Tulup.pl- Logo - Opinie

Tulup.pl

Opinie (205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (667)

Ważny od: 2 wrz 2020
Tulup.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sty 2024
Zamówiłam naklejkę w przerwie między Świetami, a Nowym Rokiem, jednak pilnie potrzebowałam naklejki na dekorację sylwestrową. Osoby pracujące w Tulup dołożyły wszelkich starań, żebym otrzymała zamówienie na czas. Dzięki czemu klient mógł się cieszyć piękną dekoracją. Polecam z całego serca.

9 paź 2023
Zapłacony obraz Wy mówicie że nie czekam na niego przekładam ważny wyjazd by odebrać obraz a ty nic proszę o zwrot pieniędzy obraz kupię gdzie indziej

Opinie nt. sklepu Tulup.pl

Fototapeta prezentuje się tak samo pięknie jak na zdjęciach. Rozpatrzenie reklamacji przebiegło szybko i bezproblemowo. Może warto w przyszłości lepiej zabezpieczyć przesyłkę na czas transportu.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Jesteśmy bardzo wdzięczni za opinię! Zachęca nas do dalszego doskonalenia naszej oferty. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Jakość wykonanego zlecenia, dopieszczone w najmniejszym milimetrze
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Dziękujemy za wyrażenie pozytywnych wrażeń związanych z naszym sklepem! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Wysyłka szybka :) Polecam wszystkim zakupy w Tulup :)
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za Twój entuzjastyczny komentarz! To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasze produkty przynoszą radość klientom. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
AG
Anna G.
Gdansk
Dobrze zapakowana przesyłka i szybko dostarczona.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za entuzjastyczny komentarz! To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasze produkty przynoszą radość klientom. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Bardzo sprawnie i szybko zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Już drugi obraz i znów piękne zaskoczenie:))
1 kwi 2024
Wszystko super!!! Zegar piękny. Polecam
7 kwi 2024
Bardzo dobra jakość druku. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Jesteśmy szczęśliwi, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania! Dziękujemy za Twój wsparcie i zaufanie. Pozdrawiamy, Zespół Tulup
super współpraca. dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za wybór naszego sklepu! To dla nas wielka przyjemność wiedzieć, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów! Pozdrawiamy, Zespół Tulup
Wszystko zgodne z opisem
Świetna rzecz. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za polecenie! To dla nas ogromna motywacja do utrzymania wysokiej jakości obsługi. Pozdrawiamy, Zespół Tulup

Szybka i miła obsługa

Szybka o miła obsługa
Odpowiedź ze sklepu Tulup.pl
Witamy, Dziękujemy za pozytywny feedback! To dla nas ogromna motywacja do utrzymania wysokiej jakości obsługi. Pozdrawiamy, Zespół Tulup