Tulup.plOpinie

ważny od: 2.09.2020
Sklep Tulup.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Tulup.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 2.09.2020

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

Panele szklane wyglądają bardzo ładnie, jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Przesyłka dotarła beż żadnych uszkodzeń, panele były bardzo dobrze zabezpieczone.Jedyna uwaga dotyczy przesłania prośby o ocenę zamówienia- zostaje wygenerowana za wcześnie- przesyłka dociera kilka dni później

Brak informacji o terminie realizacji zamówienia, długi czas oczekiwania: zamówienie złożone i opłacone w dniu 18.01.2022, brak informacji o realizacji do dnia 25.01.2022.

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

Towar zgodny z opisem Polecam sprzedawcę!!!
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak miłą opinię świadczącą o jakości naszych produktów. Zapraszamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Wszystko ok, pełny profesjonalizm.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za docenienie naszego sklepu. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Produkt spełnił moje oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Piękny obraz.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Cieszymy się, że produkt spełnia Państwa oczekiwania. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za 5-cio gwiazdkową ocenę. Bardzo się cieszymy, że zakupy w naszym sklepie spełniły Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszego sklepu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wystawioną ocenę. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.Obraz na szkle bardzo ładny.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania i wystawienie najwyższej oceny. W razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Bardzo dobra jakość tapety ,oczywiście jeszcze nie skończone.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie jakości zakupionych przedmiotów. Cieszymy się, że nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Dobra jakość nadruku, oraz wszystko dobrze zapakowane.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią odnośnie jakości otrzymanego produktu oraz opakowania. Cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Świetny sklep, duży wybór i fajna jakość :)
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak miłą opinię świadczącą o jakości naszych produktów. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Szybko,sprawnie ,profesjonalnie.Dziekuje.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za docenienie naszego zaangażowania oraz czasu realizacji naszych zamówień. Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie internetowym. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Szybkość i jakość wykonania.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, cieszymy się, że zamówienie oraz szybkość jego dostawy spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
piękne
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za wysoką ocenę z argumentacją. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
ok.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry. Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy do ponownych zakupów. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za tak miłą opinię. Cieszymy się, że udało się nam spełnić Pani oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, cieszymy się, że produkt spełnił Pana oczekiwania. Oczywiście zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Dzień dobry, dziękujemy za docenienie naszej firmy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Tulup