Certyfikat dla miesodlapsow.pl

17.12.2014 r.
16.12.2017 r.

Opinie o miesodlapsow.pl

4.86/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 336 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Szybko,sprawnie, towar w dobrym gatunku. Polecam.

BDB

Szybko i sprawnie, szczerze polecam

Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie POLECAM w 100

Perfekcyjinie

Wszystko ok ale jedna paczka była rozmrożona. Co prawda było tego dnia bardzo ciepło ale reszta jakoś wytrzymała....

5 z plusem

Polecam ASPOL mięso dla psów. Zamówienie zostało zrealizowane następnego dnia po zamówieniu. Mięso zabezpieczone styropianem dotarło zamrożone.

Gorąco polecam

Jak zawsze 100 satysfakcji

Trzy opakowania były lekko rozmrożone

Wysyłka bardziej niż ekspresowa. Super

100 polecam

Wszystko super

Polecam, profesjonalne i terminowo. Joanna

wszystko ok.

bez kom.

Place za przesylke kurierska a odbieram z jakies punktu, kurier nawet nie zadzwonil. Mieso bardzo w porzadku.

miesodlapsow.pl odpowiada: 25.07.2017 r.
Dzień dobry, paczki są dostarczane do punktu odbioru (najbliżej adresu zamieszkania), gdy kurier nie zastanie Klienta w domu. Również taka informacja wysyłana jest w formie sms. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to rozwiązanie doskonałe, lecz jeszcze w tym samym dniu można odebrać paczkę i karmić swojego pupila :-) Pozdrawiam Marek Rusinek

wszystko ok

Kupuje tylko wybrane produkty i z nich jestem zadowolona. Dostawa zawsze na czas, wszystko super zapakowane. Nigdy nie miałam żadnych problemów a korzystam od kilku lat.

Za pierwszym razem, byłam bardzo zadowolona wszystko jak się należy, mięso zmrozone, nie smierdzialo, szybko doszlo, ale za drugim juz dużo mniej. Dziczyzna śmierdziala okropnie, dla bezpieczeństwa wyrzucilam, tak samo zrobiłam z jedną wolowina, paczki tym razem doszły odmrozone, to mogło być przyczyną zepsucia mięsa. Nie wiem czy zaryzykować i zrobić kolejne zamówienie czy zmienić dostawcę.
Dostateczny

miesodlapsow.pl odpowiada: 25.07.2017 r.
Dzień dobry, skontaktujemy się z Panią w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam Marek Rusinek

Wszystko super, jak zawsze

Jak zwykle szybko, zgodnie z zamówieniem i solidnie zapakowane. Polecam, po psie widzę że jest też smaczne

Szybko i sprawnie. Towar dobrze zabezpieczony na czas transportu.

POLECAM.

pierwszy raz zamówione, także testujemy. Psy jedzą z apetytem. Na pewno zamówimy ponownie.

Rewelacyjny sklep - świeże, mrożone mięsko i mix warzywno - owocowy dla psów. Z pewnością przypadnie każdemu czworonogowi do gustu. Dobrze opakowane produkty - izolacja styropianowa. Na pewno nie raz jeszcze zrobię u Państwa zakupy. Polecam.

Jak zwykle wszystko ok. Dziękuję i pozdrawiam

Wszystko jak zwykle super

Szybka dostawa mięso wygląda ładnie a co najważniejsze psom smakuje

Bardzo przyjazny sklep internetowy.

Wszystko O.K.

wszystko w najlepszym porządku

Polecam nieustannie

Szybko i sprawnie, bardzo dobrze zapakowane.

Wszystko zgodne z opisem

miesodlapsow.pl

miesodlapsow.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 17.12.2014 r.

Sosnowa 25a

40-470 Katowice
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:270541034
Dorota Rusinek
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z miesodlapsow.pl.