briceo.pl- Logo - Opinie

briceo.pl

Opinie (150) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (180)

Ważny od: 3 sty 2023
briceo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 wrz 2023
Fachowo, merytorycznie i przede wszystkim z ogromną uprzejmością w stosunku do klienta. Mimo wysłania niewłaściwego towaru (co się zdarza), w tym samym dniu nadana została paczka z zamówionym przeze mnie artykułem, którą odebrałem nazajutrz. Nie zdążyłem zwrócić jeszcze wcześniejszego, a już miałem ten właściwy. Perfekcyjna obsługa klienta. Polecam ten sklep!

28 paź 2023
Towar ok .Ale zwrot przesyłki jak ktoś kupuje przez paczkomatu powinien być za darmo tak jak to jest na allegro.

Opinie nt. sklepu briceo.pl

28 paź 2023
Odpowiedź ze sklepu briceo.pl
3 lis 2023
Dziękujemy za wyrażenie opinii. Koszt zwrotu, który musimy zapłacić do firmy inpost jest taki sam jak wysyłki (około 11,5 zł) - gdzie w naszym sklepie wysyłka do paczkomatu kosztuje 10.99 a przy zakupach od 350 zł jest za darmo. Na allegro zwrot też nie jest darmowy, ponieważ trzeba mieć wykupiony pakiet smart, ponadto sprzedawca na allegro i tak dopłaca do takich wysyłek (średnio 4 zł). Podsumowując, żeby móc zaoferować darmowe zwroty oraz wysyłki, musielibyśmy wprowadzić usługę abonamentową jak allegro smart lub podnieść ceny produktów, czego robić nie chcemy, ponieważ w przeważającej części zakupy w naszym sklepie są i tak z darmową wysyłką. Mimo wszystko uważamy, że koszt wysyłek w briceo.pl jest bardzo atrakcyjny na tle konkurencji. Dokładamy też dużych starań by wachlarz dostaw był szeroki, można skorzystać z kurierów, paczkomatów, orlen paczki, dostawy paletowe Raben i inne.