As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (368) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2534)

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

20 cze 2024

Mięso świetnej jakości- a próbowałam…

Polecam ogromnie!! Mięso świetnej jakości, zawsze świeże po rozmrożeniu - a próbowałam już z kilku miejsc i pies nie chciał jeść… Do tego przemiła obsługa :)
14 cze 2024
Zamawiam od roku mięso dla mojego psa alergika i świetnie się sprawdza. Dobrze by było jakby mięso miało mniej wody w folii po ugotowaniu a więcej mięsa.
6 cze 2024
Ja i moje stado jestesmy bardzo zadowoleni z jakosci miesa. Dodatkiem jest super sprawna i szybka wysylka! Smialo polecamy
3 cze 2024
Święta firma Idealna forma karmienia psiaka! Mój zachwycony, lśniący i zdrowy a ma chorobę Adinsona. Polecam goraco
13 cze 2024
Jestem bardzo zadowolony,towar i dostawa na piątkę. Tak trzymać i oby się ta firma nie zepsuła. Szczerze polecam am
6 cze 2024

10/10

Dobry kontakt, duży szacunek wobec klienta, wszelkie reklamacje rozwiązywane bez problemu
7 cze 2024

Konina dla alergika…

Konina jest tu do dostania dla alergika idealna. Zamówienia realizowane są bez opóźnień.
20 cze 2024
Super obsługa jestem też zadowolony z jakości produktu mojemu psiakowi też smakuje
21 cze 2024

Mięso dobrej jakości.

Mięso kupuję od 2 lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam zakupy w As polu.
15 cze 2024

Dobre mięso dla psów

Mój owczarek bardzo lubi i zjada całą porcję 1 kg wołowiny,polecam
5 cze 2024
Szybko i sprawnie, a do tego produkt wysokiej jakości. Poleca
18 cze 2024
Szybka dostawa, informacja o każdym etapie zamówienia
16 cze 2024

Zamówienie gotowe w ten sam dzień, gotowe do odbioru. Mięso pachnące. Pies zadowolony.

Zamówienie gotowe w ten sam dzień
JM
9 cze 2024

Jestem zachwycona

Wszystko świetnie, jak zawsze !
RK
ROBERT K.
MYSŁOWICE
28 maj 2024
tym razem bardzo szybka dostawa
11 cze 2024
wszystko wg opisu , sprawnie