Znajdź bezpieczne sklepy:

Dostawa (58)
Towar (58)
Serwis dla klientów (57)
Ocena łączna
Ocena łączna obliczana jest na podstawie ocen z ostatnich 12 miesięcy. Od czasu rejestracji zebrano 59 opinii.

Opinie klientów

58 Opinii klientów

Wszystkie
Jestem bardzo zadowolona. Jedyna firma, która oferowała wykonanie w ciągu 24 godzin.
23.02.2015 r.
Rewelacja Pełen profesjonalizm, znakomita obsługa i szybka realizacja. Polecam
22.02.2015 r.
Bardzo polecam
21.02.2015 r.
Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Albumy wykonane solidnie, kontakt ze sklepem doskonały, brak najmniejszych problemów z edycją albumu. Co najważniejsze "Bezwarunkowa gwarancja jakości", którą się szczyci sklep jest naprawdę prawdziwa (w moim przypadku korekta albumów ze względu na sposób oprawy trwała niecałe dwie doby z odbiorem i zwrotem - kurier opłacony przez alboom.pl). Polecam
17.02.2015 r.
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Polecam
03.02.2015 r.
Szybko,sprawnie,polecam:-)
02.02.2015 r.
Wszystko w najlepszym porządku.
27.01.2015 r.
Jestem bardzo zadowolona z obslugi, dostawy i zamówionego kalendarza. Będę tu wracać co rok :)
24.01.2015 r.
Błyskawiczna realizacja, świetny kontakt, zdecydowanie polecam innym
22.01.2015 r.
Bardzo polecam kalendarze i inne produkty z tej firmy. Bardzo jasne i proste zasady zamówień, sama przyjemność przy tworzeniu kalendarza, szybka przesyłka i rewelacyjna jakość wydruku. Byłam zachwycona i osoba obdarowana również.
20.01.2015 r.
Jestem bardzo zadowolona z kalendarza. Wygląda świetnie. Zamówienie zostało błyskawicznie zrealizowane i dostarczone.
19.01.2015 r.
Wszystko w porządku. Zakupiony kalendarz będzie jako niesspodziankowy prezent :)
18.01.2015 r.
Super: szybko, tanio i dobrze :)
17.01.2015 r.
Błyskawiczna realizacja zamówienia i dogodne godziny odbioru kalendarza (do 21). Polecam
13.01.2015 r.
Od lat jestem ich klientką i od zawsze jestem bardzo zadowolona :) Polecam
11.01.2015 r.
Zadowolony, to mało powiedziane. Zamawiam kalendarze juz czwarty rok i zamierzam kontynuować tradycję. Piękne wydany, błyskawiczna dostawa i zawsze służący pomocą pracownicy. Polecam
10.01.2015 r.
Błyskawiczna realizacja zamówienia, wszystko zgodne z opisem. Firma godna polecenia :)
08.01.2015 r.
Szybka realizacja. Paczka dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem w transporcie. Po raz kolejny jestem zadowolony z zakupu.
30.12.2014 r.
SPRAWNIE I SZYBKO. POLECAM
29.12.2014 r.
Są elastyczni i inwestyują w długotrwały związek z klientem. Wysoki poziom obsługi. Polecam
28.12.2014 r.
Suuper obsługa.Fajnie, że przed wydrukiem książki mam podgląd na całość i sygnalizowana jest słaba jakość poszczególnych zdjęć, dzięki czemu można uniknąć błędów . Efekt końcowy rewelacyjny i wielki plus za czas realizacji zamówienia. Polecam.
27.12.2014 r.
Kalendarz w bardzo dobrej jakości, szybka dostawa, jeszcze przed Świętami.
27.12.2014 r.
Niestety komentarz został dezaktywowany, ponieważ był on niezgodny z prawem. Oddana łączna ocena sklepu pozostaje bez zmian.

