Happykoala.pl- Logo - Opinie

Happykoala.pl

Opinie (2368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2506)

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

Poproszę w końcu o wysłanie paczki. Zamowienie zostało złożone w poniedziałek 27 listopada . Do dzisiaj czyli 6 grudnia nadal nie umieją Państwo wysłać butów. To jest mega nieprofesjonalne zachowanie i jeszcze nigdy z takimi długim czasem wysyłki się nie spotkałam . Nawet paczki z Chin szybciej zostają wysyłane. Prezent dla mamy na Mikołajki niestety nie dostarczony przez Państwa brak kompetencji .

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

Czułam się zaopiekowana przez Koalę, ale błagam zmieńcie kuriera, bo GLS to tragedia. Musiałam sama odebrać przesyłkę, bo nawet nie odbierał telefonu - 517 151 982 To są duże koszty 14,90+ 8.90 i duże obciążenie dla emerytki (dotarcie po burzy ulicą gdzie brak chodnika - 4.5km od domu). Buty inny fason niż zamawiałam, ale też są fajne. Szkoda, że w porwanej foliówce jakby ze śmietnika. Mam nadzieję, że kolejna przesyłka, która jest już w drodze do mnie dotrze bez problemów. Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
10 lip 2024
Dostawa szybka i sprawna. Drugi raz kupiłem te buty bo są wygodne. Niestety mało trwałe. W poprzednich, które kupiłem pękły podeszwy i to w obydwu mniej więcej w tym samym miejscu i czasie. Pozdrawiam
12 lip 2024
Mimo że czekam już prawie 8 dzni a miało byc w 5 dni roboczych to jeszcze jej nie dostarczono a już się pytacie mnie o ocenę
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji spowodowanej opóźnieniami w dostawach do naszych Kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
Nie podobało mi się że jedna para butów wysłana była zamiast nr 42 to otrzymałem nr 39 .Reszta wszystko ok .
trochę długo trwała dostawa, mimo że w ofercie kupna termin dostawy był podany jako 3-4 dni robocze
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację wynikającą z opóźniej w dostawach on naszych kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby się już nie pojawiła. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
9 lip 2024
Bardzo dobra komunikacja. Dostawa bez problemów. Trochę myląca rozmiarówka. Pozdrawiam Andrzej
12 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
1 lip 2024
Długi termin oczekiwania na przesyłkę,a to był prezent
3 lip 2024
Długi termin dostawy,brak pudełka na buty związku z czym buty pozaginane nas cholewkach.Pozdrawiam.
28 cze 2024
Wszystko dobrze buty bardzo wygodne tylko szkoda że nie w pudełku ale to jest najmniejszy problem
3 lip 2024
Jestem zadowolona z dostawy . Wysyłka bardzo dobrze zabezpieczona.Polecam tą firmę wysyłkowa .
11 lip 2024
Polecam osobom na zdeformowane stopy .Obuwie jest miękkie, E moim przypadku pomocne
12 lip 2024
Proszę podawać że to numeracja chińska a nie europejska bo rozmiar nie zgadza się
13 lip 2024
Super wszystko zgodnie z opisem i dostarczono szybciej niż się spodziewałam
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Sandałki spełniają moje oczekiwania, bardzo wygodne, lekkie super polecam
2 lip 2024
Otrzymałam bardzo ładne buty.Zgodne z reklamą.Termin dotrzymany.Polecam.
3 lip 2024
Informacje o przesyłce bardziej czytelne i czas dostarczenia zbyt długi
Szybko, sprawnie, bezproblemowo. Towar zgodny z opisem. Polecam !
MD
Miro D.
Myslowice
Wszystko super! Produkt OK, choc nie wiem czy wart swojej ceny.
Fajny odkurzacz ,tylko niema w zestawie kija.Dziala superowo!!!
2 lip 2024
Szybko i sprawnie. Zamówiony towar zgodny z opisem i zdjęciem.