Happykoala.pl

Opinie (1999) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1999)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

Opakowanie przesyłki

Opakowanie wysyłki nieestetyczne, kapcie źle zabezpieczone w transporcie, powinny być spakowane w karton a nie w samą folię. Towar narażony na pogięcie co widać przy jednym kapciu
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Wszystkie sugestie zostały przekazane do oddziału pakującego i zwrócimy na nie uwagę przy wysyłce następnych zamówień. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala
11 lis 2023
Buty lekkie pięta mogłaby być troszkę bardziej usztywniona może przy wkładaniu nie podwijala się a tak konieczna łyżka przy wlozeniu
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę.Dziękujemy za spostrzeżenia. Weżmiemy je pod uwagę podczas doskonalenia jakości naszego produktu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
31 sie 2023
Mop myje ale nie zbiera dobrze wody ani paprochów. Do mycia okien nie nadaje się. Mop nie za tą cenę. Przeciętna jakość.
4 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
23 lis 2023
Trwało tydzień nim GLS dostał od was przesyłkę, Rozmiar jest ok. pół numeru mniejszy niż norma
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Najmocniej przepraszamy za bastałe opóźnienia. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
WK
Waldemar K.
Konstantynów Łódzki
Rozmiarówkę obuwia należy stanowczo poprawić.
27 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę i sugestię. Zweryfikujemy nasze rozmiary butów i w razie potrzeby zostana poprawione. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
9 gru 2023
Strasznie długo czeka się na przesyłkę
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. W okresie przedswiątecznym czas oczekiwania na paczkę może się wydłużyć. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska
3 cze 2023
Przedmioty praktyczne, ceny promocyjne dobre, ale pakowacze niesolidni. W pierwszej paczce miały być mopy 1 + 1, a był 1, a wkłady do mopa miały być 4, a były 2. W drugiej paczce trzonek od jednego mopa był wgnieciony. Na forum dużo osób miało podobne problemy. Bardzo trudno uzyskać z Wami kontakt. Telefon w ogóle nie odbiera. Odezwał się ktoś dopiero po kilku mail-ach - kazał mi wysłać zdjęcia. Ponieważ nie było mnie w domu przez 2 tygodnie, nie wysłałam - zresztą wątpię, czy coś by to dało. Ocena: towar 5, obsługa 2.
22 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Prosimy o przesłanie zdjęcia otrzymanego produktu i wszystkich elementów, abyśmy mogli zweryfikować zgłoszenie i wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
16 paź 2023
Zakupione spodnie wyglądają inaczej na stronie sklepu niż w rzeczywistości. Inny materiał widoczna gorszą jakość. Zaszyte częściowo kieszonki z jednej strony. Bardzo cienkie czego nie widać na stronie sklepu. Wyglądają jak spodnie z Aliexpress lub innego chińskiego sklepu, gdzie tam można je dostać za połowę ceny.
17 paź 2023
31 sie 2023
Przy zakupie butów jest wielka zmyła. W ofercie są buty+dwie pary skarpet które nie są wysyłane. Przy zakupie otrzymałem kod rabatowy na darmową dostawę który aktywowałem. Pomimo to naliczono koszty dostawy
4 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Przykro nam, iż doszło do nieporozumienia. Otrzymaliśmy zamówienie na sam produkt, a nie na zestaw ze skarpetami, który jest dodatkowo płatny, gdyż skarpety nie są gratis. Do zamówienia nie został podany żaden kod rabatowy. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
WŚ
Wojtek Ś.
Pabianice
9 lis 2023
Prezent niespodzianka to gigantyczna porażka. Macie chyba jakiś układ z magazynem niepotrzebnych czy niesprzedanych gadżetów elektronicznych, które już nikomu nie mogą być przydatne
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że produkt nie spełnił oczekiwań.. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
5 paź 2023
Towar gatunkowo dobry.Ale numeracja zaniżona co spowodowało, że odesłałam kapcie.W związku z tym brakowało mi odPanstwa jakiegoś rozliczenia -paragonu,dok.sprzefazy i zwrotu.
6 paź 2023
Dzień dobry. Dowód zakupu wysyłamy mailowo. Prosze sprawdzić czy nie utknął w spamie. Pozdrawiamy. Happy Koala. Polska
22 sie 2023
Cena za buty jest górną granicą ich jakości, natomiast niespodzianka warta 70 PLN. to kabel USB warty 15-20 PLN. Nie dotrzymanie obiecanych terminów dostawy.
25 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Mamy nadzieję, że będzie Pan zadowolony z otrzymanych produktów. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
18 wrz 2023

Dzień dobry wszystko w miarę tylko…kapcie trzy numery za duże

Dzień dobry wszystko w miarę tylko jedna rzecz wyszła nie tak a mianowicie otrzymałam kapce skurzane trzy numery za duże
19 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Przykro nam, iż doszło do takiej sytuacji. Na stronie produktu znajduje się tabela z długościami wkładek, należy przewinąć zdjęcia, aby ją odnaleźć. Zachęcamy do dokonania wymiany według informacji zawartych na naszej stronie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
TG
Teresa G.
Uciechowice
18 sie 2023
Opłaciłam przelewem zakupiony towar, a na emaila przyszło podsumowanie do przygotowania gotówki. Butów jeszcze nie mam.
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Otrzymaliśmy zamówienie z płatnością przy odbiorze, które zostało przekazane do realizacji. Prosimy o przesłanie potwierdzenia płatności, abyśmy mogli sprawdzić Pani zgłoszenie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
18 sty 2024
Rozm.39 za duży,brać rozmiar mniejsze . Na stopę raczej szeroką
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę i dodatkowe informacje o produkcie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
AK
Aldona K.
Kalisz Kaszubski
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie spełniły oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
11 sie 2023

Zmieńcie dostawce!!!

Z produktami wszystko jest jak w najlepszym porządku. Buty super miękkie i wygodne. Niestety niska ocena wynika z długiego oczekiwania na przesyłkę. Zmieńcie kuriera! Wysyłacie produkty na drugi dzień a firma kurierska dostarcza je po kolejnych 9 dniach. Zamówiłam kolejne buty i kolejny raz czekam na nie tak długo. I jest to tylko i wyłącznie wina firmy GLS!!! Dla Was 5 gwiazdek dla nich 0.
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już doręczona. Najmocniej przepraszamy za drobne opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
MM
Maria M.
Gdańsk
12 sie 2023
Oferujecie dostarczenie zamówionego towaru w ciągu 3-5 dni. Zamówienie nastąpiło 5 sierpnia 2023 dziś jest 12 sierpnia 2023r. i nie otrzymałam zamówionego towaru. Wobec powyższego jak mam Was ocenić?
16 cze 2023
Postarać się o solidniejsze opakowanie butów w żadnym wypadku w worek z folii w której buty często ulegają deformacji. Materiał i wykonanie butów posredniej klasy. Nie polecam .
22 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Przykro nam, iż doszło do takiej sytuacji. Postaramy się polepszyć nasze usługi. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
21 lip 2023
Dzień dobry no jeśli chodzi o spodnie jakie zamiasiałem to są w porządku ale jeśli chodzi o prezen wartości 70zl w cenie 25zl to jakaś kpina naprawdę....
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska