Happykoala.pl

Opinie (1999) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1999)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

WSZYSTKO JEST OK.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
Wszystko zgodne z opisem. Mop lekki, poręczny. Sprząta się szybko i sprawnie. Tego oczekiwałam.

Zamówienie dotarło dopiero po 10dniach

Zamówienie dotarło po 10 dniach przy deklarowanych 4-5, wg mnie spory poślizg dlatego poprawiam ocenę z 1 na 4.
Jest dobrze
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
szybkość dostawy , zapach produktu i fakt że zwierzę nie boi się tego areozolu
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
JK
Jestem bardzo zadowolony z zakupu już kilku rzeczy.Tak trzymajcie-brawo
Szybkość realizacji
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Otrzymałam zły produkt zamówiłam buty w rozmiarze 45 przyszły w rozmiarze 44 wysłałam maila z zapytaniem brak żadnej odpowiedzi
JW
Jola W.
KARGOWA
bardzo wygodne i czuje się takie masowanie stóp...
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Zamawiałem 2 pary skarpet jako dodatek a dostałem jakieś dziwne kable usb do niczego mi nie potrzebne - skarpetek bambusowych brak :-(. Proszę o dosłanie to moja opinia ulegnie poprawie :-(
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Witam. Przepraszamy, nie wybrałeś oferty ze skarpetkami. Otrzymałeś kabel USB, ponieważ w swoim zamówieniu wybrałeś produkt-niespodziankę. Pozdrawiam, Anna
Wszystko jest OK Dobrze