Certyfikat dla alboom.pl

10.02.2014 r.
09.02.2018 r.

Opinie o alboom.pl

4.99/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 94 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Kolejny raz korzystałam z alboom.pl i jestem bardzo zadowolona. Polecam znajomym tą stronkę.

po raz kolejny zamawiałam teminarz. wykonanie, dostawa bardzo szybko :)
ps. brakuje tylko wysyłki za granice :) pozdrawiam

Jak zwykle - szybko, poprawnie, bezproblemowo.

Mila pamiatka
Super serwis

Wielokrotnie korzystałam z alboom.pl - szybka dostawa a produkty zawsze bez zarzutu :-)

Wszystko w porządku.

Jakość towaru pierwsza klasa.
Szybka dostawa.
Kontakt z właścicielem bardzo dobry.

Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Wysoka jakość druku. Terminowa realizacja.

Cudowne

wszystko cudne

Wszysto było bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolony.
Pozdrawiam

Wszystko super

Jestem stałym klientem od kilku lat. Niezmienna jakość wykonania, łatwe menu do zindywidualizowania kalendarza, duży wybór szat graficznych, szybka dostawa, to wszystko wpływa na zadowolenie odbiorcy ;) Szczerze polecam

Bardzo miła obsługa. Elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta. Zdjęcia w zamówinonych przeze mnie kalendarzach są bardzo dobrej jakości.

Świetne

Świetne.

bardzo polecam, korzystałem do tej pory z renomowanego Cewe i uważam, że ogólna jakość usługi jest w tym przypadku korzystniejsza

Polecam Gorąco kalendarze przepiękne, super wykonane, dostawa ekspresowa, NAJWYŻSZY poziom obsługi klienta

Dbałość o detale, szybki druk i wysylka. Wysoka jakość materiałów. Pozdrawiam zespół.

Zamówienie dotarło błyskawiczne, kalendarze śliczne. Polecam

Szybki serwis

Można na nich liczyć.

Już kolejny raz korzystam i jestem bardzo zadowolona. Tym razem kalendarze i dokładnie takie samo zadowolenie obdarowanych. Dziękuję i polecam z całego serducha

Bardzo profesjonalnie, dokładnie według zamówienia, bardzo dobry czas.

Serdecznie polecam.

Zamówienie zrealizowane ekspresowo, a terminarz suuuuuper. Jestem bardzo zadowolona.

Szybko, zgodnie z zamówieniem, dobra obsługa

Bardzo szybka realizacja, pomimo okresu świątecznego Jakość spełniła moje oczekiwania

Wszystko profesjonalnie i na wysokim poziomie. Polecam.

Wszystko super

Super Takiej szybkości się nie spodziewałem Z Alboom korzystam chyba 5 rok i jest coraz lepiej Teraz już wręcz idealnie (w moim przypadku)

Bomba

Jest super:))))))

Zamawiałam kalendarz i fotoksiążkę, jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetna jakość, szybka realizacja, nawet przed Świętami. Dziękuję Na pewno skorzystam ponownie

jestem bardzo zadowolona. realizacja w okręcie przedswiątecznym błyskawiczna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z alboomem Zawsze pięknie i zawsze na czas ... albo nawet przed czasem ;)

profesjonalny serwis. Bardzo dobry edytor do zamieszczania zdjęć. Z przyjemności ponownie skorzystam z usług alboom.
POLECAM

alboom.pl opinie klientów

alboom.pl

alboom.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 10.02.2014 r.

Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
info@alboom.pl
alboom.pl

ALBOOM Sp. z o.o.
Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
Michał Pakier
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na alboom.pl.