Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (218) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (688)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

26 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił oczekiwania! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
13 sie 2023
7 sie 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszej firmy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
6 sie 2023
5 sie 2023
29 lip 2023
8 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
5 cze 2023
23 maj 2023