hop-sport.pl- Logo - Opinie

hop-sport.pl

Opinie (2736) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4512)

Ważny od: 29 paź 2012
hop-sport.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa błyskawiczna, co z pewnością przerosło moje oczekiwania. Rower, który otrzymałem, był doskonale zapakowany, co świadczy o profesjonalizmie sklepu. Najważniejsze jednak, że po wyciągnięciu go z opakowania, nie znalazłem żadnych usterek - stan techniczny i wizualny na najwyższym poziomie. Kontakt ze sklepem był niezwykle profesjonalny. Pracownicy byli gotowi udzielić wszelkich informacji i odpowiedzi na moje pytania. Dodatkowo, otrzymałem pomoc przy montażu, co sprawiło, że korzystanie z nowego roweru było jeszcze łatwiejsze. Ogólnie rzecz biorąc, sklep prezentuje się bardzo solidnie i godny jest polecenia. Pełen profesjonalizm w obszarze obsługi klienta, szybka dostawa i doskonała jakość produktu to elementy, które z pewnością zmotywują mnie do ponownego zakupu w tym sklepie. Dziękuję za doskonałe doświadczenie zakupowe! Podsumowując, ten rower treningowy łączy w sobie zaawansowane funkcje, komfort i solidną konstrukcję, co sprawia, że jest doskonałym narzędziem do efektywnego treningu w domowym otoczeniu.

15 sie 2023
Zamówiliśmy meble tarasowe… nie wiem co mogłabym na ich temat dobrego powiedzieć… tragedia. Jedyny plus całej tej sytuacji jest taki, że Pan na infolinii sklepu bardzo uprzejmy i pomocny, bez problemu meble zostały zwrócone na koszt firmy.

Opinie nt. sklepu hop-sport.pl

Wart swojej ceny

Wioślarz przyjechał dobrze zabezpieczony. Złożenie go zajęło mi razem z synem( 7 lat) około godziny. Sprzęt bardzo masywny, wydaje się bardzo dobrze zrobiony. Nic się nie trzesie i nie telepie. Wart swojej ceny. Programy bardzo fajna sprawa. Można połączyć się z aplikacją i wszystko zostaje na telefonie, również na telefonie można zmieniać obciążenie. Obsługa prosta. Na sprzęcie bardzo płynnie i swobodnie się ćwiczy. Jestem bardzo zadowolony gdyż tylko na siłowni mogłem na takim sprzęcie ćwiczyć.
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport

opinia zadowolonego klienta

Szybka dostawa. Dobrze podzielona wagowo. Możliwość zapłaty u kuriera. Ja nie składałem ławeczki, ale uwaga mojego taty, który z wnukiem składał ją, bo to dla mojego syna sprzęt do ćwiczeń, to momentami mało precyzyjna instrukcja składania, musiał też się posiłkować lupą. Stwierdził, że powinny instrukcje wyglądać tak jak instrukcje składania mebli z IKEA, bardzo czytelne i w niektórych miejscach pokazane w powiększeniu. Ale ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Dali radę, złożyli.
3 mar 2024
Bieżnia ma moc i działa jak należy. Z minusów to niestety nie jest taka cicha jak się spodziewałem - blat wydaje dość głośny odgłos podczas stawiania kroków. Trochę to przeszkadza przy oglądaniu telewizji .... no ale nie do oglądania telewizji kupuje się bieżnie ;-). Trochę za duża jest ta cała konsola a monitor dotykowy działa dość opornie.
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Do wyrobu nie mam zastrzeżeń. Co prawda dopiero posiadam go drugi dzień, ale przyzwoicie wykonany i działa skutecznie, a to najważniejsze. Reakcja ze strony Państwa Firmy szybka i sprawna. Jednakże obsługa dostawy przez GLS to totalna porażka. Szczerze radzę zamienić tę firmę na coś przyzwoitego.
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu!
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.      W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze. Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport
Rewelacja! żeliwne obciążenia to był lepszy pomysł niż kompozytowe, są cięższe ale węższe i dają więcej mozliwości przy krótkim gryfie :).Wydają się solidne, myślę , że posłużą długo :D. Czuję, że to nie ostatni zakup w tym sklepie;). Żebym z każdych zakupów byłą taka zadowolona ;).POLECAM!
1 dzień temu
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu.
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie.

Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

Jestem zadowolona z zakupu. Produkt świetnej jakości. Zajmuje mało miejsca a na tym mi najbardziej zależało. Jedyny minus to taki, że siedzisko mogłoby być trochę wyższe i mechanizm składania mógłby być skonstruowany tak żeby szybciej złożyć i rozłożyć rower
Dzień dobry,

Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze.

Sugestie zostały przekazane do odpowiedniego działu. Życzymy dobrego dnia!

Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

Paczka terminowo dostarczona dobrze zabezpieczona ( miałem w środku uszkodzony komputer) reklamacja uwzględniona dostałem na wymianę element 3 dni później.wszystko działa jestem zadowolony (dodatkową gwiazdkę dla dla działu który przyjmował reklamację)
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Życzymy dobrego dnia! Zespół Hop-Sport
Bardzo szybka przesyłka. Solidnie zapakowana. Rowerek stacjonarny bardzo dobry zgodnie z opisem. Jest i dla osób niskich i bardzo wysokich. mam 190 cm. Rowerek solidnie zrobiony. Polecam Hop Sport. I co ważne : to Polska Firma !
24 lut 2024

Najlepszy sklep on-line ever

Sklep na najwyższym poziomie obsługi. Rzeczowe doradztwo błyskawiczną wysyłka roweru.rower świetnej jakości.blyskawiczne rozwiązanie problemu jaki się pojawił.traktowanie klienta z szacunkiem.polecam w 100%

Alex

Produkt dostarczony szybko, montaż też nie jest problematyczny tylko brak informacji jakie baterie są potrzebne i gdzie je zamontować uważam że powinno być to zawarte w instrukcji.
Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem i wybór naszego produktu.
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie. Sugestie zostały przekazane do odpowiedniego działu. Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

Szybkość dostawy i sprawność załatwienia reklamacji. Co poprawić? Sprawdzenie przed wysyłka do klienta wrażliwych elementów sprzętu jak np. komputerek, który był niesprawny.
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Produkt był zakupiony dla mojego wujka i za krótko używany, ale pierwsze wrażenia są super bardzo cichy. Funkcję które posiada ten rower jest wystarczalny. Bardzo polecam♥️
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Niezmiernie miło nam czytać taką opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z przeprowadzonej transakcji. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport

Rewelacyjny rower

Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Rower spełnienia nasze oczekiwania, jest cichy w użytkowaniu, na bieżąco monitoruje czas, dystans i spalone kalorie.
18 lut 2024

Szybka dostawa

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Na ten moment produkty wydają się dobrej jakości, po czasie zobaczymy jak z wytrzymalością. Na ten moment jestem zadowolona.
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze!
Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie Hop-Sport. W razie potrzeby nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w odpowiednim wyborze. Pozdrawiamy, Zespół Hop-Sport
W czwartek zamówiłem w piątek skręcałem i ćwiczyłem. Zamawiałem kolejny raz sprzęt i zawsze tak samo - mega pozytywnie j szybko. Polecam z czystym sumieniem….
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Wszystko super! szybka dostawa, do produktu żadnych zastrzeżeń- jak będzie z wytrzymałością sprzętu przekonamy się później, na chwilę obecną POLECAM;) .

Zamówienie zrealizowane na 5

Towar wysłany błyskawicznie, bardzo dobrze zapakowany. Jakość zamówionego sprzętu super. Na pewno to nie jest ostatni mój zakup. Szczerze polecam
2 mar 2024

Pojedynczyche pozycje tańsze od zestawów !!!

Zakup pojedynczych pozycji jest dużo bardziej opłacalne niż zakup „zestawów obciążeń” Powinno być odwrotnie, aby kupujący nie tracił czasu !!!
Odpowiedź ze sklepu hop-sport.pl
Wszystko gra oprócz tego, że jeden krążek jest uszkodzony. Nie będę sprawdzał co gdzie kiedy i jak się to stało.. Dlatego 4 gwiazdki.
2 mar 2024

Дуже швидка доставка, дякую. Рекомендую

Дуже швидко доставили, лавка якісна і багато функціональна, я задоволений ціною і якістю і оперативністю, щиро дякую, і рекомендую.