Melvin & Hamilton

Opinie (64) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (858)

Ważny od: 9 lis 2018
Melvin & Hamilton spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Kupiliśmy z mężem już wiele par pięknych butów w tej firmie. To, co ją wyróżnia, to bardzo wysoka jakość produktów i bardzo wygodny sposób obsługi zamówień, szczególnie jeśli chodzi o zwroty, co przy zakupie butów jest bardzo ważne. Natomiast nie wszystkie modele pasują na nasze stopy i łydki...

7 lis 2023
Buty brzydko pachną czymś syntetycznym. Na prawym bucie są ślady kleju, tłuste plamy. Do dziś czekam na odpowiedź na mojego maila w tej sprawie.

Opinie nt. sklepu Melvin & Hamilton

10 sty 2024
2 sty 2024
26 gru 2023
12 gru 2023
5 gru 2023
bardzo piękne buty - moja ocena najwyższa choć drobna uwaga! proponowałbym kolor czerni bardziej pogłębić bo przy słońcu przebija w ciemny granat
MB
Marzena B.
Bad Vilbel
1 gru 2023
Buty firmy MELVIN & HAMILTON to obuwie najwyższej jakości. Wygodne, lekkie i co najważniejsze bardzo wyjątkowa kolorystyka oraz wzornictwo.
11 gru 2023
Najwyższa jakość produktów, szybki czas dostawy. Wracam często.
5 gru 2023
Świetny produkt, obuwie perfekcyjnie wykonane, w dodatku zaprojektowane znakomicie.
14 gru 2023
Doskonała obsługa, wszystko sprawnie , polecam w 100%
AŁ
5 gru 2023
Jedne z najlepszych butów na świecie!!!
1 gru 2023
Szybka wysyłka, solidne buty.
11 gru 2023
23 lis 2023
20 gru 2023
Nie otrzymałem zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Melvin & Hamilton
Thank you for taking the time and effort to rate your experience with our products and service. You are also welcome to contact us and tell us more about your review so that we can guide you even better through the world of Melvin & Hamilton in the future. Contact: hello@melvin-hamilton.com With kind regards Melvin & Hamilton
MB
Marzena B.
Bad Vilbel
5 lis 2023
Zawsze chętnie zaglądam na stronę MELVIN& HAMILTON uwielbiam te buty zwłaszcza męskie. Tyle rożnych ciekawych kombinacji kolorystycznych jak i fasonów nie znajdziesz w żadnej innej firmie obuwniczej. Należy zaznaczyć o naturalnej produkcji obuwia . Gorąco polecam.