Certyfikat dla alboom.pl

10.02.2014 r.
09.02.2017 r.

Opinie o alboom.pl

4.97/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 85 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Szybko i sprawnie. Jakość idealna.

Zdecydowanie polecam: elastycznosc w kwestii zamowienia, blyskawiczne odpowiedzi na maile (nawet te wyslane ciemna noca) i przemila obsluga. Wykonanie rewelacyjne

Kolejne zamówienie i kolejny świetny kalendarz jest już u mnie. Wszystko szybko, sprawnie, obsługa sklepu zawsze pomocna i osiągalna. Bardzo polecam.

Wszystko poszło szybko i sprawnie, przystępny i przejrzysty kreator. Realizacja i wysyłka błyskawiczna

Szybka realizacja zamówienia. Kalendarz wykonany profesjonalnie. Druk wysokiej jakości. Świetny edytor pozwalający na dopracowanie kalendarza, bezproblemowe zgranie i umiejscowienie zdjęć. Polecam.

Tak, Piękna książka wyszła

Tak jestem bo juz zamawialam kolejny kalendarz i jest solidnie wykonany.

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Polecam

Po prostu jestem zadowolony...

Polecam. Wszystko ok i bardzo szybka realizacja :-)

Czekałam na moment, kiedy będę mogła wystawić opinie dla alboom.pl ponieważ ten sklep totalnie mnie zaskoczył. Nie dość, że skorzystałam z atrakcyjnej cenowo propozycji wydruku zdjęć na pocztówkach to jeszcze zaskoczył mnie termin realizacji zamówienia. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy

polecam...kolejny już produkt...hmmm...kolejne dzieło, w pewnym sensie tworzone samodzielnie i w tym najlepsza frajda. Efekt końcowy super Pomoc techniczna..wow Nic dodać, nic ująć..tylko tworzyć i zamawiać :)

Po kolrazaejny w 100 zadowolona. I osoba obdarowana również...czy można chcieć lepszej opinii? Na pewno wrócę do alboom.pl i jestem pewna,że nie raz...polecam, dzięki prostej i samodzielnej obsłudze można stworzyć swoje cudeńko lub cudeńko dla kogoś A w razie wątpliwości szybka i konkretna, fachowa pomoc techniczna

Kolejny zamówiony produkt i jak zawsze czas i sposób realizacji są na najwyższym poziomie. Gorąco polecam

Bardzo pozytywnie, kolejny raz

Po raz kolejny SUPER

Jestem bardzo zadowolona z portalu, szybko, serwis przyjemny do projektowania, jedyny minus leżał po stronie poczty polskiej, jednak nie ma tu winy portalu. Łatwy kontakt i szybkie rozwiązanie wątpliwości i problemów, szczerze polecam :)

Jestem zachwycona Album jest na najwyższym poziomie, efekt przewyższył moje oczekiwania. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Przesyłka świetnie zabezpieczona. Album znajduje się w ozdobnym pudełku, więc jest gotowy do wręczenia jako prezent. Dziękuję i polecam

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA

Jestem bardzo zadowolony z zakupów

Jestem bardzo zadowolony z zakupów

Jestem bardzo zadowolona

FotoAlbum wykonany błyskawicznie i dostarczony przez kuriera tak samo szybko. To juź mój trzeci album w alboom.pl Zamówienia wykonane bez zarzutu. Jakość wysoka. Polecam.

Rewelacja Na pewno do Was wrócę :)))

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA

Wielokrotny klient, zawsze zadowolony.

Jestem bardzo zadowolona z całej transakcji. Bylam na bieżąco informowana na jakim etapie jest moje zamówienie. Przesyłka przyszla nienaruszona i bardzo szybko do mnie dotarła. Super

Tak

Bardzo jestem zadowolona z zakupów

tak, bardzo jestem zadowolona z zakupów

Wszystko w porządku. Jestem bardzo zadowolona z albumów.

Szybko, sprawnie, idealnie.

Piękny plakat ze zdjęciami w sam raz pasujący do antyramy, jestem zachwycona :)

Firma godna polecenia: wysoka jakość towaru, bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy, szybka produkcja i dostawa towaru.

Bardzo zadowolony

Od kilku lat przygotowuje i drukuje rodzinne kalendarze i zawsze wspolpraca uklada sie bardzo dobrze. Bardzo wysoki poziom uslug. Polecam

extra firma

alboom.pl opinie klientów

alboom.pl

alboom.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 10.02.2014 r.

Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
info@alboom.pl
alboom.pl

ALBOOM Sp. z o.o.
Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
Michał Pakier
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na alboom.pl.