Certyfikat dla alboom.pl

10.02.2014 r.
09.02.2017 r.

Opinie o alboom.pl

4.96/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 85 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Po raz kolejny SUPER

Jestem bardzo zadowolona z portalu, szybko, serwis przyjemny do projektowania, jedyny minus leżał po stronie poczty polskiej, jednak nie ma tu winy portalu. Łatwy kontakt i szybkie rozwiązanie wątpliwości i problemów, szczerze polecam :)

Jestem zachwycona Album jest na najwyższym poziomie, efekt przewyższył moje oczekiwania. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Przesyłka świetnie zabezpieczona. Album znajduje się w ozdobnym pudełku, więc jest gotowy do wręczenia jako prezent. Dziękuję i polecam

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA

Jestem bardzo zadowolony z zakupów

Jestem bardzo zadowolony z zakupów

Jestem bardzo zadowolona

FotoAlbum wykonany błyskawicznie i dostarczony przez kuriera tak samo szybko. To juź mój trzeci album w alboom.pl Zamówienia wykonane bez zarzutu. Jakość wysoka. Polecam.

Rewelacja Na pewno do Was wrócę :)))

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA

Wielokrotny klient, zawsze zadowolony.

Jestem bardzo zadowolona z całej transakcji. Bylam na bieżąco informowana na jakim etapie jest moje zamówienie. Przesyłka przyszla nienaruszona i bardzo szybko do mnie dotarła. Super

Tak

Bardzo jestem zadowolona z zakupów

tak, bardzo jestem zadowolona z zakupów

Wszystko w porządku. Jestem bardzo zadowolona z albumów.

Szybko, sprawnie, idealnie.

Piękny plakat ze zdjęciami w sam raz pasujący do antyramy, jestem zachwycona :)

Firma godna polecenia: wysoka jakość towaru, bardzo dobry kontakt z przedstawicielami firmy, szybka produkcja i dostawa towaru.

Bardzo zadowolony

Od kilku lat przygotowuje i drukuje rodzinne kalendarze i zawsze wspolpraca uklada sie bardzo dobrze. Bardzo wysoki poziom uslug. Polecam

extra firma

gorąco polecam :-)

jestem bardzo usatysfakcjonowana zakupem :-)

Wszystko w porządku :) Polecam

Bardzo ładne kalendarze. Super zakup. Polecam

Mam dwie uwagi.
1. Podczas płatności nie ma bezpośredniego przekierowania na stronę banku.
2. Przy wyborze miejsca dostawy nie ma możliwości dodania dwóch adresów do wysyłki np. przy zamówieniu dwóch kalendarzy nie mogłam wybrać innych adresów dostawy.

Bardzo sprawna transakcja, dobry kontakt ze sklepem i błyskawiczna realizacja zamówienia. Fotoksiążka była hitem na imprezie urodzinowej :)

Od kilku lat korzystam z usług alboom.pl i jeszcze nigdy nie zawiedli

Kalendarz rewelacja Jestem bardzo zadowolona z zakupu

tak

Dobra jakość i terminowa realizacja zamówienia. Przejrzysty portal do składania zamówień.

Super.

Super.

Transakcja przebiegła bez zarzutu

Pierwsze zamówienie w alboom i jestem bardzo zadowolona. Kalendarze bardzo ładne. Polecam

Alboom jak zawsze na 5 :)

Korzystam z alboom kilka razy, jestem zadowolona, choc nie bardzo jasne są dla mnie instrukcje. Ale na jazde pytanie zawsze i szybko dostajeodpowiedz. Odbiór wybieram wlasby, wiec trudno mi ocenic dostawy.

alboom.pl opinie klientów

alboom.pl

alboom.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 10.02.2014 r.

Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
info@alboom.pl
alboom.pl

ALBOOM Sp. z o.o.
Puławska 233 lok B5
02-715 Warszawa
Michał Pakier
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na alboom.pl.