alboom.pl- Logo - Opinie

alboom.plOpinie

ważny od: 10 lut 2014
data aktualizacji: 5 paź 2022
Sklep alboom.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie alboom.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 10 lut 2014
data aktualizacji: 5 paź 2022

Opinie nt. sklepu alboom.pl

Opinie nt. sklepu alboom.pl

15 sie 2022
Servis, jakość! Wszystko?
15 sie 2022
9 lip 2022
Od lat u nich zamawiam różności ze zdjęciami w roli głównej. Nigdy się nie zawiodłam. Polecam.
9 lip 2022
Często tu zamawiam. Zdjęcia, kalendarze, fotoksiążki, zeszyty. Polecam alboom.pl.
12 lip 2022
Wszytsko idealnie !!! Mucha nie siada !!! Dziekuję i polecam wszytskim
9 lip 2022
Zawsze jestem zadowolona z usług alboom.pl. Rewelacja, polecam.
27 cze 2022
Nadal czekam na możliwość pisania tekstów. Reszta OK.
14 cze 2022
14 cze 2022
7 cze 2022
19 kwi 2022
Ogólnie wygodny i przyjazny w obsłudze. Brakuje możliwości wklejania dużych fragmentów tekstu z Worda. Ponieważ składałam album jako pamiętnik z wycieczki, długie teksty były mi niezbędnie potrzebne. W przypadku konieczności wymiany zdjęcia na inne na danej stronie, nie znalazłam możliwości przeciągnięcia pojedynczego zdjęcia spowrotem i wstawienia nowego. Musiałam komponować cała stronę od nowa.
10 lis 2021
Pełen profesjonalizm, szybka wysyłka.Jako jedyni wykonali projekt dużego kalendarza takiego jaki miał być. Pozdrawiam cały zespół.
5 wrz 2022
Od 9 lat zamawiam w Alboom zeszyty dla moich dzieci. Nigdy się nie zawiodłam, dodatkowo zawsze mogłam liczyć na pomoc ze strony Alboom w rozwiązywaniu naszych pomysłów. W tym roku zamówiłyśmy kolejne 11 zeszytów, które cieszą oczy nie tylko nasze :-) Polecamy zeszyty z Alboom!!!
20 mar 2022
Książka jest świetnej jakości. Realizacja zamówienia błyskawiczna. Proponuję tylko popracować nad interfejsem aplikacji do edycji książki. Miniaturki zdjęć są za małe. Predefiniowane układy stron nie dają zbyt wiele możliwości.
29 gru 2021
Zamowienie przedswiateczne wykonane na 6+! Nie dosc, ze wykonane przed czasem (Kurier wyslany po 12 godzinach, gdzie sam druk mial zajac 24h), to jakosc produktow swietna. Wielkie brawa i polecam goraco!!!
20 gru 2021
Bardzo szybko i profesjonalnie wykonane kalendarze, kiedy pomyliłam format kalendarza, został poprawiony i można powiedzieć,że sprawa załatwiona od ręki. Polecam, od lat korzystamy z usług tej firmy!
28 gru 2021
Od wielu lat korzystam z usług tej drukarni i mogę stwierdzić, że prezentują pełen profesjonalizm, jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie przy tym bardzo krótkie terminy realizacji.
28 gru 2021
Od lat korzystam z tej drukarni. Doceniam dobrej jakości wydruk kalendarzy, kompetentną i przyjazną obsługę, szybką realizację zamówienia i szeroką gamę możliwych wyborów
13 gru 2021
Od lat zamawiam kalendarze dla najbliższych na święta. Nigdy się nie zawiodłam. Swietna jakość, ladne wzory, bogata oferta, ekspresowa wysyłka. Polecam i dziękuję.
14 gru 2021
Kalendarze, albumy, zdjęcia robię w Alboomie od wielu lat. Zawsze świetna jakość i staranność wykonania. Zero zarzutów - same pochwały. Są najlepsi