olejarnia-gaja.pl- Logo - Opinie

olejarnia-gaja.pl

Opinie (495) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (634)

Ważny od: 18 lis 2021
olejarnia-gaja.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu olejarnia-gaja.pl

zamówiłem 3 oleje, oto moja ocena po tygodniu stosowania: 1. Olej z ostropestu plamistego ok świeży i dobrej jakości 4/5 2. olej z rokitnika – wygląda na dobry, nie gorzki (pierwszy raz pije i nie mam porównania) 3. Olej z wiesiołka – mam z nim problem, bo nie sądziłem, aby olejarnia wypuściła tak złej jakości olej, ale sięgnąłem porównania z olejem z wiesiołka z innej olejarni, oraz innych osób- smakoszy oleju z wiesiołka, stwierdziliśmy, że olej zjełczały, gorzki, o rzadkiej, wodnistej konsystencji, odbija się po nim, olej do wyrzucenia, ocena tylko 1/5,
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Serdecznie dziękujemy za opinię. Właśnie jestem po lekturze Pana opinii odnośnie zakupionych olejów i jestem ogromnie zdziwiony odnośnie opinii na temat oleju wiesiołkowego. Przyznam się szczerze, że prowadząc olejarnię od 8 lat, sam, dbając o każdy szczegół tłoczonych olejów, temperaturę, przechowywanie i warunki transportu, wręcz jestem zszokowany. Jest Pan pierwszą osobą, która w tak radykalny sposób zakwestionowała jakość mojego produktu. Olej z wiesiołka, który został przez Pana zakupiony był jak najbardziej świeży, tłoczony na bieżąco. Nie ma tutaj mowy o żadnym zjełczeniu, gdyż on w ogóle u mnie nie leżakuje. Z ogromną ciekawością poznałbym producenta oleju, do którego mój produkt był porównywany. Wtedy być może ustosunkowałbym się dokładniej nt różnic w odbiorze. Nadmienię tylko w tym miejscu, ze olej z wiesiołka posiada baaaardzo specyficzny smak, który niejednokrotnie sprawia dziwne wrażenie. nie posiada wyraźnego aromatu, w odbiorze jest "piaskowy". Tylko ten niefiltrowany posiada w sobie przeważnie drobinki łupiny sprawiające jego negatywne wrażenie w odbiorze smakowym i zapachowym. A przecież w drobinkach ziarna jest całe mnóstwo "zdrowia". Krystalicznie czysty olej wiesiołkowy nie posiada takiego posmaku, ale i również jest mniej wartościowy, stąd pewnie takie wrażenie. Ja swojego produktu, jego, jakości, świeżości jestem absolutnie pewien i gwarantuję jego właściwości na najwyższym poziomie. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Dziękuję za opinię. Pozdrawiamy serdecznie :)
Bardzo porządnie i rzetelnie obsłużone zamówienie. Produkty pięknie opakowane. Porządnie przygotowane i zabezpieczone na czas podróży do adresata. W razie pytań miły pan z chęcią udzielił mi porad i wskazówek jak produkty użytkować i przechowywać. Z pewnością zostanę stałą klientką. Polecam! Joanna.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
A ten miły Pan to ja - Bartek, właściciel. Jest również miła Pani - Honorata, moja żona. Razem tworzymy Olejarnię Gaja: tworzymy, produkujemy, pakujemy, wysyłamy... Wszystko z pasją, radością i poszanowaniem naturalnych produktów z których tworzymy "nasze Dzieła" :)

Rewelacyjne oleje

Podoba mi się to, że na stronie Olejarni pod każdym produktem jest bardzo wyczerpujący opis. Oleje są świetnej jakości. Jestem bardzo zadowolona, że odkryłam Olejarnię Gaję! Jeszcze nie raz odwiedzę sklep i nie raz zrobię tam zakupy.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Wow, świetnie, bardzo się cieszymy i zapraszamy ponownie :)
MN
MARIA N.
GOSTYŃ
Jestem zadowolona z bardzo szybkiej realizacji zamówienia oraz bardzo smacznych olejów .Bardzo pomocne w działaniu i podtrzymywaniu zdrowia w jak najlepszej kondycji .Bardzo polecam zakupy w tejże Olejarni.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić do kolejnych zakupów :) Serdecznie dziękujemy!
Szybka przesyłka, produkt bardzo dobrze zabezpieczony. Duży plus za szklaną, ciemną butelkę. Sam olej z rokitnika świetny! Polecam :)
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Serdecznie dziękujemy. W takim razie zapraszamy po raz kolejny na zakupy do nas :)
Podoba mi się łatwy kontakt ze przedającymi, produkty wysyłane ekspresowo, pięknie zapakowane i produkty smaczne, polecam.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Serdecznie dziękujemy. Zawsze zapraszamy do kontaktu: pytajcie, jeżeli potrafimy doradzimy jak umiemy, postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości :)
Rewelacyjnie zapakowane oleje. Butelka 500 ml mogłaby mieć korek wewnętrzny żeby łatwiej można było dozować olej.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Dziękujemy, nad korkiem pracujemy :)

Bardzo profesjonalnie

Sposób zapakowania, informacja na temat produktów. Wszystko profesjonalnie, na najwyższym poziomie.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Super, bardzo nas cieszy taka opinia o nas. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
Zamówienie jest świetnie zabezpieczone, dociera natychmiast, no i jakość oferowanych olei! Polecam🌹
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Dziękujemy serdecznie i zapraszamy ponownie :)
Polecam bardzo sklep jak i oleje . To jest mój drugi wiesiołek i testuje olej słonecznikowy .
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
O tym, że testy wypadną bardzo dobrze jesteśmy w pełni przekonani. P nich zapraszamy ponownie na zakupy :)
Bardzo dobre produkty. Smaczne i aromatyczne oleje. Na pewno wrócę do Was na kolejne zakupy.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Bardzo się cieszymy i do następnego zamówienia :)
Olej lniany jest super w smaku. A piłam różne, ze słonecznika również . Polecam
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Sekret dobrego oleju lnianego tkwi po pierwsze w dobrym ziarnie, po drugie w temperaturze tłoczenia, po trzecie w temperaturze przechowywania. Gorzki, odrażający smak? U nas jest to niemożliwe :)
Oleje super. Zamówiłam już drugi raz i bardzo polecam. Dziękuje i Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :) Do następnego zamówienia :)
Tylko tu!!! Przekonałam się i nasza cała rodzina z chęcią spożywa oleje!!
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
W takim razie zapraszamy ponownie :)
MS
Wszystko w jak najlepszym porządku. Realizacja zamówienia "od ręki".
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)
6 kwi 2024
Produkt jest idealny, wspaniały smak i świeżość. Dobrze zapakowany.
7 kwi 2024
Dziękujemy serdecznie i zapraszamy do kolejnych zakupów :)
oleje dobrej jakosci, szybka przesylka towar dobrze zabezpieczony
Dziękujemy !
Dobre informacje o produktach. Szybka dostawa. Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
W takim razie zapraszamy ponownie do naszego sklepu :)
jest to bardzo dobry olej i zamówiłam go dla rodziny
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Na zdrowie, oleje tłoczone na zimno to najlepszy wybór. Zapraszamy ponownie :)
7 kwi 2024
Super szybka wysyłka , świetne produkty.
7 kwi 2024
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne zakupy!