Znajdź bezpieczne sklepy:

Dostawa (55)
Towar (55)
Serwis dla klientów (54)
Ocena łączna
Ocena łączna obliczana jest na podstawie ocen z ostatnich 12 miesięcy. Od czasu rejestracji zebrano 69 opinii.

Opinie klientów

55 Opinii klientów

Wszystkie
szybko i sprawnie
24.06.2015 r.
Szybka realizacja. Cudowny kontakt. perfekcyjne wykonanie;)
23.06.2015 r.
wygodny system składania zamówień i personalizacji kalendarzy. Bardzo dobra komunikacja ze sklepem i pomocne wsparcie w sprawnej realizacji zamówienia. 2-3 lata temu jakość kalendarzy biurkowych była bardzo wysoka, teraz jest OK
10.06.2015 r.
Polecam albpom.pl. Ja nie zauważyłam że zdjęcie wysłane do druku posiadało wadę napisaliśmy do mnie jeszcze wieczorem czy aby napewno chcę z takim uszkodzeniem mieć wydruk. Odeslałam poprawne zdjęcie i zgodnie zterminami realizaji mogła odebrać.
07.06.2015 r.
Jestem zadowolony
28.05.2015 r.
Jestem zadowolona
07.04.2015 r.
Świetna usługa, błyskawiczny kontakt. Po znalezieniu błędu w zamówionym kalendarzu natychmiastowa i bezproblemowa wysyłka poprawionej wersji Super, polecam :)
30.03.2015 r.
Jakość kalendarza rewelacyjna. Szybki czas realizacji. Polecam
28.03.2015 r.
Jestem bardzo zadowolona. Jedyna firma, która oferowała wykonanie w ciągu 24 godzin.
23.02.2015 r.
Rewelacja Pełen profesjonalizm, znakomita obsługa i szybka realizacja. Polecam
22.02.2015 r.
Bardzo polecam
21.02.2015 r.
Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Albumy wykonane solidnie, kontakt ze sklepem doskonały, brak najmniejszych problemów z edycją albumu. Co najważniejsze "Bezwarunkowa gwarancja jakości", którą się szczyci sklep jest naprawdę prawdziwa (w moim przypadku korekta albumów ze względu na sposób oprawy trwała niecałe dwie doby z odbiorem i zwrotem - kurier opłacony przez alboom.pl). Polecam
17.02.2015 r.
Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Polecam
03.02.2015 r.
Szybko,sprawnie,polecam:-)
02.02.2015 r.
Wszystko w najlepszym porządku.
27.01.2015 r.
Jestem bardzo zadowolona z obslugi, dostawy i zamówionego kalendarza. Będę tu wracać co rok :)
24.01.2015 r.
Błyskawiczna realizacja, świetny kontakt, zdecydowanie polecam innym
22.01.2015 r.
Bardzo polecam kalendarze i inne produkty z tej firmy. Bardzo jasne i proste zasady zamówień, sama przyjemność przy tworzeniu kalendarza, szybka przesyłka i rewelacyjna jakość wydruku. Byłam zachwycona i osoba obdarowana również.
20.01.2015 r.
Jestem bardzo zadowolona z kalendarza. Wygląda świetnie. Zamówienie zostało błyskawicznie zrealizowane i dostarczone.
19.01.2015 r.
Wszystko w porządku. Zakupiony kalendarz będzie jako niesspodziankowy prezent :)
18.01.2015 r.
Super: szybko, tanio i dobrze :)
17.01.2015 r.
Błyskawiczna realizacja zamówienia i dogodne godziny odbioru kalendarza (do 21). Polecam
13.01.2015 r.
Od lat jestem ich klientką i od zawsze jestem bardzo zadowolona :) Polecam
11.01.2015 r.
Zadowolony, to mało powiedziane. Zamawiam kalendarze juz czwarty rok i zamierzam kontynuować tradycję. Piękne wydany, błyskawiczna dostawa i zawsze służący pomocą pracownicy. Polecam
10.01.2015 r.
Błyskawiczna realizacja zamówienia, wszystko zgodne z opisem. Firma godna polecenia :)
08.01.2015 r.
Szybka realizacja. Paczka dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniem w transporcie. Po raz kolejny jestem zadowolony z zakupu.
30.12.2014 r.
SPRAWNIE I SZYBKO. POLECAM
29.12.2014 r.
Są elastyczni i inwestyują w długotrwały związek z klientem. Wysoki poziom obsługi. Polecam
28.12.2014 r.
Suuper obsługa.Fajnie, że przed wydrukiem książki mam podgląd na całość i sygnalizowana jest słaba jakość poszczególnych zdjęć, dzięki czemu można uniknąć błędów . Efekt końcowy rewelacyjny i wielki plus za czas realizacji zamówienia. Polecam.
27.12.2014 r.
Kalendarz w bardzo dobrej jakości, szybka dostawa, jeszcze przed Świętami.
27.12.2014 r.
Niestety komentarz został dezaktywowany, ponieważ był on niezgodny z prawem. Oddana łączna ocena sklepu pozostaje bez zmian.

Zespół Trusted Shops
27.12.2014 r.
Wszystko tak jak być powinno. Rzeczowa informacja. Wszystko zgodne z opisem. Szybka i punktualna dostawa. Polecam.
26.12.2014 r.
Wspaniała obsługa, znakomity kontakt i fantastyczna jakość. Korzystam co roku od wielu lat i jestem bardzo zadowolonym klientem.
22.12.2014 r.
kalendarze na papierze dobrej jakości, porządnie zapakowane, miłe gratisy, szeroka oferta sklepu, oferty promocyjne, bardzo dobry i intuicyjny program do projektowania. spodziewałam się jednak lepszego odwzorowania kolorów (zdjęcia profesjonalne, z których mam odbitki więc jestem w stanie porównać kolory zdjęć na papierze) oraz większego wyboru wzorów kalendarzy (brak szerokiej gamy kolorystycznej
18.12.2014 r.
Zamawiam usługi od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolona.
Polecam pod każdym względem: super wykonanie, błyskawiczna dostawa, super obsługa i świetny kontakt.
16.12.2014 r.
Jestem bardzo zadowolona i polecam firmę każdemu.
15.12.2014 r.
Przysłany produkt spełnił moje oczekiwania. Produkt dostarczony szybko. Zabrakło mi możliwości dodania własnego tła, na szczęście jedno z proponowanych trafiło w mój gust ;)
07.12.2014 r.
Szybka wysyłka, dobrze zapakowana. Jakość dobra. Polecam.
04.12.2014 r.

Informacje o alboom.pl