Resmar.pl - salony meblowe i sklep internetowy- Logo - Opinie

Resmar.pl - salony meblowe i sklep internetowy

Opinie (6) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (82)

Dostateczny

Ważny od: 21 cze 2021
Resmar.pl - salony meblowe i sklep internetowy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 paź 2023
Jeśli chodzi o jakość oferowanego towaru i opis: 5/5. Wszystko gra. Nie do końca są spasowane deklarowane czasy dostawy i realna dostawa. Dostawa 4/5. Jeśli kogoś nie goni czas (tak jak mnie) to problemu nie ma. Ale jeśli ktoś ma nóż na gardle, to uważałbym na gardło.

9 gru 2023
Zamówiony towar wciąż do mnie nie został dostarczony.

Opinie nt. sklepu Resmar.pl - salony meblowe i sklep internetowy

Uprzejma i miła obsługa sklepu. Meble dobrej jakości. Znakomity stosunek jakości do ceny. Polecam serdecznie
12 paź 2023

4,5/5

20 paź 2023

Mebel

Towar otrzymałem z opóźnieniem ale jest,proszę zwracać uwagę na terminowość, miałem dużo stresu.
9 gru 2023
Zamówiony towar wciąż do mnie nie został dostarczony.
4 paź 2023