alboom.pl- Logo - Opinie

alboom.pl

Opinie (67) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (873)

2 sty 2024
Jestem jak zawsze bardzo zadowolona ze współpracy z alboom.pl. Szczególnie, że jakiś czas temu poprawiła się jakość druku i system do przygotowania kalendarzy zmienił się i można już korzystać z prywatnych wpisów i zdjęć w kalendarzu z wcześniej zaprojektowanych kalendarzy. Tempo wykonywania prac i możliwość odbioru własnego lub dostarczenia do paczkomatu albo kurierem też jest ok. Jedynie w okresie przedświątecznym brak mi dodatkowych godzin pracy drukarni, tak żeby można bylo pracę odebrać w sobotę lub po godzinie 17:00 w dni robocze.

11 maj 2024
Jakoś.zdjec nie jest jak powinna są bez błysku

Opinie nt. sklepu alboom.pl

11 lip 2023
Przyjazne oprogramowanie dla nieprofesjonalistów. Przydałoby się więcej możliwości/ zestawów umieszczania zdjęć na stronie, np. panoram i powszechnych formatów (długich-wysokich) bez przycinania. Kompozycja autora zdjęcia na tym traci. Sugestia - nowe szablony - np. wakacyjne.
19 lis 2023
Cena bardzo atrakcyjna, ale trochę słaba jakość odbitek