10% na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy, że się zarejestrujesz na naszej stronie, a rabat zostanie naliczony automatycznie w koszyku, przy Twoim pierwszym zakupie.
Skorzystaj ze zniżki!

fotoeksplozja.pl - Drukowane winylowe tła fotograficzne

Zapraszamy do świata Fotoeksplozji. Odkryj wraz z nami nowe magiczne miejsca, inspirujące kadry a wszystko w nowej, bezpiecznej technologii wydruku eksolwentowego, zgodnego z najwyższymi europejskimi wymogami. Atramenty, którymi drukujemy tła, posiadają najwyższy stopień certyfikacji GREEN GUARD GOLD, co oznacza, że są one w pełni bezpieczne dla najmłodszych - niemowląt i dzieci. W tym sklepie internetowym znajdziesz wymarzone wzory teł fotograficznych, lecz to nie wszystko - poza tłami, są także ścianki imprezowe, urodzinowe, czy ślubne. Posiadamy bogaty wachlarz asortymentu dla fotografów, youtuberów, blogerów, butików, salonów fryzjerskich i kosmetycznych oraz kamerzystów. A jeśli szukasz czegoś zupełnie indywidualnego, to jesteśmy w stanie stworzyć projekt od podstaw dostosowany do Twoich potrzeb. Wszystkie tła fotograficzne i ścianki są grube i matowe, a wydruk nasycony, czysty i ostry. Plotery, na których drukowane są tła, a także monitory, na których projektujemy wszystkie wzory, są regularnie kalibrowane. Możesz być spokojny, że produkt, który do Ciebie dotrze, nie będzie odbiegał od tego, widzianego na skalibrowanym monitorze. Zakup u producenta gwarantuje szybkość realizacji, a także najniższą cenę i doskonałą jakość. Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.
DREAM PROJECT GROUP Sylwia Korecka
Modrzewiowa 4
42-290 Blachownia
CEIDG NIP: 5732554918, REGON: 242806690
Sylwia Korecka

Opinie nt. sklepu fotoeksplozja.pl

4.94/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu fotoeksplozja.pl

Polecam pełen profesjonalizm.
Super :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Dziękujemy serdecznie, zapraszamy do współpracy :) Życzymy spokojnych świąt :)
Szybko, solidnie i tanio. Towar wysokiej jakości , znakomity druk, prawidłowo zabezpieczony do transportu. Pełna informacja, na bieżąco można śledzić przesyłkę . Tak należy traktować klientów.
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą ocenę. Zapraszamy do korzystania z rabatów i kolejnych zakupów w przyszłości. Pozdrawiamy i życzymy spokojnych świąt :)
Fantastyczna obsługa. Spełniają wszystkie widzimisi klienta. Jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo serdecznie dziękujemy za uznanie. Cieszymy się, że się podobało, zapraszamy ponownie i życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy do zaglądania, mam nadzieję, że będziemy mogli jeszcze nie jeden raz pomóc i doradzić :) Życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że będziemy mieli więcej okazji, aby się wykazać. Życzymy spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :)
Świetny sprzedawca!
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Dziękujemy za serdeczną opinię, bardzo nam miło, że jesteśmy doceniani za nasze starania. Zapraszamy ponownie, będziemy się starać spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów! Życzymy miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia :) Pozdrawiamy :)
Polecam!!! Jestem zadowolona, przesyłka dobrze zabezpieczona :) Najlepsza firma, spory wybór teł i innych fotograficznych gadżetów
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Dziękujemy za tak miłe słowa, staramy się tworzyć jak najpiękniejsze tła fotograficzne dla naszych klientów, dbamy o każdy detal. Zapraszamy częściej :)
Wszystko ok :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię, zapraszamy częściej po nowe tła winylowe albo polipropylenowe, przewidujemy coraz więcej promocji :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy niebawem, jeśli potrzebne będzie nowe tło fotograficzne, przewidujemy coraz więcej promocji oraz więcej nowych wzorów :)
Wszystko w najlepszym porządku. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy częściej po nowe tła winylowe lub polipropylenowe, przewidujemy coraz więcej promocji oraz nowości:)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Zapraszamy, w razie potrzeby po kolejne tło fotograficzne, przewidujemy coraz więcej promocji oraz więcej nowych wzorów :)
Towar zgodny z opisem, polecam.
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy częściej po nowe tła fotograficzne lub ścianki. Przewidujemy coraz więcej promocji :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie, jeśli będzie zapotrzebowanie na nowe tło fotograficzne. Przewidujemy coraz więcej promocji i nowych wzorów :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Zapraszamy ponownie, jeśli będzie potrzebne nowe tło fotograficzne - winylowe lub polipropylenowe. Wkrótce więcej promocji i nowych wzorów :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Jeśli będzie potrzebne nowe tło fotograficzne - winylowe lub polipropylenowe, zapraszamy ponownie. Wkrótce więcej promocji i nowych wzorów :)
wszystko ok serdecznie polecam
Polecam :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Rewelacyjne tło świąteczne. Jestem mega zadowolona.. polecam :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną i szczegółową opinię. Jeśli będzie potrzebne nowe tło fotograficzne - winylowe lub polipropylenowe - zapraszamy ponownie. Wkrótce więcej promocji i nowych wzorów :) W razie jakichkolwiek pytań i sugestii - zapraszam do kontaktu mailowego, lub telefonicznego. Tacy klienci to skarb :)
Odpowiedź ze sklepu fotoeksplozja.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy częściej po kolejne tła fotograficzne winylowe lub polipropylenowe. W planach mamy więcej promocji - proszę zaglądać na stronę. Pozdrawiamy!