Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu- Logo - Opinie

Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

Opinie (331) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1185)

Ważny od: 28 kwi 2017
Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 maj 2023
Szybka przesyłka, dobrze zapakowane, bardzo dobry opis zgodny z rzeczywistością. Sama poziomica dobrze świeć, mocny laser. Generalnie wszystko super, ale jest coś co możecie zrobić lepiej. Kiedy otworzyłem pudełko z poziomicą to niestety nie była zablokowana. Nie zauważyłem żeby coś było nie tak obecnie z tą poziomicą ale w przyszłości warto sprawdzać czy "żyroskop" jest zablokowany bo w trakcie transportu może się szkodzić.

27 cze 2023
Proponuję bardziej dbać o klienta i przede wszystkim prawidłowo pakować dany towar, zabezpieczać, oklejać naklejkami "nie rzucać, ostrożnie". Do mnie musiały trafić aż trzy wentylatory kolumnowe, żeby móc korzystać z jego funkcji. Dwa przyszły zepsute, z wyłamaną częścią z przyciskami. Dlatego sklepu nie polecam.

Opinie nt. sklepu Sklep POWERMAT - Sprzęt dla domu, ogrodu i warsztatu

30 mar 2024
Sprzęt jest super, męczyłam się na działce z przez wiele lat z przycinaniem a teraz w krótkim czasie uporałam się się z całą praca koło domu. Super spraea
Kupiłem glebogryzarkę cena ok przesyłka dotarła szybko lecz z małym uszkodzeniem,jeden telefon do serwisu i uszkodzona część dotarła po trzech dniach.Wszystko działa bardzo dobrze jestem bardzo zadowolony polecam ten sklep Piotr
Sprawna i szybka dostawa zamówionego sprzętu. Podkaszarka lekka i wygodna w użytkowaniu. Fajna do zastosowań ogrodowych. Spełnia moje oczekiwania. Polecam.
Przed zakupem szybko uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Wszystko przyszło w bardzo dobrym stanie. Sprzęt czeka na test.
Fajny ergonomiczny uchwyt do przenoszenia plus miejsce na pilot super sprawa. Mam nadzieję że będzie długo służył. Pozdrawiam
Bardzo szybka dostaw i zgodnie z zamówieniem, ładnie zabezpieczony towar do transportu. Polecam wszystkim
Świetny z dobrym balansem jakości i ceny. Dobra obsługa klienta i szybka dostawa
Za wcześnie zamykacie sklep , towar klient musi odebrać do godz. 15ej.absurd
Towar zgodny z opisem. Świetny kontakt ze sprzedającym. Szybka wysylka
Bardzo szybka dostawa, towar 100% zgodny z zamówieniem.
Szybką dostawą oraz przedmiot zgodny z opisem
Wszystko ok szybka wysyłka Polecam
Wszystko zgodne z opisem .polecam
Szybka realizacja dużym atutem.
Szybko zrealizowana transakcja
Szybka profesjonalna obsługa