gont123.pl- Logo - Opinie

gont123.plOpinie

ważny od: 27.09.2021
Sklep gont123.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie gont123.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 27.09.2021

Opinie nt. sklepu gont123.pl

Zdecydowanie polecam. Ogromny wybór, super ceny i przede wszystkim doradztwo. Mieliśmy pewien problem z zamówieniem, ale dzięki sklepowi matsell został szybko rozwiązany. Posiadają bardzo duże zaplecze logistyczne i bezpośrednie kontakty chyba do wszystkich głównych fabryk. SZACUN.

Czas realizacji 10dni miało być 48h Okazalo się ze brak jest zamówionego towaru o czym poinformowano po ....tygodniu.Nastepnie totalna obstrukcja OK tlumaczona przekierowywaniem maili do ...spamu pomimo ze była to ciągłość korespondencji .....Szczerze to nie mam pojęcia co się nimi podziało.Kupilem u nich ponad 300 m2 gontu i zawsze było w miarę ok tym razem gościu beznadziejny mi się trafił.

Opinie nt. sklepu gont123.pl

Nie polecam! Zrezygnowałam z zakupu towaru po wcześniejszym wpłaceniu gotówki. Do dzisiaj nie dostałam zwrotu pieniędzy, które wpłaciłam 13.09.2021r. Nie ma kontaktu telefonicznego, nie reagują na e-maile. NEGATYW
Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Klient zrezygnował sam z zamówienia po opłaceniu. Zwrot środków wg regulaminu następuje w ciągu 10 dni od otrzymania rezygnacji. Pieniądze zostały zwrócone zgodnie z zasadami. Dlatego nie za bardzo rozumiemy negatyw.
Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię na temat sklepu. Ale nie TAK ZNACZĄCO MIJAĆ SIĘ Z PRAWDĘ. Klient kupował u nas 12 m2 gontu a nie 300 m2. Dodatkowo opóźnienie powstało z winy klienta, ponieważ po zakupie zmieniał rodzaj gontu i czekaliśmy na wpłatę. Żądał od nas, aby anulować mu dopłatę mimo to, że zmienił na droższy towar. Dodatkowo od samego początku obrażał naszą firmę i naszych pracowników.
Uszkodzona przesyłka i nie kompletna. Po reklamacji dostarczono braki nie takie jak w zamówieniu. Jednak kilka maili to za dużo. Sądzę, że dpd nawaliło niszcząc przesyłkę. A ,produkt Tj. szczeliwo rozwalony i w 1/3 rozlany nie uregulowano. Oczekiwania za 1000zł były wyższe.
Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Uszkodzenia i brak towaru powstała po stronie spedycji. Klient nie przesłał nam wymaganych dokumentów reklamacyjnych, tylko zdjęcia. Mimo to reklamację uznaliśmy od razu. Produkty w całości zostały wysłane ponownie. Niestety i tak nam się oberwało.
Dostawa tylko dwie gwiazdki za pobieranie opłaty za odbiór osobisty. Towar dostaje 5 gwiazdek bo jest godny polecenia i spełnia wysokie wymagania. Serwis dla klientów dostaje jedną gwiazdkę za oferowanie w sprzedaży towaru, którego nie ma na magazynie.
Towar zamówiony, zaliczka zapłacona. Po kilku dniach informacja, że towaru jednak nie ma na stanie. 4 dni zajęło sprawdzanie czy zamówiony przez mnie towar jest na magazynie. Brawo!
Odpowiedź ze sklepu gont123.pl
Informacja od terminie realizacji zakupionego towaru była w karcie produktów. Niestety klient nie widział, że towar jest na zamówienie.
co innego na stronie internetowej, a co innego w praktyce