As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psowOpinie

: 2052Bardzo dobry

ważny od: 17 gru 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep As-Pol - mieso dla psow został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie As-Pol - mieso dla psow można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 17 gru 2014
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Opinie łącznie (2052)

27 paź 2021
Mięso dobrej jakości - pies z chorym przewodem pokarmowym wreszcie przybiera na wadze 😊 a kacza łapka to rarytas za który CC zrobi prawie wszystko 😉 Świetnie zabezpieczone - głęboko zamrożone, nawet gdy rozminę się z kurierem i zbieram paczkę spod drzwi kilka godzin później 👍 POLECAM

27 maj 2022
W tej dostawie nr zamówienia 91216 mięso wołowe marnej jakości. Po rozmrożeniu znowu w środku worka jest krwista woda, czego nie było w poprzedniej partii. Tam było mięso a wodnista papka. Mięso tym razem jest jasne, wodniste tak jakby było mieszane z wieprzowiną i duzą iloscią wody. Po reakcji psów a zwłaszcza kotów widzę ze coś z mieśem tym razem jest nie tak. Słaba szczelność styropianów w paczce i w związku z tym batony w zewnętrzynych warstwach trochę rozmrożone. Po za tym ok.

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Szybka dostawa. Duży wybór produktów. Niestety, podczas zamawiania nie można ustalić konkretnej daty dostawy, co przy mrożonych produktach jest bardzo ważne. W przeddzień dostawy otrzymuję wiadomosc, że następnego dnia, w godzinach południowych kurier dostarczy paczkę, a ja jestem wtedy w pracy i mam kłopot. Chciałabym mieć opcję, żeby zamawiać dostawę na konkretny dzień.
Wiem , ze to trudne ,ale bardzo mi się spodobała darmowa wysyłka od 150 zł. A tak w ogóle , to jedyne co utrudnia mi zakupy to braki w asortymencie , więc czasami muszę czekać na konkretny towar , a jak już się pojawi to brakuje innego bo już wykupią. Ale rozumiem , że trudno mieć wszystko. Ale i tak jesteście wspaniali. Pozdrawiam !
14 wrz 2022
Generalnie wszystko jest super, pewnym mankamentem - nie zawinionym przez firmę - są coraz większe upały - niestety standardowe opakowania nie trzymają mięsa zamrożonego. Pierwsze warstwy docierają częściowo rozmrożone. Poza sezonem upałów jet już ok.
10 wrz 2022
Wszystko świetnie. Tylko mam zawsze problem z odbiorem przesyłki. to 16:00 jestem w pracy. Kurierzy pracują do 14:00. Odbiór zawsze muszę organizować. paczkomaty były idealne, ale niestety nie ma już tej opcji.
9 wrz 2022
Mięso przyjeżdża zawsze mocno zamrożone,świeże,ładnie pachnie i moje pieski się nim zajadają. Do tego Oleje są bardzo dobrej jakości,co widać chociażby po sierści i włosach psów. Polecam!
23 wrz 2022
Bardzo dobrej jakości produkty dla psów. Świetne dla początkujących z systemem żywienia BARF. Mięsko tak dobre i świeże ze nawet mój kot towarzyszy psom przy jedzeniu i poluje na kąski.
Realizowanie ,Jakosc Produkuw i zamowien jest super. Malo wyboru jesli chodzi o mieso konskie i smkolyki. Mam uczulenionego psa wiec niestety jestem w wyborze miesnym zdana na konine.
17 wrz 2022
Szybka dostawa. Mięso zgodnie z zamówieniem, psu smakuje. Jedynie wysokie koszty dostawy.
7 wrz 2022
Serdecznie polecam. Psiaki moje Owczarki Niemieckie Długowłose jedzą z wielkim apetytem.
12 wrz 2022
Solidna firma, kupuję tu od roku, nigdy mnie nie zawiedli Małgorzata
22 wrz 2022
Jakość produktu i szybkość w dostarczeniu zamówienia
Super produkty, psinka zadowolona!
18 wrz 2022
Duży wybór mies dla psa