Happykoala.pl

Opinie (1999) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1999)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
31 mar 2024
30 mar 2024
25 lut 2024

jakość nie adekwatna do ceny

Jak można sprzedawać towar jakości tak strasznej, krzywo zrobione, kaleczne, a cena jakby jakieś to firmówki były. straciłam kupe kasy na przesyłkę i zwrot.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Co do dostarczenia nie mam zastrzeżeń ale jakość tych butów to jakiś żart buty mają śliską plastikową podeszwę nie wiem czy przeżyją sezon. Trochę inaczej te buty wyglądają w reklamie niż w rzeczywistości. Jestem zawieziona bo dotychczas buty nie odbiegały jakoscia aż tak od tego co w reklamie.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Buty nie takie jak oferowano , podeszwa nie szyta lecz klejona. To nie są te buty , które zamawiałem.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Jaką mam wystawić opinię skoro nadal czekam na dostawę zamówionego produktu. Mam nadzieję że moje zamówienie zostanie w końcu zrealizowane.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Widzimy w systemie, że Twoja paczka jest już doręczona i wysłaliśmy Ci na Twój adres e-mail numer śledzenia, dzięki czemu możesz interaktywnie monitorować status przesyłki. Przepraszamy za opóźnienie i liczymy na Państwa zrozumienie. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
Zamówienie złożone ponad tydzień temu, zero odpowiedzi na maile. Nadal nie wiem co się dzieje z moją przesyłką. Absolutnie NIE POLECAM
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień! Twoja paczka jest już w dostawie i oczekuje się, że zostanie dostarczona dzisiaj. Otrzymałeś e-mail z numerem przesyłki umożliwiającym monitorowanie statusu przesyłki. Przepraszamy za opóźnienie w dostawie i prosimy o wyrozumiałość. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
W dniu 29.01.2024 wysłałam zwrot towaru z powodu za dużego rozmiaru. Do dziś nie otrzymałam wymienionego obuwia. Oczekuję dostawy
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień! Prosimy o przesłanie nam potwierdzenia odesłania przesyłki na adres info@happykoala.pl, abyśmy mogli sprawdzić jej lokalizację i umówić się na wymianę produktu. Pozdrawiam, Anna
Spodnie uszyte z nie wiadomego materiału.prezent za 20 zł o wartości 75 okazał się kablem USB za 5 zł
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Towar uszkodzony. Żądali zapłaty za opłaconą przesyłkę. Szybka wysyłka, mały bałagan.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dobry dzień. Serdecznie przepraszamy za nieprzyjemną sytuację. Na Twój adres e-mail wysłaliśmy wiadomość, na którą prosimy odpowiedzieć, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją reklamację. Pozdrawiam, Anna
AL
Andrzej L.
Czeladż
9 mar 2024
Jak można ocenić firmę od której jeszcze nie otrzymało się przesyłki?
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji spowodowanej opóźnieniami w dostawach do naszych Kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
Nie otrzymałam zamówienia więc jak mam wystawić opinię?
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Od 8 dni nie wiadomo co dzieje sie z jego realizacja.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Przede wszystkim proszę dostarczyć zamówione buty...
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry! Napisz do nas, aby poinformować Cię o statusie swojej paczki. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
10 mar 2024
Brak terminowej realizacji zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Wymienic obuwie na właściwy numer!!!!
25 lut 2024
Nie mylić się w zamówieniach
Brak dostawy minęło 5 dni