Certyfikat dla alboom.pl

Dostawa 4.93
Towar 4.99
Serwis dla klientów 4.98

Ocena łączna 4.96
Ocena łączna obliczona została na podstawie 86 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Od czasu rejestracji zebrano 155 opinii.

[0,1]Opinia klientów|]1,4]Opinie klientów|]4,Inf]Opinii klientów

Jestem bardzo zadowolona z całej transakcji. Bylam na bieżąco informowana na jakim etapie jest moje zamówienie. Przesyłka przyszla nienaruszona i bardzo szybko do mnie dotarła. Super

Tak

Bardzo jestem zadowolona z zakupów

tak, bardzo jestem zadowolona z zakupów

Wszystko w porządku. Jestem bardzo zadowolona z albumów.

Szybko, sprawnie, idealnie.

Piękny plakat ze zdjęciami w sam raz pasujący do antyramy, jestem zachwycona :)

Firma godna polecenia: wysoka jakość towaru, bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy, szybka produkcja i dostawa towaru.

Bardzo zadowolony

Od kilku lat przygotowuje i drukuje rodzinne kalendarze i zawsze wspolpraca uklada sie bardzo dobrze. Bardzo wysoki poziom uslug. Polecam

extra firma

gorąco polecam :-)

jestem bardzo usatysfakcjonowana zakupem :-)

Wszystko w porządku :) Polecam

Bardzo ładne kalendarze. Super zakup. Polecam

Mam dwie uwagi.
1. Podczas płatności nie ma bezpośredniego przekierowania na stronę banku.
2. Przy wyborze miejsca dostawy nie ma możliwości dodania dwóch adresów do wysyłki np. przy zamówieniu dwóch kalendarzy nie mogłam wybrać innych adresów dostawy.

Bardzo sprawna transakcja, dobry kontakt ze sklepem i błyskawiczna realizacja zamówienia. Fotoksiążka była hitem na imprezie urodzinowej :)

Od kilku lat korzystam z usług alboom.pl i jeszcze nigdy nie zawiedli

Kalendarz rewelacja Jestem bardzo zadowolona z zakupu

tak

Dobra jakość i terminowa realizacja zamówienia. Przejrzysty portal do składania zamówień.

Super.

Super.

Transakcja przebiegła bez zarzutu

Pierwsze zamówienie w alboom i jestem bardzo zadowolona. Kalendarze bardzo ładne. Polecam

Alboom jak zawsze na 5 :)

Korzystam z alboom kilka razy, jestem zadowolona, choc nie bardzo jasne są dla mnie instrukcje. Ale na jazde pytanie zawsze i szybko dostajeodpowiedz. Odbiór wybieram wlasby, wiec trudno mi ocenic dostawy.

Polecam, korzystam z Alboom,pl od lat i wciąż trzymają jakość :)

Bardzo udany zakup

Kalendarze Alboom są zawsze bez zarzutu a nawet, gdy raz mi się zdarzyło, że kolory zdjęcia były nie tak, firma wydrukowała mi kalendarze i przesłała je bezpłatnie. Absolutnie polecam

Super obsługa, miła i kompetentna, świetnie i przejrzyście zrobiona strona internetowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy jeszcze korzystać. polecamy

Szybka realizacja zamówienia, polecam

Książki w dobrej jakości, w 100 pokrywające się z projektem :)

Już 3. lub 4. raz kupuję w Alboom kalendarze wiszące i zawsze byłam zadowolona - jak również obdarowani rodzice :)
Co do serwisu, gdy w zeszłym (2014) roku jedno czy dwa zdjęcia wyszły w niewłaściwych kolorach, bez dyskusji dodrukowano mi kalendarz.
Bezwarunkowo polecam

baaaardzo polecam pod każdym względem

Naprawdę polecam

alboom.pl opinie klientów

alboom.pl

alboom.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 10.02.2014 r.

Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
info@alboom.pl
alboom.pl

ALBOOM Sp. z o.o.
Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
Michał Pakier
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na alboom.pl.

Kto zapewnia prawdziwość opinii klientów?
System opinii jest jedną z usług oferowanych przez Trusted Shops GmbH. Trusted Shops jest europejskim liderem wśród firm oferujących rozwiązania służące do budowy zaufania w handlu online, a także gwarantem niezależnych i miarodajnych opinii klientów.