alboom.plOpinie

02-715 Warszawa
Michał Pakier

Opinie nt. sklepu alboom.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu alboom.pl

W razie problemów technicznych - edytorskich, pracownicy z wzorcową cierpliwością i życzliwością pomagają
Pracownicy służą wszelaką pomocą przy pracy nad foto książką. Okazują życzliwy spokój przy poprawianiu moich błędów.
Oceniam firmę Alboom na 5++++ Firma transportowa odebrała od firmy Alboom moje 4 kalendarze ze zdjęcicmi, które miały być prezentami pod choinkę, i je zagubiła. Tylko dzięki błyskawicznemu i bezpłatnemu dodrukowi tych kalendarzy przez Alboom uniknęłam przykrej sytuacji - zawiedzenia najbliższych, którzy na nie czekali. Od tej pory zostałam wiernym i bardzo bardzo wdzięcznym klientem firmy Alboom
Korzystam z usług firmy Alboom już 5 rok drukując kalendarze z własnymi zdjęciami. Odpowiada mi świetna jakość i rozsądna cena. Jestem pod wrażeniem profesjonalnej obsługi w firmie Alboom ilekroć mam pytania odnośnie kodu rabatowego, opłaty związanej z transportem, czy procesem drukowania. W tym roku firma Alboom przeszła wszelkie moje oczekiwania i sprawiła, że stałam się jej wiernym klientem
Od kilku lat robię kalendarze. Zaczęłam w alboom ale jednego roku jakoś spóźniłam sieb na promocję i stwierdziłam, że w ramach urozmaicenia zrobie gdzie indziej. Żałowałam. Jakościowo były do bani chociaż to był empik. Teraz potrzebując zrobić fotoalbum do szkoły, nie eksperymentowałam. Obsługa i towar, dostawą wszystko na 5 z plusem.
Jak zwykle - pełen profesjonalizm. Odbierająca telefony, pomocna, kompetentna obsługa, pomoc natychmiastowa, produkt piękny, najwyższej jakości, wykonanie i dostawa też migiem. Baaaaaardzo polecam, dziękuję i do następnego :)
Wracam do alboom.pl bardzo często, i jeszcze nie raz wrócę. Foto-książka super, spełniła moje oczekiwania, już nie obawiam się że stracę fotki na nośniku. Twarda oprawa, gruby ale nie ciężki papier prezentuje się cudownie
Zamówione kalendarze, jak co roku, dotarły szybko i pięknie zapakowane. Pani, z którą rozmawiałam telefonicznie w sprawie zamówienia, w kilka minut rozwiązała wszystkie problemy z moim zamówieniem. Serdecznie polecam.
Zrobiłam już z Alboomem setki najprzeróżniejszych prac. I z pewnością nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Zawsze super wykonanie, zawsze super kontakt z Alboomem. Wszystko po prostu jest THE BEST
Bardzo szybka reakcja na maila i możliwość naprawienia błędnie złożonego przez mnie zamówienia Dobra jakość zdjęć, możliwość podglądu.
Kolejny raz zamaiwalm kartki na święta z tej strony, super stosunek ceny do jakości. Fachowa obsługa i szybka realizacja. Polecam
Od siedmiu lat zamawiam dzieciom zeszyty w firmie Alboom.pl i zawsze jestem bardzo zadowolona z usług i produktu. Gorąco polecam
Kolejny mój planer. Jest to produkt idealny dla rodziny i nie wyobrażam sobie organizacji bez planera na lodówce
Każde zamówienie starannie zrealizowane. Co najważniejsze bardzo szybko. Jestem jak zawsze zadowolona i polecam
Zamawiam kalendarze w tym sklepie od ponad 10 lat, każdego roku, różne warianty. 100 zadowolenia.
Świetnie wykonana książka. Błyskawiczny termin realizacji. Zrobię jeszcze nie jedną fotoksiążkę.
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona, polecam wszystkim I jeszcze nie raz wrócę do alboom.pl
Po raz kolejny, żadnych zastrzeżeń, jakość, rabat, termin wysyłki wszystko super.
Kolejny rok zamawiam kalendarze w Alboom.pl - są jak zawsze niezawodni Polecam