www.melvin-hamilton.plOpinie

Francja
Nicolas Metzke

Opinie nt. sklepu www.melvin-hamilton.pl

4.86/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu www.melvin-hamilton.pl

Bardzo dobry towar w bardzo dobrej cenie. Wzorowy serwis.

Odpowiedź ze sklepu www.melvin-hamilton.pl
Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Do zobaczenia ponownie, zespół Melvin & Hamilton

Jestem zadowolona

Przysłano mi pomylony towar z informacją, że zamówionych butów już nie ma. Całe szczęście, że zwrot bezpłatny, chociaż tyle dobrego.... Ponadto, brak odpowiedzi na maila, :-(

Odpowiedź ze sklepu www.melvin-hamilton.pl
Szanowny Panie, bardzo nam przykro z powodu pomyłki. Jako, że była to ostatnia para, zaproponowaliśmy wymianę na inny model oraz przyznaliśmy Panu saldo do wykorzystania na kolejne zakupy. Z poważaniem, zespół M&H
Naprawdę ładne i stylowe buty, w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach.

1 tydzień temu
Najlepsze i najpiekniejsze buty ever!

Mimo , że buty musiałem zwrócić ( niestety za duże ) cała transakcja przebiegła bardzo dobrze. Jak tylko będzie mój rozmiar na pewno skorzystam,

2 tygodni(e) temu
Zdjęcia na stronie trochę różnią się od rzeczywistości.

Dostawa expresowa, oficerki piękne, niestety moja łydka okazała się za tęga.

Udana trasakcja

Perfekcyjna obsługa klienta i super szybka dostawa. Polecam.

POLECAM

Wszystko super

Tranzakcja przebiegła według moich oczekiwań.

Perfekcja

Od dluzszego czasu kupuje buty Melvin -Hamilton , bowiem wieloma modelami jestem zachwycona ( kupilam juz z 10 par ) , zawsze przez Inyternet i zawsze tez jestem zadowolona z towaru , dostawy i serwisu dla klientow. Jest SUPER, tak trzymac. krystyna Wojciechowska

Wielki plus

Wszystko super

Dobry kontakt z BOK poprzez infolinię tel. w jęz. polskim, realnie pomocną i poprzez "e-Pomoc", także realnie pomocną. Błyskawiczne dostawy (z Niemiec) DHL (firmą kurierską). Bezproblemowe zwroty i zwykle bezproblemowe wymiany na inny rozmiar butów, jeśli dostępny. Płatność do sklepu M&H przez "Dotpay" natychmiastowa. Gorzej ze zwrotami na konto: M&H niezwłocznie, ale "Dotpay" "kisi" po kilka dni.

Jestem bardzo zadowolony