As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2534)

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

RM
Renata M.
Chorzów
Poprawiliście wytrzymałość foliowego opakowania . Wołowina podczas gotowania nie strzela , nie rozwala się . Skrócenie kilowych kiełbasek na rzecz zwiększenia objętości to również strzał w dziesiątkę . Można swobodniej wsadzać go garnka nawet dwie sztuki na raz .
AZ
Andrzej Z.
Świnoujście
12 lip 2024
Szeroki wybór mięs dla psa + inne dodatki = nic dodać, nic ująć. Ale zapraszania do transportu firmę kurierską FedEx to straszna pomyłka i błąd, który ciężko "przełknąć"
KG
Kasia G.
Grabów nad Prosną

Na ten moment nie wiem… dostałam…

Na ten moment nie wiem… dostałam rozmrożone mięso, ale to wina DHL bo 3 dni wozili paczkę… To było pierwsze zamówienie, więc zobaczymy czy dalej też tak będzie
Dobre jedzenie, nigdy nie było żadnych skarg. Stosujemy tę karmę od około roku. Szczególnie podoba mi się fakt, że mają żołądek jagnięcy w asortymencie🤗👍
Biorę mięso z tej firmy wiele lat jest zawsze odpowiednie i Świerże polecam również innym osobom pozytywne nastawienie tak trzymać pozdrawiam
28 cze 2024

Pies zadowolony

Pies je mięso bardzo chętnie surowe jak i ugotowane. Nie ma żadnych rewolucji jesteśmy bardzo zadowoleni.
Zapakowanie i szybka dostawa, mięso przyjechało zamrożone mimo upałów i temperatur jakie mamy.
Mięso dobrej jakości. Dobrze zabezpieczone. Szybka dostaw doskonały kontakt ze sprzedawca

SUPER!

Bardzo polecam firmę, stał kontakt, szybka realizacja zamówienia, super jakość :)
2 lip 2024
Mieso dojechalo bardzo szybko, wszystko mocno zamrozone - polecam
1 lip 2024
Bardzo dobrze i szczelnie zapakowane, a mój pies zachwycony.
29 cze 2024
Mięso świetnej jakości. Ekspresowa dostawa za każdym razem.
4 lip 2024
Cześć mięsa była już lekko miękka, poza tym wszystko ok
Psy jedzą tę karmę bardzo chętnie
Cena i naturalne składniki