As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psowOpinie

ważny od: 17 gru 2014
data aktualizacji: 8 lut 2023
Sklep As-Pol - mieso dla psow został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie As-Pol - mieso dla psow można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 17 gru 2014
data aktualizacji: 8 lut 2023

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

7 mar 2022
Super produkty. Duży wybór. Psina je uwielbia i widać, że dobrze jej służą. Mięso lepsze jakościowo, niż to ze sklepu mięsnego dla ludzi. Bo po takim zdarzały się rewolucje u psa. Co mnie boli to słaba dostępność olei dla psa. Zamawiamy raz na miesiąc, czasami zapas na 50dni+ i tak prawie od roku.. tylko raz udało nam się zamówić olej dla psa. Występują ciągłe braki. Królik też bardzo szybko schodzi. Jednego dnia mam w koszyku, drugiego chcę zamówić, nie ma już na stanie. Pozdrawiamy

27 maj 2022
W tej dostawie nr zamówienia 91216 mięso wołowe marnej jakości. Po rozmrożeniu znowu w środku worka jest krwista woda, czego nie było w poprzedniej partii. Tam było mięso a wodnista papka. Mięso tym razem jest jasne, wodniste tak jakby było mieszane z wieprzowiną i duzą iloscią wody. Po reakcji psów a zwłaszcza kotów widzę ze coś z mieśem tym razem jest nie tak. Słaba szczelność styropianów w paczce i w związku z tym batony w zewnętrzynych warstwach trochę rozmrożone. Po za tym ok.

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

31 gru 2022
Psy jedzą chętnie, natomiast produkt jest mocno rozdrobniony, co nie pozwala ocenić jego prawdziwej jakości. Stanowi jednolitą masę. Kiedyś mielone produkty As-pol były rozdrobnione ale, nie przypomniały pasty. Jakość był znacznie lepsza, a cena dużo niższa
20 gru 2022
Produkty bardzo dobrej jakości. Moje miśki je uwielbiają. Towar doszedł głęboko zamrożony. Polecam firmę As Pol każdemu właścicielowi psa.
16 gru 2022
wszystko jest bardzo dobre, transport, towar, mogłby być większy wybór mięs, często gdy chcę kupić wołowinę lub dziczyznę to jej nie ma.
18 gru 2022

Mój 6-letni pies korzystający z tej karmy w zasadzie nie chorował prosiłabym o większy wybór w sklepach stacjonarnych (auchan)
22 gru 2022
Świeże produkty. Szybka dostawa od momentu zamówienia. Serdecznie polecam. Moje Owczarki Niemieckie wcinają z apetytem.
12 gru 2022
Kupuję mięsko dla moich akit już od kilku lat. Duży wybór, cenowo przystępne, obsługa Sklepu bez zastrzeżeń - POLECAM !
29 gru 2022
Zamówienie zostało szybko zrezalizowane, przesyłka przyszła dobrze zapakowana, a moja sunia uwielbia królika :)
2 sty 2023
Zawsze szybka i sprawna obsługa. Mięso dostarczane w zadeklaroeanym terminie. Polecam.
18 gru 2022
nie podoba mi się forma płatności gotówka i tylko gotówka nie tylko u kuriera!!!!!!!
19 gru 2022

Mięso wysokiej jakości, świeże pies zachwycony . Je z przyjemnością. Polecam
18 gru 2022
Szybka dostawa.produkty zmrożone i najważniejsze piesek uwielbia!
17 gru 2022
Szybka dostawa. Super zabezpieczone. Pieskowi smakuje:)))
18 gru 2022
Zawsze wszystko w jak najlepszym porządku.
25 gru 2022
Jest ok, dostałam obiecany rabat :)
14 gru 2022
Błyskawiczna realizacja i wysyłka.
20 gru 2022
jakść produktów i czas realizacji
20 gru 2022
Szybko i sprawnie. POLECAM !
Szybkie dostawy
19 gru 2022