As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2313)

Ważny od: 17 gru 2014
As-Pol - mieso dla psow spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Super jedzonko

Mój piesek bardzo poleca. Tak mu smakuje, że wręcz inhaluje. Brakuje tylko dźwięku odkurzacza, bo zwykle wszystko znika jeszcze zanim odłożę resztę do lodówki. Bardzo podoba mi się to, że mix warzywny jest mrożony w kostkach, bo mogę łatwo wyciągać tyle ile potrzebuję i zachowuje dłużej świeżość. To samo w kwestii ilości mięsa w pojedynczej paczce. Osobiście wybieram wersje zmielone, gdyż bardzo ułatwia mi to nakładanie odpowiednich porcji. Dostawy są wręcz ekspresowe. Ja i mój piesek bardzo polecamy :) jedyne co mi nie podpasowało to ilość przewidywanych porcji dla pieska
3 mar 2024
Od lat zamawiam dla swojego psiaka. Najpierw jadł na surowo, a teraz ma 13 psich latek i gotuję to mięsko, ale zajada aż mu się uszy trzęsą. Przesyłki zawsze są ekspresowe. Gdybym miała się do czegoś przyczepić, to wydaje mi się, że od czasu do czasu mięso ma inny sklad, ale to moja taka obserwacja po piesku.
24 lut 2024
Od ponad roku zaufałem, kupuje i mimo kuriera czyli wydaje się że ryzyko z mięsem a zawsze jest super zapakowane i tym samym dojeżdża głęboko zmrożone. A mięsko super. Nasz pies jest alergikiem wiec tylko konina i królik ale zjada az mu sie uczy trzęsą. Polecam i to bardzo!
Szybka realizacja zamówienia, mięso - wołowina bez kości, a szczególnie ta w kawałkach- naprawdę dobrej jakości.
Mięso nie śmierdzi. Psy chętnie zjadają. Nie ukrywam że promocje zachęcają do większych zakupów.
Szybka wysyłka, paczka dobrze zapakowana i zabezpieczona, mięso dotarło zamrożone.
Wszystko super pachnie :) mięsko aż by się chciało sobie burgera zrobić hehe :)
Super mięsko ,sprawna wysyłka. Przyjeżdża w nienaruszonym stanie. Polecam 😊

Szybkość reakcji.

Szybkość reakcji spakowanie termiczne co zamawiam zostaje dostarczone.

Dostawa

Towar dostarczony w idealnym stanie, zamrożony, dobrze zapakowany.
Mięso dobrej jakości, żadnych problemów żołądkowych u psa.
Polecam.Szybko, doskonale zapakowane.Smakuje psom i kotom🙂
Szybka realizacja zamówienia,dobry dojazd, przystępne ceny
Dobra jakość, szybka dostawa, skuteczne pakowanie.
Błyskawiczna wysyłka i dostawa, dobrze zapakowane
Świetne mięso. Świetna obsługa . Polecam
Szybka dostawa produkt zgodny z opisem
3 mar 2024
Bardzo dobrej jakości mięso. Polecam
Ładnie spakowane, szybka wysyłka

Szybka realizacja i duzy wybór.

Szybka realizacja i duży wybór.