Certyfikat dla alboom.pl

Dostawa (84) 4.93
Towar (85) 4.98
Serwis dla klientów (83) 4.98

Ocena łączna 4.96
Ocena łączna obliczana jest na podstawie ocen z ostatnich 12 miesięcy. Od czasu rejestracji zebrano 140 opinii.

[0,1]Opinia klientów|]1,4]Opinie klientów|]4,Inf]Opinii klientów

Bardzo ładne kalendarze. Super zakup. Polecam

Mam dwie uwagi.
1. Podczas płatności nie ma bezpośredniego przekierowania na stronę banku.
2. Przy wyborze miejsca dostawy nie ma możliwości dodania dwóch adresów do wysyłki np. przy zamówieniu dwóch kalendarzy nie mogłam wybrać innych adresów dostawy.

Bardzo sprawna transakcja, dobry kontakt ze sklepem i błyskawiczna realizacja zamówienia. Fotoksiążka była hitem na imprezie urodzinowej :)

Od kilku lat korzystam z usług alboom.pl i jeszcze nigdy nie zawiedli

Kalendarz rewelacja Jestem bardzo zadowolona z zakupu

tak

Dobra jakość i terminowa realizacja zamówienia. Przejrzysty portal do składania zamówień.

Super.

Super.

Transakcja przebiegła bez zarzutu

Pierwsze zamówienie w alboom i jestem bardzo zadowolona. Kalendarze bardzo ładne. Polecam

Alboom jak zawsze na 5 :)

Korzystam z alboom kilka razy, jestem zadowolona, choc nie bardzo jasne są dla mnie instrukcje. Ale na jazde pytanie zawsze i szybko dostajeodpowiedz. Odbiór wybieram wlasby, wiec trudno mi ocenic dostawy.

Polecam, korzystam z Alboom,pl od lat i wciąż trzymają jakość :)

Bardzo udany zakup

Kalendarze Alboom są zawsze bez zarzutu a nawet, gdy raz mi się zdarzyło, że kolory zdjęcia były nie tak, firma wydrukowała mi kalendarze i przesłała je bezpłatnie. Absolutnie polecam

Super obsługa, miła i kompetentna, świetnie i przejrzyście zrobiona strona internetowa. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy jeszcze korzystać. polecamy

Szybka realizacja zamówienia, polecam

Książki w dobrej jakości, w 100 pokrywające się z projektem :)

Już 3. lub 4. raz kupuję w Alboom kalendarze wiszące i zawsze byłam zadowolona - jak również obdarowani rodzice :)
Co do serwisu, gdy w zeszłym (2014) roku jedno czy dwa zdjęcia wyszły w niewłaściwych kolorach, bez dyskusji dodrukowano mi kalendarz.
Bezwarunkowo polecam

baaaardzo polecam pod każdym względem

Naprawdę polecam

Wszystko super

Bardzo dobrze wykonany produkt i świetna obsługa

Zamawiałam dużo w Alboom i zawsze byłam bardzo zadowolona i z produktu i z obsługi.

Tak bardzo

Ekspresowa wysyłka, miły kontakt, bezproblemowa obsługa. Super sprzedawca Może stanowić przykład dla innych.

Tak, jestem zadowolony

Tak, aczkolwiek wybralam dostawe poczta, a przyjechal kurier i nikt do mnie nie zadzwonil ze przyjedzie, o ktorej zamierza byc itp. Fuks byl taki, ze akurat musialam wrocic po cos do domu i sie na niego natknelam

alboom.pl odpowiada: 20.12.2015 r.
Zamówiła Pani duży kalendarz 70 na 100cm, który w żaden sposób nie zmieści się do przesyłki pocztowej dlatego na własny koszt zmieniliśmy na kuriera. Otrzymała Pani email z informacją o przesyłce kurierskiej i numerem do śledzenia. Jeśli kurier by Pani nie zastał przyjechałby w innym terminie lub zostawił awizo.

zamówiłam 3 kalendarze A3 i jeden wiekszy. Rzeczywistośc przerosła moje oczekiwania, swietna jakośc druku, przesyłka bardzo solidnie zapakowana, bardzo dobry kontakt ze sklepem. Polecam
Agata

Być zadowolonym to ważna sprawa, szczególnie wtedy gdy na czas jest dostawa.
Alboom.pl dba o wszystkie szczegóły, jakość dokładność, niska cena to u nich reguły.
Polecam ich z serca całego,
od dziś nie wieszajcie kalendarza innego

Jestem bardzo zadowolona, zamawiałam kalendarz-planer wraz ze zdjęciami rodzinnymi. Kompletowanie zdjęć, ustawianie wg własnej wizji....dla mnie laika komputerowego bardzo proste i jasne. Informacje o realizacji zamówienia przesyłane bardzo sprawnie. No i oczywiście zamówiony kalendarz rewelacja ,żałuję tylko, ze nie dałam jeszcze kilku zdjęć.:)....pozdrawiam i POLECAM

Super, polecam

Jestem bardzo zadowolona z zakupu, szybko, solidnie i za dobrą cenę. Miła obsługa. Zdecydowanie polecam.

Rewelacyjna dostawa, jak również bardzo dobrze wykonany kalendarz. Korzystam z usług sklepu od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Gorąco polecam

Polecam każdemu:-)

Alboom.pl to firma godna polecenia: szybko, sprawnie i z przesympatycznym podejściem do klienta :)

alboom.pl opinie klientów

alboom.pl

alboom.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 10.02.2014 r.

Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
info@alboom.pl
alboom.pl

ALBOOM Sp. z o.o.
Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
Michał Pakier
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na alboom.pl.

Kto zapewnia prawdziwość opinii klientów?
System opinii jest jedną z usług oferowanych przez Trusted Shops GmbH. Trusted Shops jest europejskim liderem wśród firm oferujących rozwiązania służące do budowy zaufania w handlu online, a także gwarantem niezależnych i miarodajnych opinii klientów.