hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2629) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4974)

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

Niestety otrzymałam bubel, zardzewiały, używany, którego nie da się złożyć. Czasowo nie mogłam złożyć zaraz po odbiorze przesyłki i rozpoczęłam montaż wieczorem. Niestety utknęłam na kierownicy, bo jest kiepska instrukcja obsługi i nie wiedziałam jak połączyć linki. Od razu po odpakowaniu zwróciło moją uwagę to, że na korpusie głównym jedna klapka była nie wciśnięta, ale sądziłam, że tak powinno być, aby coś tam podłączyć. Odłożyłam składanie na dzisiaj i szukałam po południu po pracy różnych informacji w Internecie i znalazłam nagrany filmik z montażem. Dzisiaj próbowałam zmontować kierownicę i zauważyłam, że z kierownicy powinno wystawiać 2 linki, a wystaje tylko jedna. Dlatego zaświeciłam latarką czy ta linka nie jest czasami schowana w środku, bo w korpusie była zagięta i schowana do środka. Jakież było moje zdziwienie, że nie tylko tej linki brakuje, ale również rura jest w środku cała zardzewiała jakby pół roku w wodzie była zamoczona. Zrobiłam zdjęcia i dołączam je jako załączniki. Potem przyglądnęłam się tej klapie i ewidentnie była ona wielokrotnie wyciągana, bo te plastikowe zaczepy są porysowane i starte. ewidentnie jest to rower używany i pewno reklamowany, następnie mi wciśnięty jako towar nowy nieużywany. Proszę przyglądnąć się zdjęciom i odnieść do mojego stanowiska, bo dla mnie kwota prawie 300 złotych w domowym budżecie jest znaczącym wydatkiem. Rower miał mi służyć zdrowotnie, a dostałam badziewie. Z poważaniem Elżbieta Plata

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

1 lip 2024

Materac 5cm średnio twardy do ćwiczeń.

Realizacja zamówienia szybka. Otrzymałam produkt taki jak zamawiałem. Materac solidnie i bardzo estetycznie wykonany. Kupiłam średnio twardy i na tą chwilę wydaje się to dobry wybór. Materac nie odkształca się np. przy klęczeniu- wraca do pierwotnej formy. To dla mnie ważne. Nie przesuwa się na podłodze z paneli. To drugi plus. Rzepy na brzegach materaca to kolejny plus - jest możliwość dokupienia kolejnych materacy, zwiększając powierzchnię do ćwiczeń. I jeszcze kolejna rzecz i plus - materiał czyli tzw. powłoka nie wydziela żadnego zapachu.
3 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze! Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie Hop-Sport. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze.
Trampolina 14ft. Dajemy 10 punktów trampolinie i sklepowi. Dobrze wykonana, łatwa w montażu ok 3h ;-) warto było się pomęczyć przy składaniu. Super zabawa dla dzieci i dorosłych. Dziękujemy za szybką i sprawną realizację zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze!
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze. Pozdrawiamy,
9 lip 2024
Bardzo dobry i pomocny kontakt z obsługą. Rower mam od niedawna i testuje. ( na razie jest wszystko ok) Poza porysowaną obudową i wgniecioną pianką na kierownicy) jest ok.
9 lip 2024
Super bieznia! Cicha praca, design extra, jest poręczna jeśli chodzi o przenoszenie jej. Naprawdę polecam!
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu!
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.  W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze. Pozdrawiamy
Wszystko w porządku, polecam w 100 procentach, towar taki jak w opisie i przysłany niezwłocznie
3 lip 2024
szybkość wysyłki, miła i pomocna obsługa telefoniczna - polecam
4 lip 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport

Solidny i łatwy w montażu sprzęt do ćwiczeń. Syn zadowolony
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Sprzęt spełnia moje oczekiwania. Sprawne i szybkie zakupy :)
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie Hop-Sport. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze. Pozdrawiamy,
5 lip 2024
Szybka dostawa zgodnie z zamówieniem ! Polecam firmę !
27 cze 2024

Stepper 45S

Wszystko OK, szybko, zgodnie z zamówieniem
3 lip 2024
Super produkty i bardzo szybka dostawa
4 lip 2024

27 cze 2024

Oki

Jak na razie bardzo fajna miękka mata
13 lip 2024
Towar zgodny z opisem szybka dostawa
Super zakup szybka obsługa
9 lip 2024
Szybko i w dobrej jakości .
11 lip 2024
5 lip 2024