alboom.pl- Logo - Opinie

alboom.plOpinie

ważny od: 10.02.2014
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep alboom.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie alboom.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10.02.2014
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu alboom.pl

Opinie nt. sklepu alboom.pl

Wczoraj
Servis, jakość! Wszystko?
Wczoraj
Od lat u nich zamawiam różności ze zdjęciami w roli głównej. Nigdy się nie zawiodłam. Polecam.
Często tu zamawiam. Zdjęcia, kalendarze, fotoksiążki, zeszyty. Polecam alboom.pl.
Wszytsko idealnie !!! Mucha nie siada !!! Dziekuję i polecam wszytskim
Zawsze jestem zadowolona z usług alboom.pl. Rewelacja, polecam.
Nadal czekam na możliwość pisania tekstów. Reszta OK.
Szybka i profesjonalna obsługa, jak zresztą za każdym razem :)
Ogólnie wygodny i przyjazny w obsłudze. Brakuje możliwości wklejania dużych fragmentów tekstu z Worda. Ponieważ składałam album jako pamiętnik z wycieczki, długie teksty były mi niezbędnie potrzebne. W przypadku konieczności wymiany zdjęcia na inne na danej stronie, nie znalazłam możliwości przeciągnięcia pojedynczego zdjęcia spowrotem i wstawienia nowego. Musiałam komponować cała stronę od nowa.
Pełen profesjonalizm, szybka wysyłka.Jako jedyni wykonali projekt dużego kalendarza takiego jaki miał być. Pozdrawiam cały zespół.
Książka jest świetnej jakości. Realizacja zamówienia błyskawiczna. Proponuję tylko popracować nad interfejsem aplikacji do edycji książki. Miniaturki zdjęć są za małe. Predefiniowane układy stron nie dają zbyt wiele możliwości.
Zamowienie przedswiateczne wykonane na 6+! Nie dosc, ze wykonane przed czasem (Kurier wyslany po 12 godzinach, gdzie sam druk mial zajac 24h), to jakosc produktow swietna. Wielkie brawa i polecam goraco!!!
Bardzo szybko i profesjonalnie wykonane kalendarze, kiedy pomyliłam format kalendarza, został poprawiony i można powiedzieć,że sprawa załatwiona od ręki. Polecam, od lat korzystamy z usług tej firmy!
Od wielu lat korzystam z usług tej drukarni i mogę stwierdzić, że prezentują pełen profesjonalizm, jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie przy tym bardzo krótkie terminy realizacji.
Od lat korzystam z tej drukarni. Doceniam dobrej jakości wydruk kalendarzy, kompetentną i przyjazną obsługę, szybką realizację zamówienia i szeroką gamę możliwych wyborów
Od lat zamawiam kalendarze dla najbliższych na święta. Nigdy się nie zawiodłam. Swietna jakość, ladne wzory, bogata oferta, ekspresowa wysyłka. Polecam i dziękuję.
Kalendarze, albumy, zdjęcia robię w Alboomie od wielu lat. Zawsze świetna jakość i staranność wykonania. Zero zarzutów - same pochwały. Są najlepsi