Happykoala.pl

Opinie (1816) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1816)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

Trzeba odzyskać moje pieniądze za zakup laserwej opalarki powaz od 5tygodni nie otrzymałem towaru.Kwota 49,98 $.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień. Nie mamy na sprzedaż wymienionego przez Ciebie produktu, zakładamy, że zamówiłeś go w innej firmie. Zamówienie powiązane z tym komentarzem dotyczy butów FIRESTEP, które już otrzymałeś. Liczymy na Państwa zrozumienie, Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
1 kwi 2024
Z całego serca polecam Waszą firmę. Jesteście bardzo uczciwi i solidni. Dbacie o swoich klientów. Nie oszukujecie finansowo a nawet potraficie szybko zrealizować reklamacje i nie oczekiwac zwrotu reklamowanego towaru. Pozdrawiam Krystyna Zarzycka🍀
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska

Pół na pół

Buty, które kupiłem, są ładne i całkiem wygodne, ale zdatne na jeden sezon. Ogólnie jestem w miarę zadowolony z produktu, bo w sumie po tak niewielkiej cenie to nie ma co się spodziewać cudów. Problem był z otrzymaniem produktu. Zamówiłem buty specjalnie przed sezonem zimowym i długo czekałem na przesyłkę. Otrzymywałem wiadomości, że produktu nie ma w magazynie. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że nie chodzi o buty, tylko klej, który w tym samym zakupie zamówiłem. Na szczęście zmiana zamówienia i późniejsza wymiana (wybrałem zbyt mały rozmiar) przebiegły sprawnie. Obsługa dość sprawna (choć początkowo mało jasny komunikat o braku dostępności towaru - nie wiedziałem, o który produkt chodzi), ale błędem i problemem dla firmy kurierskiej jest przesyłanie zwrotów na adres miejsca przeładunkowego kuriera. Ogólnie jest spoko, choć niektóre aspekty warto byłoby zmienić. Na zdjęciu buty po całym sezonie użytkowania - wyglądają jeszcze dobrze, choć zaczynają się rozklejać w palcach.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dwa zamówione produkty w tym samym czasie, zostały potraktowane przy wysyłce odrębnie, co podwoiło koszty wysyłki. Bardzo obfita korespondencja "towarzysząca" procesowi od zamówienia do dostarczenia, co ma stwarzać wrażenie szczególnie troskliwego zajmowania się klientem - nadmiar bez potrzeby. Zakupione buty sprawiają wrażenie wygodnych, ale nie miałam odwagi jeszcze ich używać, ponieważ wewnątrz jest nie osłonięty rzemyk, który łączy przyszwę z podeszwą. Moje stopy są wrażliwe na otarcia i muszę tego unikać ze względów zdrowotnych (cukrzyca), w opisie produktu ta informacja nie była nigdzie zawarta, a dla jest istotna. Wtedy nie kupiłabym tych butów, a teraz mam problem, jak zabezpieczyć stopy przy ich używaniu. Drugi produkt - to MOP... też jeszcze go nie używałam, ale sprawia wrażenie bardzo... delikatnego i nietrwałego. W sumie te dwa produkty nie sprawiły mi zapowiadanej i oczekiwanej satysfakcji. Sugeruję sprzedawcy podawać więcej użytkowych informacji w opisie produktów, a zdecydowanie mniej całej asysty marketingowej. Pozdrawiam i życzę w przyszłości samych zadowolonych klientów. Wiesława Szmit
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Buty ogólnie super,gdyby nie to,że na czubku lewego buta jest pomarszczony materiał.Czas oczekiwania na dostawę mógłby być krótszy.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
jestem zadowolona z zakupu. Pięknie świecą w ogrodzie. Bardzo mi się podobają. Polecam do zakupu są takie jak na zdjęciach.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dość długa jak na ten czas realizacja zamówienia tak tydzień z okladem, po rozpakowaniu dużo nitek wystających co psuje ogólne wrażenie, co do opisu to duży plus za radę żeby wziąć numer większy, w moim przypadku się sprawdziło. Buty dość wygodne, zobaczymy jak z trwałością
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Szybka reakcja na złożone zamówienie. Natomiast przesyłka została doręczona trochę później niż deklarowano przy zakupie. Ogólnie oceniam firmę HAPPY KOALA bardzo dobrze.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Buty ogólnie fajne, lekkie, troszkę różnią się od tych prezentowanych na stronie wykonanie brak przeszyć pomiędzy podeszwą a cholewką.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
Szybko i solidnie . Nie trzeba więcej nic dodawać . Jestem bardzo zadowolona z towarów jakie oferują . Serdeczni polecam .

Jest super

Jest super, po naładowaniu działa bez zarzutu . Przydałby się zpasowy akumulator; czy można u Was dokupić ? Pozdrawiam.
Jak zamawiam buty rozmiar 40 to logiczne wydaje mi się że razem zamówione skarpety też powinny być 40 a nie 43/46
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień. Serdecznie przepraszamy za błąd w opakowaniu. Prosimy o przesłanie nam zdjęcia otrzymanego produktu i skarpetek na adres e-mail, sprawdzimy je i zorganizujemy reklamację. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
31 mar 2024
Bardzo wygodne , fajny wygląd i najważniejsze bardzo lekkie. Przy letnich wycieczkach jest to niezmiernie ważne.
13 kwi 2024
Zamówienie otrzymałam szybko i bez problemów lecz muszę odesłać bo kolorystyka mi nie pasowała przykro mi
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Polecam i sklep i buty. Tylko rozmiar mały. Kto ma 45 normalnie np. Kazar to te 46 będą ciasne ale ok
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Produkty są wykonane jakościowo bardzo dobrze.Kolorystyka też jest dobrze dobrana do danego produktu.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Witam. Szybki zwrot pieniędzy, szybka nowa dostawa. Polecam firmę. Dziękuję. Pozdrawiam Renata

Dobra firma

Szybka realizacja , dobre produkty, fajne promocĵe nic nie odesłałam. Miło się wspólpracuje
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Było ok.nad czym tu się rozpisywać?nad 2 parami chińskich ciapek na 1 lato.sorry. działają
6 kwi 2024

Szare buty.

Jeszcze nie dostałem butów. Ocenę wystawię po zakończeniu transakcji Krzysztof Lipecki