Happykoala.pl- Logo - Opinie

Happykoala.pl

Opinie (2139) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2159)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 gru 2023
Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

ID
21 maj 2024

Dziękuję bardzo .…

Dziękuję bardzo jeszcze lepiej chyba się nie da. Obsługa szybka pewną że dotrze, zapakowane profesjonalnie no i najważniejsze to to że co zamówiłam otrzymałam. Czy u państwa można zamówić akumulator do tej kosiarki.. Pod blokiem pod oknami mam małe ogródki. Niestety ostatnie lata coraz więcej osób kradnie co posadzę to po krótkim czasie ginie, a przyokazji jak wchodzą depcząc kwiatki łamią przykro patrzeć
23 maj 2024
Dzień dobry, aby złożyć zamówienie z płatnością przy odbiorze, prosimy o podanie następującyh danych w wiadomości prywatnej. * imie i nazwisko: * adres dostawy: * numer telefonu: * adres email: * ZAMAWIANY PRODUKT Pozdrawiam, Daniel
16 maj 2024
Do dziś nie otrzymałem mojego zamówienia, jaka może być opinia. Otrzymuję tylko powiadomienia , że jest przygotowane, " jest w dobrych rękach" itp. oraz mnóstwo reklam, żeby naciągnąć na cos jeszcze. Po wystawieniu opinii przesyłka dotarła tego samego dnia, więc była już w drodze. Procedura trochę dziwna, prośba o opinię przychodzi wcześniej niż przesyłka.
27 maj 2024
Dzień dobry. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację wynikającą z opóźniej w dostawach on naszych kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby się już nie pojawiła. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
23 maj 2024
Świetna stylizacja wygodne jedyną wadą jest upominek za każdym razem jest to samo ,miałam nadzieję że tym razem będzie bardziej trafiony prezent.Więc logistyka prezentowa jest do bani
27 maj 2024
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
Buty dobrze wyglądają,są wygodne.wszystk zgodnie z opisem,ale czas doręczenia to 🤦(trzeba to poprawić).
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Bardzo przepraszamy za trudności spowodowane opóźnieniami w dostawach do naszych kontrahentów. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z produktu. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół HappyKoala Polska
Dodawanie niespodzianki za super cenę do koszyka za 19 złotych a okazało się że jest to kabel do ładowarki wartości 5 złotych daremne. Obuwie zakupione może dobrze wygląda na reklamie ale w rzeczywistości okazało się bardzo poniżej oczekiwań Co do obsługi i wysyłki bardzo sprawnie.
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
17 maj 2024
Pokrowce rewelacyjne, materiał bardzo przyjemny w dotyku i faktycznie dopasowuje się do kanapy. Szkoda tylko, że nie można dokupić samych poszewek na poduszki i przydałby się fason na inne fotele.
22 maj 2024
Male lampeczki kulki do ogrodu ,zasilane bateria słoneczną to ekstra pomysl.Sa mleczne i kolorowe, powiewaja na wietrze i tworzą bajkowa atmosferę wsrod roślin. Super pomysł.
23 maj 2024
Jestem rozczarowana brak szczotki obrotowej ,jestem osobą starszą,bolą mnie ręce Iga szczotka była dla mnie najważniejsze .za tą cenę mogłam taką kupić .
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
MR
MACIEJ R.
WĘGRÓW
26 maj 2024

Z uwagi na bardzo, bardzo długi okres realizacji o czym już wcześniej sygnalizowałem oraz nie dotrzymanie godziny dostawy przez GLS. REZYGNACJA !!!!!uwagi na bardzo

27 maj 2024
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji spowodowanej opóźnieniami w dostawach do naszych Kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
20 maj 2024
Bardzo dobry produkt, tak jak był opisywany taki sam dostałem. Jestem naprawdę zadowolony.
14 maj 2024
Wszystko zgodne z opisem. Mop lekki, poręczny. Sprząta się szybko i sprawnie. Tego oczekiwałam.
23 maj 2024
Buciki szybko przysłane, zgodne z opisem, obłędnie wygodne. Kontakt z firmą bez zarzutu.
27 maj 2024
Paczka przyszła w miarę szybko. Tak jak oczekiwałam. Jestem zadowolona.
25 maj 2024
Buciki super👍,bardzo wygodne i lekkie - kupiłem drugą parę , polecam .
27 maj 2024
buciki lekkie i wygodne chociaz prawy jak by rozciagniety ale polecam
EW
18 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z uslugi, z towaru i dostawy. Pozdrawiam
23 maj 2024
Szybka realizacja zamówienia i zgodnie z opisem pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Prezentacja w aplikacji, łatwość zakupu, dostawa o czasie.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Pokrowce zgodne z opisem, kanapy wyglądają jak nowe.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Na pewno nie wszystkie lampy działają identycznie