PolskiZielarz.pl Szybka Wysyłka!- Logo - Opinie

PolskiZielarz.pl Szybka Wysyłka!

Opinie (224) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (424)

Ważny od: 19 paź 2022
PolskiZielarz.pl Szybka Wysyłka! spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 gru 2023
Szybka odpowiedz na maila-szybka dostawa kurierem oraz opłata za pobraniem.. odpowiedzialne traktowanie klienta--swietny produkt--polecam znajomym,, poprostu pieknie dziekuje.....

13 wrz 2023
Wysyłka została zrealizowana dopiero powysłaniu potwierdzeniu opłacenia zamówienia. Nie zostało sprawdzone czy została przesyłka opłacona tylko od razu klient dostaje informacje o anulowaniu realizacji zamowienia

Opinie nt. sklepu PolskiZielarz.pl Szybka Wysyłka!

6 sty 2024
13 gru 2023
22 lip 2023

Szybka wysyłka a do tego próbki

Szybka wysyłka a do tego dostałem próbkę innego fajnego suplementu. Nie wiem czy się cieszyć, czy martwić, że zbyt dużo pieniędzy będę wkładał w kolejne zakupy ;D
2 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia (na następny dzień otrzymałam przesyłkę ), wszystko zgodnie z ofertą. Jestem zadowolona i mocno polecam. Barbara
26 cze 2023
Bardzo dobry produkt Płyn Lugola 5% i sprawna, rzetelna usługa oraz właściwie opakowany i zabezpieczony w przesyłce zamówiony w/w produkty.
30 cze 2023
Super, obsługa klienta, jakość i działanie suplementów na najwyższym poziomie! Z pewnością będę zamawiać częściej. Polecam w 100%!
7 lis 2023
Szybka wysyłka zamówienia, trudność ze znalezieniem bliższego punktu Orlen np. Bielsko- Biała ul. Partyzantów stacja orlen.
14 paź 2023
Bardzo szybka przesyłka , towar bardzo dobrze zabezpieczony , na pewno jeszcze skorzystam .Polecam wszystkim.
7 maj 2023
Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Dostarczone próbki badawcze w 100% pokrywają się z opisem zamówienia.
17 wrz 2023
Podobało mi się eko zabezpieczenie przesyłki zamiast zwyczajowej folii bąbelkowej. Dziękuję, wszystko ok.
14 wrz 2023
Bardzo dziękuję za sprawną realizację zamówienia zamówiony towar-kakao ceremonialne-całość-bez uwag
23 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia🙂 dodam ze w okresie przedświątecznym paczka dotarła na drugi dzień. 🙂
Szybciutko, błyskawicznie i w bezpiecznym opakowaniu dotarło do mnie co zamówiłem 😊
16 cze 2023
Wszystko jest w porządku, jasna czytelna strona do zamawiania, szybka realizacja
19 wrz 2023
Błyskawiczna wysyłka. Produkt zgodny z zamówieniem. Miły i użyteczny gratis
19 wrz 2023
Szybko paczka przyszła, bardzo dobrze spakowana wraz z gratisem ;) polecam
22 lis 2023
Serdecznie polecam. Bardzo szybka przesyłka, produkt spełnia swoje normy.
1 cze 2023
Opakowanie czas wysyłki. Prezent, podziękowanie. Poleciłam znajomym.
28 paź 2023
Jak zawsze pełen profesjonalizm, a towar zgodny z opisem. Polecam
5 maj 2023
Szybka wysyłka, produkt dobrze zapakowany, jestem bardzo zadowolona