alboom.pl- Logo - Opinie

alboom.pl

Opinie (67) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (873)

2 sty 2024
Jestem jak zawsze bardzo zadowolona ze współpracy z alboom.pl. Szczególnie, że jakiś czas temu poprawiła się jakość druku i system do przygotowania kalendarzy zmienił się i można już korzystać z prywatnych wpisów i zdjęć w kalendarzu z wcześniej zaprojektowanych kalendarzy. Tempo wykonywania prac i możliwość odbioru własnego lub dostarczenia do paczkomatu albo kurierem też jest ok. Jedynie w okresie przedświątecznym brak mi dodatkowych godzin pracy drukarni, tak żeby można bylo pracę odebrać w sobotę lub po godzinie 17:00 w dni robocze.

11 maj 2024
Jakoś.zdjec nie jest jak powinna są bez błysku

Opinie nt. sklepu alboom.pl

Od najnowszych
19 lis 2023
Cena bardzo atrakcyjna, ale trochę słaba jakość odbitek
11 lip 2023
Przyjazne oprogramowanie dla nieprofesjonalistów. Przydałoby się więcej możliwości/ zestawów umieszczania zdjęć na stronie, np. panoram i powszechnych formatów (długich-wysokich) bez przycinania. Kompozycja autora zdjęcia na tym traci. Sugestia - nowe szablony - np. wakacyjne.