hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.plOpinie

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022
Sklep hop-sport.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie hop-sport.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29.10.2012
data aktualizacji: 13.08.2022

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Za tą cenę, naprawdę dobra siłka, rozłożyłem sprzęt, (instrukcja czytelna) sztanga, gryf łamany 1-sza klasa, odważniki również, ciężaru ok. 130 kg. towar przyszedł zapakowany jak się patrzy, nie wiem jak się będzie sprawować ławeczka, bo jest trochę ,,delikatna,, ale w razie czego to można ją udoskonalić, domówiłem wczoraj jeszcze gryf mocno łamany, dzisiaj, godz, 10.27 kurier jest już pod bramą, wrócę jeszcze do ławeczki, do 120 kg. można i więcej, dawać ognia, później zobaczymy, polecam dla początkujących i średnio zaawansowanych, oczywiście tylko ławeczkę, resztą może się bawić nawet zawodowiec.

Nie podoba mi sie spam "zachecajacy" do oceny. Sklep super, ale spam w postaci 5 wiadomosci "oceń!" moglibyscie sobie darowac.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Aktualnie oczekuje na odpowiedź, w sprawie uszkodzonej paczki. Paczka dotarła cała zalana domestosem.
Zamówienie nie dotarło, nikt się nie kontaktował
dostawa niekompletna ,brak jednej poduszki na fotel
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Mimo telefonicznej jak i mailowej próby kontaktu z Klientem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji ,nie udało nam się niestety osiągnąć porozumienia . Klient w uzasadnieniu wskazał nadmierną ilość otrzymanych wiadomości na temat oceny transakcji. Zostały przez Klienta złożone 3 zamówienia ( tylko jedno z nich zostało opłacone). Podczas składania zamówienia Klient dobrowolnie zaznaczył pole dotyczące zgody na wysłanie prośby o podzielenie się opinią ( nie jest to obowiązkowe pole ). Prośba dotyczącą wystawienia opinii, wysyłana jest automatycznie poprzez panel Ceneo .Sam produkt jak i obsługę sklepu Klient ocenił pozytywnie, tym bardziej jest nam bardzo przykro, iż Klient tak nisko ocenił całą transakcję, skoro jego niezadowolenie dotyczyło jedynie wysłania prośby o podzielenie się opinią, na którą sam wyraził wcześniej zgodę.
Drążek zamontowałem dwa razy i spadł już dwa razy, niestety łącznie ze mną. Nie wykluczam że popełniam błąd przy montażu ale przy drążku nie ma żadnej instrukcji zatem montowałem go na wyczucie - jak widać błędnie. Szukałem sposobu montażu również na YT i również nie ma. Może wydawać się to nawet śmieszne - ja też się uśmiałem może też dlatego że nic mi się nie stało. Oczywiście montowałem już niejeden drążek (choć innych firm) i wszystko było ok. Tym razem nie jest. Sam drążek wygląda niezwykle estetycznie, jest fajnie wykończony, uchwyty w dobrej jakości piance, wygląda solidnie. Jest naprawdę ok oprócz tego że chyba go już nie zamontuję bo jak spadnę trzeci raz to faktycznie coś mi się może stać. Obecnie szukam na niego przeznaczenia, chciałem początkowo zrobić z niego karnisz ale za krótki. Szukam inspiracji... Teraz co do firmy - jeśli sprzedaje się sprzęt którego korzystanie może być w jakimś momencie niebezpieczne dla użytkownika - sposób montażu powinien być bardzo dokładnie opisany. Brak takiego - to lekceważenie klienta jak również brak przewidywania skutków. Z tego powodu z pewnością już nic nie kupię w tym sklepie. Nawet jeśli towar może być wadliwy, popsuty ale jakość obsługi a do tego zaliczam precyzyjną instrukcję powinien być ok a to już zadanie sprzedawcy. Poprawcie się - jeden stracony klient biznesu Wam nie zrujnuje ale ścieżkę macie kolizyjną
Sklep nie oddał pieniędzy pomimo odstąpienia od umowy
Proszę nie wysyłać do kupujących używanego i uszkodzonego towaru
Nie otrzymałem produktu nie polecam strony
Opinia niska, bo sprzęt niesprawny.