Iroman.pl

Opinie (27) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (27)

Ważny od: 1 lut 2024
Iroman.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 kwi 2024
Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem. Zobaczymy jak sprawdzi się w trasie. Com pracuje się bardzo dobrze i zajmuje mało miejsca. Jak za tą cenę nie znalazłem nic lepszego. Jedyne uwagi to to, że nie ma worka do przechowywania, a przy tej cenie mimo wszystko mógłby być już dodany i druga sprawa worek kompresujące mógłby być u góry z czaszą a nie paskami.

Totalna katastrofa z przesyłką. Błędne komunikaty na infolinii, brak mozliwosci zdobycia numeru do kuriera i problem generalnie z odebraniem paczki. DHL to firma ktora ma opinie 1.8 w aplikacji google play. Najgorsza firma kurierska w Polsce...

Opinie nt. sklepu Iroman.pl

6 kwi 2024

Śpiwór Volven Polaris

Wszystko jak najbardziej O.K -Polecam.

Firma kurierska DHL - dramat

AA
Bardzo szybka wysyłka. Termosy świetnej jakości. Już wcześniej mieliśmy dwa tej samej firmy - o innych pojemnościach.

Szybka wysyłka. Atrakcyjna cena zakupionego towaru.
10 mar 2024
Super transakcje, ceny, gratiski!
1 kwi 2024
Super express przesyłka
24 mar 2024
Szybkość realizacji
Mimo małego nieporozumienia zamówienie przebiegło bardzo sprawnie. Chwilę po złożeniu zamówienia poinformowano mnie, że jednak zakupiony przeze mnie przedmiot nie jest dostępny i poproszono o dane do przelewu zwrotu środków. Po krótkiej chwili jednak znaleziono ostatni artykuł w magazynie, więc wszystko skończyło się dobrze. Polecam zdecydowanie.
18 lut 2024
Świetny sklep z jeszcze lepszą obsługą i cenami! Elastyczne podejście do klienta i bardzo duża wiedza personelu pozwoliła mi skompletować zamowienie, z którego jestem bardziej usatysfakcjonowany, niż byłbym ze swojego.
Obsługa na najwyższym poziomie! Dziękuję za zaangażowanie i pomoc w odbiorze opon w drodze na wyścig po godzinach pracy!

Bez zarzutu

Szybka wysyłka, super kontakt. Wszystko pięknie, bez zarzutu.

Realizacja bez zastrzeżeń

Towar zgodny z zamówieniem. Atrakcyjna cena, szybka dostawa
TM
Tomasz M.
Jasienica
Szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem.
18 lut 2024
Szybko.Odbiór osobisty i sam kontakt bardzo dobry.

Rzetelnie

Dobre podejście do klienta, rzetelnie i sprawnie.
18 lut 2024
Wszystko bardzo sprawnie, jestem mega zadowolony!
Wszystko zgodne z opisem i szybko.
Szybko ,profesjonalnie ,polecam