www.melvin-hamilton.pl

Opinie (114) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (908)

Ważny od: 9 lis 2018
www.melvin-hamilton.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 gru 2023
Kupiliśmy z mężem już wiele par pięknych butów w tej firmie. To, co ją wyróżnia, to bardzo wysoka jakość produktów i bardzo wygodny sposób obsługi zamówień, szczególnie jeśli chodzi o zwroty, co przy zakupie butów jest bardzo ważne. Natomiast nie wszystkie modele pasują na nasze stopy i łydki...

Do tej pory nie otrzymałam zam #PL929561443DE, utrudniony kontakt z Waszą Firmą .Paczka powinna być u mnie 17 kwietnia br a dziś jest 19 kwietnia i nie ma żadnej informacji.
DN
Danuta N.
Łódż

Opinie nt. sklepu www.melvin-hamilton.pl

oryginalne buty eleganckie buty . Minimalnie różnią sie od fotografii w sklepie na stronie www - ale są bardzo ładne - różnica nawet na plus (wiećej koloru jasno brązowego niż niebieskiego) Te ostatnie nieco się ślizgają bond 7 [wcześ iej kupowałem tylko na podeszwie gumowej ] -teraz podeszwa gumowo-skórzana, ale można dać do podzelowania .
23 kwi 2024

Super obuwie

Bardzo fajne, nietuzinkowe buty. Mam już kilka par butów Melvin & Hamilton i na pewno kupię następne. Polecam!
Buty wykonane z mistrzowski sposób, dbanie o każy detal łącznie z opakowaniem.Brawo bardzo dziękuję
Buty są idealne! miękkie i bardzo wygodne
MB
5 maj 2024
Super buty, oryginalne,szybka wysyłka
Obsługa na wysokim poziomie, polecam
24 kwi 2024
Wspaniałe, wygodne, polecam.
KK
4 maj 2024
30 kwi 2024
26 kwi 2024
KK

Baleriny z nowej kolekcji kolory…Livia 3

Baleriny z nowej kolekcji kolory pomarańczowy i czerwony wspaniale prezentują się na stopie. Lekkość i wygoda. Delikatność i kolor skórki. Wyborny dodatek do garderoby.
MT
Wszystkie zmówienia przebiegają bez problemów. Buty jak zawsze piękne i wygodne a najważniejsze trzymają rozmiar. Super praca wykonawców i projektantów . Polecam
Pięknie zapakowane. Wysoka jakość. Jestem zachwycony. Początkowo buty były dość sztywne ale szybko dostosowały się do stopy.