Zespół Trusted Shops
27.12.2014 r.
Wszystko tak jak być powinno. Rzeczowa informacja. Wszystko zgodne z opisem. Szybka i punktualna dostawa. Polecam.
26.12.2014 r.
Wspaniała obsługa, znakomity kontakt i fantastyczna jakość. Korzystam co roku od wielu lat i jestem bardzo zadowolonym klientem.
22.12.2014 r.
kalendarze na papierze dobrej jakości, porządnie zapakowane, miłe gratisy, szeroka oferta sklepu, oferty promocyjne, bardzo dobry i intuicyjny program do projektowania. spodziewałam się jednak lepszego odwzorowania kolorów (zdjęcia profesjonalne, z których mam odbitki więc jestem w stanie porównać kolory zdjęć na papierze) oraz większego wyboru wzorów kalendarzy (brak szerokiej gamy kolorystycznej
18.12.2014 r.
Zamawiam usługi od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona.
Polecam pod każdym względem: super wykonanie, błyskawiczna dostawa, super obsługa i świetny kontakt.
16.12.2014 r.
Jestem bardzo zadowolona i polecam firmę każdemu.
15.12.2014 r.
Przysłany produkt spełnił moje oczekiwania. Produkt dostarczony szybko. Zabrakło mi możliwości dodania własnego tła, na szczęście jedno z proponowanych trafiło w mój gust ;)
07.12.2014 r.
Szybka wysyłka, dobrze zapakowana. Jakość dobra. Polecam.
04.12.2014 r.
Szybko i profesjonalnie wykonana usługa - album. Polecam
03.12.2014 r.
Od kilku lat zamawiam produkty na www.alboom.pl i zawsze byłam bardzo zadowolona. BARDZO SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIENIA (nawet w podbramkowych sytuacjach zrozumienie i szybkie działanie), dobra jakość papieru i zdjęć SERDECZNIE POLECAM
30.11.2014 r.
6 rok z rzędu mnie nie zawodzą - wysoka jakość dobra cen - polecam
25.11.2014 r.
Towar zgodny z opisem. Zapakowany w tekturową, kartonową kopertę i dodatkowo w foliową. Niestety cienka kartka kalendarza jednoplanszowego rocznego, w wyniku transportu, uległa lekkiemu wygnieceniu.Szkoda też, że nie ma on jakiejś zawieszki.
25.11.2014 r.
alboom.pl odpowiada:
Jeśli kalendarze uszkodziły się w transporcie to jest to podstawą reklamacji. Nad zawieszkami pracujemy. Nie jest jednak łatwo to zrobić tak aby nie podrażało to produktu i nie sprawiało problemu dla osób chcących oprawić kalendarz w ramkę.
05.12.2014 r.
bardzo szyb ka dostawa, bardzo dobre wykonanie, różnorodne formy platnosci, moja ulubiona paypal
latwe komponowanie kalendarza online
23.11.2014 r.
Jestem bardzo zadowolona z jakości produktu i szybkiej wysyłki polecam :)
20.11.2014 r.
Sprawnie i profesjonalnie. Konkurencyjne ceny.
13.11.2014 r.
Szybka i fachowa obsługa.Korzystna cena. Pomoc bardzo szybko zadziałała. W ciągu niecałej doby udało się odebrać gotowy produkt, a czas realizacjzi był dla nas ważny. Jedynie to, że strony albumu nie byly połączone więc nie można było układać zdjęć na zagięciu było minusem albumu. Ogólnie polecam,
31.10.2014 r.
Pod każdym względem perfekcjonalizm. Obsługa klienta rewelacja. Szybka realizacja zamówienia. Efekt finalny idealny.
27.10.2014 r.
Cóż mogę powiedzieć, jestem mega zadowolony z dokonanych zakupów. Wszytsko jak należy. Dostawa piorunem, towar pierwsza klasa a obsługa: szapoba :D Polecam jak najbardziej każdemu
26.10.2014 r.

Informacje o alboom.pl