melvin-hamilton.plOpinie

ważny od: 9.11.2018
Sklep melvin-hamilton.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie melvin-hamilton.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 9.11.2018

Opinie nt. sklepu melvin-hamilton.pl

Piękne oryginalne wzornictwo w ogromnym wyborze, wysoka jakość manufakturowa, dobra relacja ceny do jakości na wyprzedażach, :) komfort użytkowania butów, dobra jakość past do obuwia, szybka i bezproblemowa dostawa. Nabyliśmy w sumie (z czasem, dla członków rodziny) blisko dwieście par. Niestety, po zmianie sklepu internetowego (u styku 2021/2022), całkowicie usunięto tzw. "listę życzeń", czyli ulubione, gdzie mieliśmy wyselekcjonowane (tygodniami po nocach) setki modeli do potencjalnych zakupów (kilkadziesiąt par butów w planach), oczekując na wyprzedaże "ostatnich par" lub promocje. Dlatego przestałem tam zaglądać. Wyjątkiem są okazjonalne wyprzedaże z wysokim % przeceny, wówczas kupuję 1-2 pary. Sklep stracił dobrych klientów, wskutek głupiej decyzji o usunięciu podstawowej funkcjonalności.

1. Dostawa ok. 2. Zastrzeżenia do standaryzacji rozmiarów. Skóra w niektórych modelach bardzo twarda, pojawiają się "zagięcia" nawet podczas mierzenia obuwia. 3. Serwis - SKANDALICZNY Pod podanym telefonem zgłasza się automatyczna sekretarka PO FRANCUSKU, na nagrane pytanie nikt nie oddzwania, na maile poza problemami technicznymi NIKT NIE ODPOWIADA. ZERO KONTAKTU. Gdzie to obiecane wsparcie ?

Opinie nt. sklepu melvin-hamilton.pl

Sprawa : zakupu kilku towarów , zwrotu-wymiany jednej pozycji , zwrotu gotówki ,ponowny zakup jednej pozycji wszystko bez uwag -sprawnie . Jedynie Pani na poczcie zbeształa mnie zbyt małe i niewyraźne literki oraz kreski kodu kreskowego na etykiecie zwrotnej .?!
Ten sklep z butami jest naprawdę godny polecenia! Doskonała obsługa, organizacji wysyłki naprawdę znakomita. Buty są piękne i wygodne. Wszystko zgodnie z opisem na stronie.
Znakomita jakość obuwia. Już dziś, po pierwszym założeniu, miałem parę uwag od znajomych - ALE BUTY! Druga sprawa to BŁYSKAWICZNA przesyłka. Szacunek
Zamówienie wykonane bardzo dobrze, nie pierwszy raz zamawiam buty tej firmy, jestem zadowolona z zakupu i firmy która dostarczyła zamówiony towar.
Wczoraj
Buty pięknie zapakowane wszystko bardzo ładnie. Jedyny minus to sposób dostawy przez DHL - KOSZMAR!!!!
Wzorowa obsługa klienta i fenomenalne buty, jakby szyte na miarę. Dziękuję
Pięknie zapakowany produkt. Pełen profesjonalizm. Gratulacje
Wszystko, produkt, wysylka, dostawa opakowanie
buty nie spełniają moich oczekiwań Cholewkę maja szeroką niezbyt ładna i nieprofesjonalną Są za duże na długość a za szczupłe na stopę czyli objętość Jestem bardzo niezadowolony z zakupu Absolutnie nie polecam Waszego produktu. Jestem zawiedziony
Odpowiedź ze sklepu melvin-hamilton.pl
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że zamówiony produkt nie pasował i nie spełnił Państwa oczekiwań. Mogą Państwo łatwo odesłać produkt przy pomocy dołączonej do przesyłki etykiety zwrotnej. Mamy nadzieję, że kolejny zakup okaże się trafiony. Pozdrawiamy, zespół M&H
Bardzo dobry jakościowo produkt. Prawidła faktycznie wykonane z drzewa cedrowego, co nadaje im charakterystyczny, piękny zapach. Konsytuacja w dobrym rozmiarze do moich butów. Konstrukcja wydaje się solidna. Polecam za jakość wykonania.
Buty są bardzo ładne. To moja piąta para od tego producenta. One mają to "coś". Trudno byłoby z nich zrezygnować.
Zawsze zadowolona ale nie tym razem. Kolor butów jest inny niż na stronie internetowej. Buty są o wiele za duże.
Odpowiedź ze sklepu melvin-hamilton.pl
Pani Magdaleno, dziękujemy za opinię. Przykro nam, że zamówiony produkt nie spełnił Państwa oczekiwań. Zdjęcia produktów wykonywane są w warunkach studyjnych, stąd ich odcień w świetle dziennym może nieznacznie się różnić. Mamy nadzieję, że kolejny zakup okaże się trafiony. Pozdrawiamy, zespół M&H
Buty, jak zwykle, perfekcyjnie wykonane, wygodne i zgodne z oczekiwaniami. Rozmiar bez zarzutu.
Współpraca z Państwem jest przyjemnością. Pozdrawiam
Bez zastrzeżeń, szybko i sprawnie, dziękuję
Buty śliczne ,zgodne z oczekiwaniem.
Zakupiłam obuwie, model Adley w przepięknym błękitnym kolorze. Najbardziej wygodne buty jakie miałam w życiu. Na nodze prezentują się bardzo zgrabnie, kolor który wybrałam nadaje lekkości stylizacji oraz wysokiej jakości materiały z którego są wykonane. Szybka wysyłka, produkt starannie zapakowany. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie !!
Odpowiedź ze sklepu melvin-hamilton.pl
Pani Karolino, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu. Do zobaczenia ponownie w naszym e-sklepie! Pozdrawiamy, zespół M&H
Nic nie można zrobić lepiej, ponieważ tobka wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach.
wszystko super, profesjonalnie